Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isok

quote:

Orijinalden alıntı: food_gıda

okuldan arkadaşın tcsi vardı 25 den küçük onu girdim.1 ay kullanayım begenemzsem yıkılana devam ederim.ama güzel paket.

Bunu beğenmezsek yıkılana devam edebiliyor muyuz?

@Bright like a Diamond
    iptal olmamış. kalan yazıp 1991e gönderince bende yıkılandan kalanlar hala duruyor.
    ama 2gün sonra günü bitecekti bakalım ne diyecek.

@ufem
    yıkılan gibiyse eğer ben 2 yıldır aralıksız kullandım buda öyledir.

hocam ben şuan yıkılandayım fakat mayısda 1 yıl dolacak bitecek 1 yıl değilmiydi yıkılan paketin süresi ?
  • Hızı iyi olsa aveanın geçerdim ama maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlara yardımcı olmak adına nasıl geçiş yaptığımı anlatayım,

HY500dk + HY1000sms + 1gb = 23 tl karşılında Yıkılan paket kullanıyordum,

Bu paketi almak için;

1-) 25yaş altı tc yazıp 4545e gönderdim

2-) SUPER FIRSAT yazıp 4545e gönderdim

Bu kadar, sonrasında HY500dk + HY5000sms + 2gb internet olan paketinizi 23tl karşılığında satın almış oluyorsunuz,

Ben yıkılan paketimi henuz iptal etmedim,

Merak ettiğim,
    Bu paket nekadar süre ile devam edecek, 2-3 ay sonra paketinizin fiyatı 35tl olmuştur die bi sms gelmesin,
    yıkılan paketimle mutluydum, şimdi iptal edersem geride alamam,
  • connectpeople kullanıcısına yanıt
    Benim de 10 unda bitiyordu yıkılan paket, dün Süper Fırsata geçtikten sonra iptal ettim Connect. Ama iptal etsen de kullanım ayı sonuna kadar yıkılan paket hakların devam ediyor. Yani sende 15 Ocak'a kadar iki paketin kotaları birlikte kullanıma açık olacak, 15 inden sonra artık sadece Süper Fırsat ile devam edeceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersahin

Ben de katildim bu pakete. Yikilan paketimdeki kalan kisim da aktif su an. Sanirim bittiginde yikilani iptal edip sadece super firsat paketini kullanmak en dogrusu olacak. Ayni fiyata 1 gb fazla olucak cok iyi oldu bu paket valla

eğer buda yıkılan gibi uzun soluklu olacaksa ve fiyatıylada oynamazlarsa, yıkılanı iptal edip bundan devam etmek en mantıklısı.

@ufem
    yıkılan paketin süresi kullan kullanabildiğin kadardı, 1yıllık değil.
  • ben mesaj gönderdim
    Degerli musterimiz paketi almak icin hattinizda en az 23TL bulunmalidir. Lutfen yukleme yaptiktan sonra talebinizi tekrar iletiniz.
    bu mesaj geldi

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için. 2gb için 30 TL lik 3lü pakete geçmeyi düşünürken bu iyi oldu aynı fiyata. 1gb yetmiyordu.

• arkadaşalr "S.E.Ç. Full Artı Full 500 Tarifesiyle ayda her yöne 500 dakika, 5000 SMS ve 1 GB cepten internet" i mi alabiliyoruz. Başka güzel kampanya var mı ? Mevcut tarifem Yeni Nesil 500 Tarifesi 500dk h.yöne sms var 5000 heralde 2gb adil kotalı sınırsız internet.

full artı full 500 de 1 gb internet var 2 gb ı yada 4 gb ı olan tarife yok mu ?
  • 25 yas ustundekiler birbaska kisinin tc nosuna ihtiyac var anladigim kadariyla. ve tc nosundan birkez woopsa kayit olunuyor. bu kotu tek hak vermisler. yanlismiyim. ayni tc yi 2-3 ayri hatta kullanabilirmiyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhantr26

25 yas ustundekiler birbaska kisinin tc nosuna ihtiyac var anladigim kadariyla. ve tc nosundan birkez woopsa kayit olunuyor. bu kotu tek hak vermisler. yanlismiyim. ayni tc yi 2-3 ayri hatta kullanabilirmiyiz.

Ayni tc kullanılamıyor maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Basarir11

Kampanyanın detayları aşağıdaki adreste.

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS!

http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak

quote:

Orijinalden alıntı: xprens123

1.25 Yaşın üstünde iseniz : başka birisinin tcsini yazıp 4545 'e yollayın
    2.Aktif olabilmesi için 23 tl kesin yüklü olmalıdır.
    Dikkat TELSİZ kullanım ücreti kesiliyor telefonlardan siz en iyisi 30 lira yükleyin :) (ben yükledim 25 lira kesildi tekrar 10 lira attım)
    3.00:16 İtbarı ile daha 50 k dolmamıştır biraz önce ben yaptım

2 kartalcell hattimi da geçirdim
    Sağolasın kardes

• Bende woopsa üye oldum super firsat yazip gönderdim ama olmadi sadece bireysel faturasizlar yararlanır diye mesaj geldi

• Tabii ki, eski tarife iptal oluyor. Online işlemlerden tarifeni kontrol edebilirsin.
  • Pat diye geçti de bu kampanyanın süresi ne olacak acaba bir de her ay otomatik yenileyecek değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numan

Pat diye geçti de bu kampanyanın süresi ne olacak acaba bir de her ay otomatik yenileyecek değil mi?

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcam1992

Tabii ki, eski tarife iptal oluyor. Online işlemlerden tarifeni kontrol edebilirsin.

Teşekkurler değişmiş tarifem
  • faturali icin olan 30bin kota doldumu?
  • Arkadaşlar halihazırda faturasız Süper 3lü paketi kullanıyorum(28TL). Dün mesaj geldi 500+5000+2gb interneti kullanabilirsiniz diye.
    Benim 23 TL ye geçebilme ihtimalim varmı, yada halime şükredip oturayım mı:)
  • Benim gibi faturali super2 li tarifede taahhütlü olanlar yeniyil yazip gönderdiğinde tahhutten dolayi tarifeye gecemiyor.sec taifesine geçiyor ama oranda baska tarifeye gecis olmuyor muş konuştum boyle söylediler.

• Kampanya süper.vodafone a geçmeyi düşünürken iyi oldu +10 yıllık avealıyım.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.