Şimdi Ara

Avatar: The Last Airbender FAN CLUB (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.547
Cevap
15
Favori
122.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu haftada yok bari haziran'da çıkarsalar gerçi yazın iyi olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ronaldinho1

katarayı çeker köşeye diyosun he

tabi canım hele birazcık büyüsün sen bak gör hem avatarya şimdi havası falanda var katara ile yetinmez söyliyim
  • 62. sıradayım ben ... ismimi değiştirdim oradanda değiştirirsen sevinirim
  • Bende yaklaşık 2 hafta oldu izliyeli 3.sezon 13. bölüme kadar geldim.
    Galiba 16 ila 20. bölüm arası çıktı, emin olmamakla beraber bu linki veriyorum, parayla satılıyor galiba;
    http://www.amazon.com/dp/B0017VG67C?&camp=14573&creative=327641&linkCode=as1&creativeASIN=B0017VG67C&adid=1RF99XPHWFR436FHPPNY&
    Ayrıca benide eklersen sevinirim

• dostum 16-20 daha çıkmadı ama o linktede 16-20 ile ilgili birşey göremedim ben sen nerden gördün?
  • quote:

Orjinalden alıntı: protherm

dostum 16-20 daha çıkmadı ama o linktede 16-20 ile ilgili birşey göremedim ben sen nerden gördün?

http://www.avatarchapter.net/40/

Bu siteye girdiğimde sağ üst köşede diyordu.(Belkide başka birşey,"16 to 20 "diyor bir tek olabilir diye düşündüm sadece )

Avatar: The Last Airbender FAN CLUB

Ayrıca gene bu sitede 16, 17 ve 20.Bölümün part 3'ünü indirmek için yer var, indir dediğimde rapid linki veriyor ancak 16yla 17. bölümler için verdiği linkler aynı. (75 mblık bir dosya)

• 75 mblık dosyayı indirdim 17.bölümün fragmanı gibi birşeymiş :)
    Bir kaç resmi koyayım, kendim çektim, birazda yamuk editledim. Kusura bakmayın :)
    17.bölümde anladığım kadarıyla tiyatro gibi biryere gidiyorlar, Avatar'ı anlatıyor tiyatroda ancak hafifden de dalga geçiliyor avatarla :)

• 20.bölümün part 3'ünü indirmeyin yalandan.(Verdiğim siteden)
    Kitapmış, bir kaç tane resim var. Resimleri söylemiyim
  • dostum o videoyu izledim bende koptum gülmekten 17. bölümün ilk 7 dakikası fragmanı değil
    tiyatroya gidiyolar ateş ulusu komedyenleri aang ve arkadaşlarının başından geçenleri dalga geçerek sahneliyorlar
  • 3x16 çıktı mı ki 17 den bahsediyonuz ? :S
  • Normalde anime sevmezdim, fakat cnbc-e'de 1-2 bölüm izledim dizi oldukça hoşuma gitti. Sonuç olarak ilk 3 sezonu indirip izledim fakat
    tv'den çekilen bölümler tüm sitelerde 3. sezon 10. bölüme kadar verilmiş. Dublajlı 11. bölümü bulup devam etmek istiyorum, fakat hiçbiryerde rastlamadım.
    Aslında ingilizce olarak da izlerim ama tüm bölümleri tv'den çekilmiş Türkçe olarak izlediğim için seslendirmeler tamamen farklı gelecek, o yüzden seriyi bozmak istemiyorum.
    11. bölüm Türkiye'de henüz yayınlanmadı mı? Bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim.

Bu arada beni de ekleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 25 Mayıs 2008; 5:11:09 >
  • yayınlanmadı daha türkiye de
  • Rezil ettiler diziyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Rezil ettiler diziyi

neden rezil etsinlerki bence gayet iyi gidiyor
    bu arada arkadaşlar 16.bölüm çıkmadı temmuzda çıkacak boşuna biyerlerden bulup indirmeye çalışmayın fake dir
  • quote:

quote:

Rezil ettiler diziyi

bu arada arkadaşlar 16.bölüm çıkmadı temmuzda çıkacak boşuna biyerlerden bulup indirmeye çalışmayın fake dir

Kaç aydır yayınlanmıyor. 1 bölüm yayınlıyorlar seviniyoruz başladı diye. Sonra yine çıkmıyor.
    Rezillik değil de nedir bu?
  • quote:

quote:

quote:

Rezil ettiler diziyi

Kaç aydır yayınlanmıyor. 1 bölüm yayınlıyorlar seviniyoruz başladı diye. Sonra yine çıkmıyor.
    Rezillik değil de nedir bu?

bende dizinin konusu falan kötü diyosun sanmıştım senin söylediğin problemden hepimiz dert yanıyoruz

• Ekle dayımoğlu.
  • Bitmesin dertler modunda bekliyos ama çekilcek çile değil bu

Gel avatar geeeeeeeeeeeeellll
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umutcan

Normalde anime sevmezdim, fakat cnbc-e'de 1-2 bölüm izledim dizi oldukça hoşuma gitti. Sonuç olarak ilk 3 sezonu indirip izledim fakat
    tv'den çekilen bölümler tüm sitelerde 3. sezon 10. bölüme kadar verilmiş. Dublajlı 11. bölümü bulup devam etmek istiyorum, fakat hiçbiryerde rastlamadım.
    Aslında ingilizce olarak da izlerim ama tüm bölümleri tv'den çekilmiş Türkçe olarak izlediğim için seslendirmeler tamamen farklı gelecek, o yüzden seriyi bozmak istemiyorum.
    11. bölüm Türkiye'de henüz yayınlanmadı mı? Bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim.

Bu arada beni de ekleyebilirsin.

Malesef, yayınlanmadı arkadaşım Türkçe olarak çok aradım bende. Birisi forumlarda 11 ve 12'de yayınlandı dedi ancak bir türlü bulamadım.
    Eğer 10'dan 15'e kadar arıyorsan, alt yazılı olarak bana PM at, burda vermek yasak heralde kimse vermiyor

Edit: Hocam beni hâla eklememişsin (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alp -- 25 Mayıs 2008; 21:01:30 >

• Gerçekten çoook uzattılar işi. Neden böyle bi salakca girişimde bulundular anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.