Şimdi Ara

Avatar: The Way of Water (16 Aralık 2022) | James Cameron (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
3
Favori
19.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2023 şubatta titanik de tekrardan vizyona girecekmiş sanırım

bakalım oradaki gişe ne olacak :D

• Filmi sinemada 3d izliyim dedim. Parlaklık bir artıyor bir azalıyor film izleme zevkini aldı götürdü. Bazen karanlık sahneler neredeyse görünmeyecek seviyede oluyor. Filmin 4k hdr versiyonunu bekleyip evdeki Tv'de izlesem çok daha keyif alırdım herhalde. CINEVERSE şikayet edecek bi yerde bulamadım aslına bakılırsa bilet iadesini isteyecektim o derece kötüydü salon

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hadi bakalım Fiyatlar tuzlu ama olsun.

• biz tek avatar biliriz o da hava bükücü Aang'dır  

• XanthiN kullanıcısına yanıt

bu kedi olayı nedir her yerde oluyor herkes bağırıyor buna 

• ankamall imax'te seyrettim..gidecek olanlara; 3 boyutlu gözlük 22 tl... valla evlat acısı gibi oturdu içime.

filmden çok keyif aldım...biraz uzundu ama hiç sıkmadı. masalsı bir tatta, görsel bir şölen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp

Görsel dışında bence iyi bir film değil, vasat. 100 liraya imax 3d görüntü tek artısı. O bile yorucu, baş ağrısı.

Hava insanlarının yeniden gelmesi 2. film konusu olabilir mi? Sadece gişe hasılatı nedeniyle yapılmış, birde 13 yıl sonra, kim bilir ne zor olmuştur.

İlk filmde ölen elemanın geri dönmesi neden gerekliydi, hafızasını birisine aktar, sonra intikam duygusuyla sal gitsin mi?

Olmayacağını bildiklerinden yeni bir yer gösterelim diye su dünyasına gidiyorlar. Sanki savaş oraya gelmeyecek. Gereksiz uzun uzun su sahneleri… film yok ama imax 3d den götürelim demişler galiba.
    Balina avı izliyoruz birde uzun uzadıya. Konuyla bağlantılı evet de, belgesel değil.

Bu kadar uzun ve gereksiz bir film görmedim.

İki kişi ile bir filoyu yok ediyorlar. Ölen, en azından gösterilen tek kişi oğlu, Navi tarafında. Savaş desen savaş değil, insan tarafı bir anda kırılıp yok oluyor.

Ya balinanın gemiye atlayıp yüzgeçleri ile kahramanca savaşması :)) balina tek başına 2-3 gemi yok etti, ana gemiyi batırdı filan.

Su insanları savaşta yok denecek kadar az nedense. Çünkü gerek yok, saldırırken üstlerine giderken bir sahne çek, iki de zılgıt, hepsi bu kadar.

E bu eleman, kötü adam zaten başarısız olmuştu ilk seferinde, üstelik yüzlerce savaş gücü ile yenilmişti. Şimdi navi olan 5-6 kişi ile kelle almaya gidiyorlar, birde balık avı gemisi. :) Tüm filoyu neden getirmediniz madem. O başka filmin konusu mu?

Kötü adam kaçırıldığına göre 3. filmde iyileşip bir gemi ile geri döner. Dörtte de ruhunu çağırırlar.

Paytakan mıdır nedir, onun dışlanma hikayesi neden gerekli bizim için ? Neden yarım saat bunu izledik yani, evet suçsuzmuş da ama neden izledik onu anlamıyorum. Her yanı ile tel tel dökülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 16 Ocak 2023; 23:42:59 >

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

Edit:

Panora'da 4dx izleme fırsatı buldum. Hareketli koltuklar ve hava araçları sahnesinde verilen rüzgar, gerçekten çok güzeldi. Hikaye ve senaryo biraz başladı bittiye getirilmiş gibi yani bu kadar uzun filmin senaryosu böyle olmamalıydı. Görsel olarak çok çok iyiydi gerçekten ellerine sağlık bu arada devam filmi gelecek 2024 yılında sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 15 Ocak 2023; 11:15:56 >
  • 1 saatlik konu için gereksiz yere 3 saat izlettirdi film. Hayatımda sinemada izlediğim en boş filmdi. Allahtan çişim geldide 3 4 kez dışarı attım kendimi

• R.Romanoviç kullanıcısına yanıt

3D manyağı yaptılar milleti, göz, kulak, kafa kalmadı.

Konusu da konu olsa bari. İlk filmde öldürülen Albay' ın hafızası geri dönmesin mi :) adamlar da navi olmasın mı. Albayın oğlu spider' ı neden koydular acaba, çocuk başrol kadar filmde var, ama anlamı yok.

Nedense paytakan denen balığın hikayesini izliyoruz, balık gemiye uçup yüzgeçleriyle milleti patakladı, gemileri yok etti tek başına.

Su dünyasını gördük onu da ne kadar aktardılar bilmiyorum, bence yetersiz.

Su altında kalıyorlar yarım saat çıkacaklar diye bakıyoruz... Paraya yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 16 Ocak 2023; 23:50:5 >
  • 1.9 Milyar Dolar hasılata ulaşmış.

1 ay içinde $2B olur. 3. film geliyor kesin.

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

2024'te geliyor 3.film.

• Pek ilgimi çekmedi bu film ama daha 1.sine de bakmadım

Gişesi gerçekten inanılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi messi.01 -- 22 Ocak 2023; 12:43:43 >
  • Avatar: Suyun Yolu tüm zamanların en çok hasılat yapan 5. filmi oldu

Avatar’ın merakla beklenen devam filmi Avatar: Suyun Yolu, 13 yılın ardından izleyiciyle buluştu. Gişe hasılatını katlayarak arttıran film, Avengers: Infinity War'u geçti.

• Star Wars'ı da geçerek tarihin en fazla hasılat yapan 4.filmi oldu

• $2,054,734,732

• internete düşmedimi daha

• serden kullanıcısına yanıt

Düştü

4k 2160p

• Intruder kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler,site varmı?Varsa özelden yazarmsınız

• Alt yazı çıkmadı mı daha? Makine çevirisi var her yerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 29 Mart 2023; 21:18:53 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.