Şimdi Ara

## AUZEN X-FI PRELUDE 7.1 SES KARTI ## (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
1
Favori
15.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Mustafa*

Mavi Bilgisayarın verdiği fiyatın üzerine biraz daha ekleyip elite pro alınır herhalde ama elite promu yoksa x-fi prelude mi öncelikli tercik olur bu yoruma göre değişecek bir şey ama her iki ses kartınıda kullanma şansı bulan birinin yorumlaması daha doğru olacaktır

Auzeni inceleyen yabancı bi siteye mail atmıştım... Asus mu auzen mi... elite pro mu diye... ama bunu mp3 dinliyorum ona göre bi tavsiye yapın demiştim... mp3 dinliyosan ve hop.ün kaliteli ise... ayrıca mp3 lerin de kaliteli ise... Auzen tercih etmelisin dedi... ben kendi adıma atmıştım çünkü filmden ziyade .. mp3 ve müzik düşkünü bi insanım...
  • arkadaşlar bu kartı bekliyorum ve bence en iyi kart olmayı hakedecek özellikleri var bunuda getittirebilirmiyiz yurtdısından? maliyeti kacı bulur?
    http://www.amazon.co.uk/Xonar-Hdav1-3-Channel-Audio-Pci-e/dp/B001I2ERQW/ref=sr_1_121?ie=UTF8&s=electronics&qid=1229878298&sr=1-121
  • Slam arkadaşlar ben bu konuyu yeni gördüm gerçi bende x-fi fayalitiy var ama bu kartada hayır diyemiyecem siparişe geçmi kaldım acaba bana nesaj atabilirmisinin ön ayak olan arkadaş ltf beni es geçme istersen mail adresi verebilirim

##  AUZEN X-FI PRELUDE 7.1 SES KARTI  ##

##  AUZEN X-FI PRELUDE 7.1 SES KARTI  ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi girdap054 -- 30 Aralık 2008; 20:30:34 >
  • Yeni Driver XPi-PrludeDriver 1_1 çıktı

Driver release Information:

The X-Fi Prelude Driver supports the following operating systems:

Microsoft Windows® Vista
    32-bit and 64-bit
    Microsoft Windows® XP
    32-bit and 64-bit
    Release information:

Driver name: X-Fi Prelude Driver v1.1
    Download Size: 172 mb Zip
    Release Date: 02/19/2009

Download

Changes in this Driver

Improved encoding efficiency and drvier stability.
    Fix for the Korean localization error in the DDL/DTS Connect screen.
    Updated Volume Panel application. "Right-click" shortcut to enable or disable DDL, DTS Interactive, CMSS-3D, Crystaliser and SVM.

Instructions

Download and unzip the driver.
    Uninstall the current driver(s)
    Go to ‘Start > Programs > Control Panel > Add or Remove programs
    Uninstall the ‘Alchemy Driver’
    Uninstall the ‘Dolby Digital Live Pack’
    Uninstall the ‘Auzen X-Fi Prelude’

Reboot the PC
    Browse to the new driver folder > Audio > Setup, then use ‘setup.exe’ to install
    For messages that appear during installation, click ‘Continue’, ‘Yes’ or ‘OK’
    Reboot your PC after completing the installation.
    Notes:

DTS Encoding available in Vista only. However, the DTS driver provides additional features even in Windows XP.

Installation of this driver will require removal of any previous X-Fi Prelude drivers.

The ALchemy application is included in this installation. Any previous installations of ALchemy from this site should be uninstalled first.
  • up.. kullanan var mı bu kartı hala ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

up.. kullanan var mı bu kartı hala ? :)

hala mı ? tam bomba kart yaw kullanıyorum ;
    bass tiz ayarı,ddlive,dts eklentileri,yüksek desibel değerleri ve çok kaliteli bileşenleri var.
    senin sorduğun da soru
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobi

quote:

bass tiz ayarı,ddlive,dts eklentileri,yüksek desibel değerleri ve çok kaliteli bileşenleri var.
    senin sorduğun da soru

Bend e kullanıyorum da o yüzden sordum... :)

daha iyisi varsa söyle.. TR ye gidince onu aliyim :))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cobi

quote:

senin sorduğun da soru

Bend e kullanıyorum da o yüzden sordum... :)

daha iyisi varsa söyle.. TR ye gidince onu aliyim :))

tabi 1000-2000 tl felan verip daha pro birşey alınabilir ama x-fi prelude ev kullanıcısına göre çok kaliteli üzerine tanımam
    auzentech'in bileşen kalitesi zaten belli
  • 1000 2000 tl ye satılanlar müzzik üretimi için değil mi.. ? ben müzik dinlemek için daha kaliteli ne olabilir onu merak ediyorum ...
  • iyi güzelde bunlarında creativeden farkı yok 2 senedir aynı driver yahu
  • kendim düzelteyim sitede yeni bir sürücü mevcut
  • quote:

1000 2000 tl ye satılanlar müzzik üretimi için değil mi.. ? ben müzik dinlemek için daha kaliteli ne olabilir onu merak ediyorum ...

Fazla merak etme sıhhate iyi gelmez yada merak et siteye bak sadece değişebilir opamplere millet ne paralar veriyor. Herkesin bir hastalığı var.
    kabloları bile altın kaplama gümüş ile değiştiriyor vs. vs. Bilinen tüm konularda ne kadar hasta ve para birlikte var o kadar para harcaması mesele gönül rahatlasın.

sadece 627sm adaptor 245 usd (sadece 1 adet 2 li opamp)
    637sm yok.
  • arkadaşlar
    Auzen X-Fi Prelude 7.1
    yada X-Fi titanium hangisi normal kullanıcı için daha uygun olur 5+1 ses sisteminde kullanılacak film müzik oyun amaçlı kaliteli ve sorun çıkarmıyacak birşey olsun istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.