Şimdi Ara

## AUZEN X-FI PRELUDE 7.1 SES KARTI ## (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
493
Cevap
1
Favori
15.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim kullandığımız opamplar yetmezmi bize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa* -- 15 Şubat 2008; 13:38:54 >
  • O opamplar tam olarak neyi etkiliyo ? hem dur zaten şuna 300 verdik onu da alırız ilerde ;)
  • Her birinin özellikleri farklı sanırım. Opamplara tıklayınca açıklamaları açılıyordu... Fiyatları 55$ görünüyor. Buraya gelişi yine 100ytl'yi bulur heralde. Alırsam bir kaç ay sonra alırım, o da kesin değil yani...
  • Bu arada kartı kulaklıkla denediniz mi arkadaşlar? Ben elimdeki kulaklıklarla denedim ve bu kulaklıklarla duyduğum en iyi sesi aldım sanırım Ama sınırları görmek için kesinlikle yeterli bir kulaklık değil (Philips SBC HP200). Elinde kaliteli bir kulaklık olan performans konusunda bilgi verebilir mi? Aklımda kulaklık alma düşüncesi var da, yönlendirici olur bu bakımdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 15 Şubat 2008; 23:57:54 >
  • Cwarrior kulaklığı hangi ayarda hangi uygulamada denedin.. kulaklık diye ayarlayarak denedin dimi ? ben sırf kasanın arkasında uzanmaktan nefret ettiğim için daha kulaklık performansını deneyemedim.. ben 50 YT lik Sennheiser HD 202 var... hoş bi kulaklık ...bununla denerim bi ara

*İncelemeler bölümünde Sennheiser HD 202 incelemem var... aşağılara inersen görürsün... basları biraz fazla ama PC den kısarak süper ses elde edebilirsin.. ayrıntıları incelememden görebilirsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Cwarrior kulaklığı hangi ayarda hangi uygulamada denedin.. kulaklık diye ayarlayarak denedin dimi ? ben sırf kasanın arkasında uzanmaktan nefret ettiğim için daha kulaklık performansını deneyemedim.. ben 50 YT lik Sennheiser HD 202 var... hoş bi kulaklık ...bununla denerim bi ara

*İncelemeler bölümünde Sennheiser HD 202 incelemem var... aşağılara inersen görürsün... basları biraz fazla ama PC den kısarak süper ses elde edebilirsin.. ayrıntıları incelememden görebilirsin...

2.1 ve kulaklık modlarında crystalizer kapalı bir şekilde Foobar2000 ve flac dosyalarıyla denedim (ortalama 1000kbps'lik parçalar). Ama kulaklığım gerçekten iyi bir model değil. O yüzen fikir vericek birileri gerekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 16 Şubat 2008; 3:50:05 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Cwarrior kulaklığı hangi ayarda hangi uygulamada denedin.. kulaklık diye ayarlayarak denedin dimi ? ben sırf kasanın arkasında uzanmaktan nefret ettiğim için daha kulaklık performansını deneyemedim.. ben 50 YT lik Sennheiser HD 202 var... hoş bi kulaklık ...bununla denerim bi ara

neden kasanın arkasına uzanıyorsun ki ön panel bağlantılarını yapmadın mı?

• Ayrıntılı bir inceleme gelmeyecekmi alan arkadaşlardan?
  • Kartlar sahiplerine ulaşmadan önce bu konu bir hayli canlıydı.
    Kimsede kart yokken herkes birşeyler yazıyordu kart hakkında...
    Şimdi ise herkeste kart var fakat kimseden ses çıkmıyor.
    Daha elinize ulaşmadan efsane haline getirdiğiniz bu kart hakkında yazacaklarınız bu kadar mı?
  • şahsen ben memnunum ama konuyla alakalı detaylı incelemeyi bu işin üstadlarından bekliyorum
  • Balon oldu sanırım auzen x-fi yı satıp alacaktım bende iyiki almamışım yaw iyi kurtardık tongaya düşecektik yoksa
  • quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

Balon oldu sanırım auzen x-fi yı satıp alacaktım bende iyiki almamışım yaw iyi kurtardık tongaya düşecektik yoksa

Birkaç güne kadar 2. ele düşer auzen ler.
  • balon falan olduğu yok arkadaşlar lütfen bu tip yorumlarda bulunmayın
  • Arkadaşım balon olduğu yok falan diyorsun da konunun başlarını bir incele istersen, kartlar gelmeden bu konuyu mesaj yağmuruna tutanlar sizler değil misiniz?
    Şimdi kartlar elinizde, hiçbirinizden ses çıkmıyor?
    Bu kartlara dünya kadar para dökülüyor, kartı öyle bir şişirdinizki ister istemez balon oldu...
    Önyargılı olmaktan nefret ederim fakat hiçbirinizden ses seda yok.
    Tarafsız bir şekilde düşün bakalım ; sen olsan ne düşünürdün?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAREKAT.1 -- 19 Şubat 2008; 12:57:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HAREKAT.1

Arkadaşım balon olduğu yok falan diyorsun da konunun başlarını bir incele istersen, kartlar gelmeden bu konuyu mesaj yağmuruna tutanlar sizler değil misiniz?
    Bu kartlara dünya kadar para dökülüyor, kartı öyle bir şişirdinizki ister istemez balon oldu...

