Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PTTCell'de yapamazsın, avea'ya geri dönmen lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaansevgili

arkadaşlar turkcell hattım var açık hat olduğu için numaramı taşıyamıyorum yeni sıfırdan avea hat alsam bu kampanyadan yararlanabiliyor muyum acaba?

Evet yaparsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi geçiş yaparsam hemen yükleme yapıp geçmem gerekir mi? Başvuru mesajı gönderdim ama hattında yeterli bakiye yok uyarısı verdi.

Mevcut tarifem super3lu ve 1 ocağa kadar süresi var henuz

• Faturasız:
    Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla Avea’nın faturasız tarifeleri gelip Süper Fırsat Paketi’ne kaydolduysan:
    Paketten ayda 23 TL’ye yararlanabilirsin.
    Hali hazırda Avea’nın faturasız tarifelerindeysen ve Süper Fırsat Paketi’ne kaydolduysan:
    Pakete kayıt olan ilk 50.000 müşteri arasındaysan ayda 23 TL’ye, değilsen ayda 28 TL’ye yararlanabilirsin.
    Faturalı:
    24.12.2013 tarihi itibariyla Faturalı S.EÇ. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi, Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan yararlandıysan
    12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma söz verdiysen; aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 23 TL, sonrasında 28 TL’dir.
    12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 28 TL’dir.

24.12.2013 tarihi itibariyla S.EÇ. Full Artı Full 500 tarifesine Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapıp ya da hali hazırda bu tarife bulunup, kampanyadan yararlanan ilk 30.000 müşteri arasındaysan:
    12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma söz verdiysen; aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 23 TL, sonrasında 33 TL’dir.
    12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 33 TL’dir.

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Ah, bir de soru sormadan önce kampanya şartlarını okusak???

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Faturasız:
    Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla Avea’nın faturasız tarifeleri gelip Süper Fırsat Paketi’ne kaydolduysan:
    Hali hazırda Avea’nın faturasız tarifelerindeysen ve Süper Fırsat Paketi’ne kaydolduysan:
    Pakete kayıt olan ilk 50.000 müşteri arasındaysan ayda 23 TL’ye, değilsen ayda 28 TL’ye yararlanabilirsin.
    Faturalı:
    24.12.2013 tarihi itibariyla Faturalı S.EÇ. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi, Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan yararlandıysan
    12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma söz verdiysen; aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 23 TL, sonrasında 28 TL’dir.
    12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 28 TL’dir.

24.12.2013 tarihi itibariyla S.EÇ. Full Artı Full 500 tarifesine Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapıp ya da hali hazırda bu tarife bulunup, kampanyadan yararlanan ilk 30.000 müşteri arasındaysan:
    12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma söz verdiysen; aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 23 TL, sonrasında 33 TL’dir.
    12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 33 TL’dir.

Ah bide anlamadan dinlemeden böyle yorum yapmasak sayfadan şu şekilde bir hata aldım giremedim o yüzden burdan sorıyım dedim hocam hani burası forum ya hanii

http://u1312.hizliresim.com/1j/u/vwlz1.jpg

• Erişilemeyecek sayfayı nasıl bulduğunu hiç merak etmiyorum.http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak

• Numaramı Turkcellden aveaya taşıyacağım. Hangi tarifeye taşımalıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Faturasız:
    Faturalı:

tmm da benim daha 1.5 ay var taahhütün bitmesine. ondan dolayı sordum. taahhütün bitmesini mi beklicez yoksa şuan taahhüt bitmeden geçebiliyor muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

PTTcelliyim hattımı az önce avea bayisinde full artı full 500'e tasıdım. 10.tl sim kart ücreti verdim.bayiye sordum bilgileri var geçebilirsiniz dedi geçtikten sonra nereye ne mesaj atacağımı yazıp verdiler

Pttcellden Hemen gecis yapabildinizmi, yoksa belli bir suresimi var.

• Senin durum farklı, ben taahhüt bitmeden geçiş yapabileceğini düşünmüyorum; çünkü taahhüt o tarifeye taahhüttür. İmzaladığın taahhütün şartlarına bakmak lazım, eğer denk gelebilirsen bir de bilgili bir müşteri temsilcisine sormanı tavsiye ederim.
  • merhaba,

dun bu kampabyaya uye oldum, oncesinde super 3lu paketim vardi ancak onu iptal
    etmedim. dun 23 tl yukledim ve yeni paketim
    yuklendi. ancak bugun soyle bir mesej aldim

Degerli musterimiz dilediginiz gibi internette gezmeniz icin Super Uclu Paketinize ek 1GB internet Avea'dan hediye! 24 Aralik itibariyla ilk paket yenileme tarihinde Super Uclu Paketiniz aylik 30TL'ye heryone 500DK, heryone 5000SMS ve 2GB olarak yenilenecektir.

yani simdi benim super 3 lu iptal olmadi mi? 23 tl yerine 30 mu yukleyecegim bir dahaki ay?

• Arkadaşlar PTTCell-BimCell gibi sanal operatörlerden avea'ya geçiş yaparken şöyle bir yol izlemenizi tavsiye ederim: (Bu yolu uygulamaya karar verirseniz risk size aittir.)

