Şimdi Ara

Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
8
Favori
8.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ford Fiesta 1.4 2012 Benzinli Otomatik hararet sorunu, şanzıman ısınması. Bu ikisine bakarsanız sevinirim. Araba uzun yolda rampa çıkınca hararet yapıyor. Normalde birşey yok. Şanzıman arızasını da rampada veriyor bazen.

• Selam autodatayı ilk kez duydum güzel bir hizmetmiş.

Şart bi konuda değil ama belki yanıtını buluruz.

2005 Grand vitara 2.0 benzin otomatik, iç sıcaklık ekranı -50 yazıp yanıp sönüyor, kronik bir durum bişeye etkisi yok ama sebebide belirsiz.

Autodata ne diyor bu işe ? : )

• Hyundai accent 1.3 mpi 86bg 2006 admire aracım var. Aracın konsol aydınlatması yani hız göstergelerinin olduğu kısımdaki aydınlatmalı kontrol eden sigorta sürekli patlıyor. Değiştirince 1-3 gün arası yine aynı şekilde sigortayı uçuruyor. Sanırım bir kısa devre var. Autodata ne der bu işe. Şimdiden teşekkürler hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fiorino 2016 1.3 95hp dizel araç viteste özellikle 1500 devir sonrası ıslık sesine benzer ses yapıyor. Boşta veya rolantide basınca hiçbir ses gelmiyor. Çözümü çoğu kişi egzoz manifold contası dedi bakalım bu ne çıkaracak 😄

• Hocam selamlar, Clio 4 1.5 dci 90hp ile ilgili neler var acaba? Baya merak eden arkadaş vardır bence bu modeli 😀 Uygun zamanınız olursa paylaşabilir misiniz? Gerçekten merak ettim :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam merhaba. 2011 model 111. yıl Opel astra h 1.6 benzinli easytronic içinde bakabilir misiniz? Neler olduğuna bakıp belkide sıradan dediğim olay sorun olabilir.

Teşekkür ederim

• Merhabalar;

2010 golf 6 dizel otomatik. (1.6 tdi)

60-140 km hızlarda 1800-2000 devir arasında araç hafif silkeleme yapıyor sonra düzeliyor.

silkeleme devir dalgalanması yapmıyor.

2 usta baktı çözemedi.

@iCrush

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .IsTanBul. -- 6 Ağustos 2021; 11:29:54 >
  • Konu çok iyiymiş bu arada tebrik ederim uzun zamandır forum'da böyle güzel konular açılmıyor autodata yi günlük 50-200 arası araç girişi olan farklı markalara hizmet veren servisler kullanıyor daha çok gerçekten güzel çözümler mevcut fakat eksik bilgiler de var bir hayli özellikle butik markalarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt

kusura bakmayın hocam nasıl olduysa görmemişim sizi

Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın)
  • cali4nication C kullanıcısına yanıt

merhaba hocam malesef bununla ilgili bir çözüm önerisi yok ama eğer antalya'ya yolunuz düşerse youtube'da tamirhanem kanalı olan bir usta var volkswagen bükücü size daha çok masraf yaptırmadan sorunu bulacağından eminim.

• iCrush kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler hocam neyse ki hiçbiri yok :)

• sorcery kullanıcısına yanıt

sadece bunlar çıkıyor malesef hocam

Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın)
  • dangerousman kullanıcısına yanıt

merhaba hocam aracınız tam yeni modelinin çıktığı zamana denk geldiği için eski kasa mı yeni kasa mı anlayamadım ikisini de paylaştım. ama bahsettiğiniz sorun yazmıyor malesef

eski:

yeni:

• citiraga kullanıcısına yanıt

hocam malesef autodata bu konu hakkında birşey demiyor.

ama iyi bir elektrikçi istiyor bence aracınız bir yerde kısa devre olabilir.

hocam bu da aracınızın sigorta paneli 10 amper sigorta kullanılması gerekiyormuş. patlayan sigorta görüntüde işaretlediğim değil mi ?

Merhaba,

Çok teşekkür ediyorum, meğer ne çok arızası varmış :) Merak ettiğim sadece süspansiyon başlığı alındaki gıcırdama bende bir süredir var rica etsem detayını paylaşabilir misin?

İyi günler,

• Merhaba,
    Rica etsem opel insignia b grand sportsa bakabilirmisiniz 2017-2018 de uretilen modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: iCrush

merhaba hocam aracınız tam yeni modelinin çıktığı zamana denk geldiği için eski kasa mı yeni kasa mı anlayamadım ikisini de paylaştım. ama bahsettiğiniz sorun yazmıyor malesef

eski:

yeni:

eyv hocam, araç eski kasa.

senin attığın kayıtlara göre eski kasa iyi sorunsuzmuş : ))

• Hakan Gülbudak MFHUO H kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam aracın motoru ve beygirini de yazabilir misiniz.
    Eve geçince paylaşacağım PC de oturum açınca mobilde açamıyorum.

• 2012 2.0 dizel 120kw 163hp Cruze icin otomatik sanziman ile ilgili birsey var mi hocam? Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    1.6 dizel 136 beygir
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.