Şimdi Ara

Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
8
Favori
8.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @icrush merhaba, megane 2 1.5 dci faz 1 2006 model aracın, vites 4-5 te devir 1600 civarındayken gaz birden hızlı bir şekilde basıldığında araba beşik gibi sallanıyor. Sorun neden olabilir vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim. Hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • iCrush kullanıcısına yanıt

Hocam elinize sağlık :) Eğer zahmet olmayacaksa Skoda Rapid 2016 1.4 TDİ için bi sıkıntı görünüyor mu bakabilir misiniz?

İyi geceler.

• Fell on Black Days F kullanıcısına yanıt

Kronik arızalar olarak bunlar gözüküyor hocam

Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın)

Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın)

• 2006 jetta 1,6 fsi için egr ve noks sensörü için kronik hatalar gözüküyormu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt

motor devri ile ilgili benzer sadece bir başlık buldum hocam detayını paylaştım.

Diğer başlıklarıda attım merak ettiğiniz bir başlık varsa detayını atabilirim.

Hocam araç geri vitese tam geçmiyor bazen, sürtünme sesi geliyor o da benden kaynaklı sanırım. Yani şu anlık listedekiler yok, umarım olmaz da . Elinize kolunuza cebinize sağlık. Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 6 Ağustos 2021; 2:45:54 >
  • avratkoylu A kullanıcısına yanıt

merhaba hocam bahsettiğiniz sorunla ilgili kronik problem bulamadım ama başlıkları paylaşmak istedim. kendi yorumum olacak ama şanzıman takozu olabilir mi sert kalkışlarda falan birşey yapıyor mu ?

• ugurcan_61 U kullanıcısına yanıt

merhaba hocam teşekkür ederim.

eğer merak ettiğiniz bir alt başlık varsa detayını atabilirim.

• Hocam ben konuyu baştan sona okudum ve hiçbir şey anlamadım. Konuyu biraz daha açar umısınız ? Autodata dediğinizde aklıma gelen şey arabaların bilgilerini barındıran bi site

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt

malesef hocam sadece bunlar gözüküyor.

• MeGaDave06 kullanıcısına yanıt

hocam autodata'nın bi son kullanıcılar için olan sitesi var arabanın teknik özelliklerini barındırdığı bir de ustalar için aracın nasıl onarılacağını, kronik sorunları, elektrik şemaları, hangi civatanın ne kadar sıkılması gerektiği gibi ince detaylar var.

ben 2 aracımdaki sorunuda bulup paylaştım ve kronik sorun yaşayan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum tabi hepsi olmuyor en çok yaşanan problemleri gösterdiği için

• ana menüye düşmüşüz gazamız mübarek olsun :D bu işin içinden de çıkarız evelallah

şaka bir yana problemi olan arkadaşlar yazabilir fakat aynı araç farklı ülkelere farklı beygirlerde satıldığından beygiri yazmanız iyi olur :)

• emir.ksk kullanıcısına yanıt

Hocam hava filtre değişimi hakkında bilgi vermiyor malesef sadece polen filtresinin değişimi gösteren bir bilgi oluyor.

• Merhaba auris 2012 dizel manuel direksiyon kutusu sürekli kendini sola atıyor. Açı sensörünü nasıl Sıfırlayabilirim ayarı var mı başka

• Hocam beni neden es geçtiniz:( @iCrush

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam 2005 passat 1.9 tiptronic aracımda egr arızası var hem çıkma orjinal ile, yan sanayi sıfır ile ve son olarak sıfır orjinal ile değiştirdik arıza yine geçmedi araç çekişten düşüyor, yakıt tüketimi de arttı, egr ve egr ye giden tüm hortumlar değişti halbuki. vagcom'da "19586 - EGR system regulation range exceeded - p3130 - 35-10 --- kesik kesik aralıklı" hatası alıyoruz. yardımcı olur musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: iCrush

Malesef sorununuzla ilgili benzer dahi bir sonuç çıkmadı hocam serviste beyin ve şanzıman güncellemesi yapmanız belki çözüm olabilir. Ama yazılımsal bir sorun olsa çıkardı diye düşünüyorum birkaç arabaya baktığımda yazılım güncelleyin diyordu yazılımsal sorun Kronik sorun oluyor çünkü
    Tuş takımına baktırdınız mı ?

Teşekkürler baktığınız için tuşlara bakılmadı ama direksiyon içindeki kablo değişmişti. Çok da önemli değil sağolun yine de.

Hocam genelde sert kalkış yaparım. Aynı arıza diğer viteslerde olacak mı diye.(vites 1-2-3) Devir bandı 4200 e kadar basıyorum. Arabada titreme VS yok. Araba dediğim gibi devir bandı ölü bölgede olduğunda (2000 devir aşağısında) gaz köklenerek (kuvvetli bir şekilde basıldığında)(vites 4-5 te ) araba nın kendisi beşik gibi sallanıyor. Ama bunu gaza çok yumuşak bastığımda araba da titreme VS çok çok az.

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.