Numaranızı önce Turkcell veya Vodafone'a taşıyın. (Hatta Turkcell'e taşıyın; çünkü işlemler daha kısa sürüyor. (3-4 gün))

Hat Turkcell'de açıldıktan sonra yeniden numara taşıma hakkınız vardır. Turkcell'e taşıdığınız hattınızı, 1 Ocak 2014'ten sonra avea'ya taşımak için başvurun. (SUPER FIRSAT)

Hem avea'ya geçiş yaparken 10 TL sim kart ücreti ödemeyin, hem de 2014 yılı boyunca (avea'nın numara taşımayla gelen yeni müşterisi olduğunuz için) telsiz kullanım ücreti ödemeyin. (16,5 TL)
  • Yeni nesil 500 extra taifesinden, oim aracılığıyla geçip 12 ay söz verdim. 47 liraya düştü. Sonrada yeni yıl yazıp yolladım. 24 lira olmuş oldu. Yönlendiren arkadaşlara teşekkürler :)

• CThirty kullanıcısına yanıt
    İkisi farklı paketler (SUPER 3LU, SUPER FIRSAT). 1000DK+10000SMS+4GB internet gibi bir paket istiyorsan ikisini de yenilemek isteyebilirsin (53 TL); ama SUPER 3LU paketi SUPER FIRSAT paketine dönüşmez. Artık kullanmak istemiyorsan 30 TL'den YENİLENMEMESİ için iptal mesajı göndermelisin.

Süper Üçlü Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SUPER3LU yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: CThirty

merhaba,

dun bu kampabyaya uye oldum, oncesinde super 3lu paketim vardi ancak onu iptal
    etmedim. dun 23 tl yukledim ve yeni paketim
    yuklendi. ancak bugun soyle bir mesej aldim

Degerli musterimiz dilediginiz gibi internette gezmeniz icin Super Uclu Paketinize ek 1GB internet Avea'dan hediye! 24 Aralik itibariyla ilk paket yenileme tarihinde Super Uclu Paketiniz aylik 30TL'ye heryone 500DK, heryone 5000SMS ve 2GB olarak yenilenecektir.

yani simdi benim super 3 lu iptal olmadi mi? 23 tl yerine 30 mu yukleyecegim bir dahaki ay?

IPTAL SUPER3LU yazıp 5555'e gönderin. O mesaj herkese gidiyor.
  • Hat tasimadan normal kullandigim avea hattimdan 1 saat öne faturasiz pakete üye oldum 23 TL düştü hattimdan yani 50000 kişi daha dolmamis belki pakete geçmeyi düşünen arkadaşlara faydasi dokunur:)

• quote:

Orijinalden alıntı: elano68

quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpersahin

Arkadaşlar benim yıkılan paket yeni yenilendi yani 490 dakika heryöne konuşmam 1gb internetim ve sms hediyelerim var şimdi geçiş yaparsan bunlar çöpemi gidecek nasıl oluyor bilginiz varmı?

Hayir bosa gitmiyor iptal etsen bild.
    Benim oyle oldu

O zaman paket süresi dolunca diğer yeni aktif ettiğimiz peket otamatik devreye giriyor sanırım

Yok yeni paket direk aktif oluyor.
    Yikilanin uzerne ekleniyor

ne kadar ücret alıyo o zaman. Sonuçta benim yıkılan paketin süresinin dolmasına daha 15 gün var. şimdi bu yeni paketi aktif etsek direk 28 lira mı çekecek yoksa diğer paketten kalan tutarı mı tamamlıcak şuan kullandığım paket 23 lira cevaplarsan sevinirim.

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    Bu numara taşıma hakkında bir sorum olacak. Turkcell faturasız hattımı hafta başında Avea faturalıya (Süper Fikir paketine, aylık 10 TL) taşımak üzere başvurdum. Sim kart ücreti alınmadı başvuru sırasında, sorum şu, bu sim kart ücreti hiç alınmayacak mı yoksa ilk faturaya mu yansıyacak acaba? Diğer sorum da 2014 te telsiz kullanım ücreti ödememek için geçiş için Ocak ayını mı beklemem gerekirdi? Bu ay geçiş olacağı için 2014 te telsiz kullanım alınır mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpersahin

Arkadaşlar benim yıkılan paket yeni yenilendi yani 490 dakika heryöne konuşmam 1gb internetim ve sms hediyelerim var şimdi geçiş yaparsan bunlar çöpemi gidecek nasıl oluyor bilginiz varmı?

Hayir bosa gitmiyor iptal etsen bild.
    Benim oyle oldu

O zaman paket süresi dolunca diğer yeni aktif ettiğimiz peket otamatik devreye giriyor sanırım

Yok yeni paket direk aktif oluyor.
    Yikilanin uzerne ekleniyor

ne kadar ücret alıyo o zaman. Sonuçta benim yıkılan paketin süresinin dolmasına daha 15 gün var. şimdi bu yeni paketi aktif etsek direk 28 lira mı çekecek yoksa diğer paketten kalan tutarı mı tamamlıcak şuan kullandığım paket 23 lira cevaplarsan sevinirim.

Tam anlamadim dedigini hocam.
    Simdi soyle soyleyim.
    Benim de yikilan paket vardi.Bitmesine de 2 hafta vardı.
    interneti filan duruyordu.
    Ardindan yikilani iptal ettim.Sonra bu paketi aldim.Yikilan paketteki kalan miktarlar arti bu yeni paketi kullanabiliyorum
    Tabi 23 tl karsiligi aldim yeni paketi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    1 Ocak 2014'ten önceki geçişlerde 2014 yılı telsiz kullanım ücreti muafiyeti yoktur. Sizden alınacak. SIM kart ücreti Turkcell'den avea'ya geçerken zaten alınmaz, benim kastettiğim PTTCell'den avea'ya ya da BimCell'den avea'ya geçişlerdeki ücret.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.