Şimdi Ara

Avatar: The Way of Water (16 Aralık 2022) | James Cameron (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
3
Favori
19.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

gözlük 15₺

• Film tam giriş hikayesinde kesiliyor. Gelişme-sonuç yok.

2 ve 3 aynı anda çekilmiş. Hatta 4'ün çekimleride yapıldı diye hatırlıyorum. Hızlıca devamını getirmeliler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ggreyhame kullanıcısına yanıt
    Xpand gözlük ile 3D olarak izlemiştim. O zevki daha sonra hiçbir filmde bulamadım belki de.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Filmde hikayeyi anlıyorsun ancak acayip boşluklar da var. Bazı şeyler hiç açıklanmadan geçti 3 saat.

• Ilk hafta sonu 500 milyon dolar gişe

• İlk filmin hatırına izledik ama film vasat... ayrıca aşırı uzun.Matrix gibi fiyasko buda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle görsel efekt yok süper süperAvatar: The Way of Water (16 Aralık 2022) | James Cameron 

• $555,946,208 ilk 5 gün hasılat, daha noel tatili gelmediğini düşünürsek gayet iyi

• Dun aksam izledim gorsel olarak guzeldi
    Yarim kaldi film
    Adamlar dunyadan gelip sehir kurmuslar onlara karsi nasil savasicaklar

• İzlediğim en iyi görsele sahip filmdi. Filmin konusunu eh diyebilirim aman aman birşey yok bir daha izlemem büyük ihtimalle fakat görsellik muazzam bayıldım. İmkan varsa starium yada imaxde izleyin.

• Cameron devam filmlerinin şahıydı. Bu filmde biraz karizmayı çizdi gibi.

• ornitolog kullanıcısına yanıt

1 hafta olmuş ama farklı olması muhtemel. İki tip polarizasyon kullanılıyor gözlüklerde, biri lineer biri dairesel polarizasyon. IMAX lineer kullanırken başka sinemalar genelde dairesel polarizasyon kullandıyor. İkisinin de avantajları ve dezavantajları var.

• 2 ci hafta 881 milyon dolar...2 milyara zar zor ulasacak gibi

Sanirim kar firtinasi yuzunden ABD deki gise bu kadar dusuk sadece 280 milyon $... Dunya da 600 milyon$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 26 Aralık 2022; 17:23:25 >
  • Avatar: Suyun Yolu, sadece 14 günde dünya çapında 1 milyar dolar hasılata ulaştı ve 2022 yılında bu önemli başarıya en hızlı ulaşan film oldu.

• 1.4 milyar dolar gişeye ulaşarak tarihin en fazla hasılan yapan 12.filmi konumuna geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewe34 -- 5 Ocak 2023; 19:15:23 >
  • dewe34 kullanıcısına yanıt

insallah sinema salonlarini batmaktan kurtarir.

TV de film izlemekle sinema salonu arasinda cok buyuk fark var.

• devmanetihad kullanıcısına yanıt

Türkiye için konuşacak olursak çoğu sinema salonları berbat. Evinizde izleyin daha iyi. Yani bazıları batmayı hak ediyor, kimse kusura bakmasın.

• hala seyretmedim bu filmi

bu kadar devasa gişe yaptığına göre iyi film olmalı herhalde.

• $1,708,089,379 hasılat ile tüm zamanların en fazla hasılat yapan 7.filmi konumuna geldi

• Kendimce boykot ediyordum ne zamandır gitmiyordum sinemaya karanlık görüntüden dolayı, bir arkadaşın hatrına gittik, film de görsellik çok iyi fakat görüntü pislik.. Söve söve izledim yine..

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.