ben kimseye alın diye birşey söylemedim alan olursa böyle bir fırsat oldu değerlendirelim diye böyle bir konu açtım kartıda şişirmedik nette dolaşırsanız özellikle yabancı sitelerde kart hakkında detaylı incelemeler var onları inceleyebilirsiniz ben verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum herkez kendine göre hesabını yapar alır veya almaz burda kartı alın diye reklam yapmıyoruz arkadaşım

ayrıca keleminabi nin başka bir başlıkta değerlendirmeleri var forumu arayıp bulabilirseniz belki kafanızda oluşan soru işaretlerinin cevaplarını bulabilirsiniz ayrıca yeni gelecek olan sürücü ile bazı problemlerin giderileceğini biliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa* -- 19 Şubat 2008; 13:17:15 >

• Bende diyorum ki ; fırsatı değerlendirelim dediğin kadar bir de şu kartı değerlendirelim deseniz kart sahipleri olarak...
    Bakalım hakikaten fırsat mıymış yoksa daha değişik bişey miymiş?
  • arkadaşım kartı illada değerlendirmek zorunda değilim tamammı çok merak ediyorsan araştırırsın
  • quote:

Arkadaşım balon olduğu yok falan diyorsun da konunun başlarını bir incele istersen, kartlar gelmeden bu konuyu mesaj yağmuruna tutanlar sizler değil misiniz?

• quote:

Orjinalden alıntı: Mustafa*

quote:

ben kimseye alın diye birşey söylemedim alan olursa böyle bir fırsat oldu değerlendirelim diye böyle bir konu açtım kartıda şişirmedik nette dolaşırsanız özellikle yabancı sitelerde kart hakkında detaylı incelemeler var onları inceleyebilirsiniz ben verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum herkez kendine göre hesabını yapar alır veya almaz burda kartı alın diye reklam yapmıyoruz arkadaşım

ayrıca keleminabi nin başka bir başlıkta değerlendirmeleri var forumu arayıp bulabilirseniz belki kafanızda oluşan soru işaretlerinin cevaplarını bulabilirsiniz ayrıca yeni gelecek olan sürücü ile bazı problemlerin giderileceğini biliyoruz.

Öncelikle niye böyle bir suçluluk duygusuna kapıldın anlamak zor.Rahat ol kimsenin kimseyi suçlamak gibi bir düşüncesi yok burda.Hepimiz aşağı yukarı ortak ilgi alanlarına sahip insanlarız.Fakat sen;
    burda olumsuz görüş bildiren bir kaç arkadaşın mesajından sonra bir telaşa kapıldın.Öncelikle, konuya haftalar önce yazdığın ilk mesajı değiştirmekle başladın.Değiştir değiştir , nasıl olsa kimse fark etmez.8 sayfaya ulaşan bir konuda " ya bu adam kartlar gelmeden önce neler yazmış foruma bir bakalım" demez nasıl olsa.İnan bana hiç kimse fark etmedi.
    Şimdi gelelim altı çizili cümlelere: (bkz yukarı)
    Cümle 1
    "Ben kimseye alın diye birşey söylemedim"
    Hemen ilk sayfalara bir göz gezdirelim.Bi bakalım ne demişsin:
    "evet arkadaşlar yokmu başka katılmak isteyen"
    "almayı düşünen arkadaşlar nerdesiniz ?"
    "ulaşabildiğimiz herkeze ulaşalım yardımlarınızı bekliyorum "

Bütün bunları ben mi dedim acaba? Hiç sanmıyorum...

Cümle 2
    burda kartı alın diye reklam yapmıyoruz arkadaşım( bkz yukarı)
    Yukardaki özlü sözlerin de bu cümleni çürüğe çıkardı malesef.
    Ayrıca ilk sayfalarda hazırladığın koca koca afiş tarzı şeylerde reklam değildi inan bana.Onlar reklam üstü, aşmış çok yararlı tanıtıcı bilgilerdi.Tüm içtenliğimle söylüyorum bunları.Alınganlık yapma lütfen. Kristal elma alabilirsin o reklam üstü çalışmalarla.
    Bu mesajdan sonra yine bi temizlik yapacaksın heralde önceki mesajlarını silerek...
    Hadi bakalım kolay gelsin...

• Arkadaşlar, kartın balon olduğu filan yok. İnceleme yapmak için geniş bir zaman ve pek çok sayıda test yapmak gerekli. En önemlisi de diğer x-filerle ve audigy 2'yle filan karşılaştırmak gerekli. Karttan memnun musun diye sorarsanız evet çok memnunum. Sesi bence çok temiz... Ama inceleme yapmak için bencelerin olmaması gerekli, bilmem anlatabildim mi

Ayrıca inceleme yapıcak arkadaşın da bu konuya gerçekten hakim olması gerekiyor, çünkü bu kartlar tak çalıştır tarzı basit ürünler değiller... Öznel yorumlardan ziyade teknik verilere dayanan objektif incelemeler gerekiyor. Ben böyle bir incelemeyi yapabileceğimi sanmıyorum ama yapabilecek biri varsa da memnun oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 19 Şubat 2008; 15:38:22 >

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.