Şimdi Ara

Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
8
Favori
8.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 i20 sense cvvt otomatik benzin

Hız sabitleyici çok zor devreye giriyor. Direksiyondaki flex kablo değişti düzelmedi yazılımsal sıkıntı var gibi. Bilgi varmı sizde?

• ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    Malesef sorununuzla ilgili benzer dahi bir sonuç çıkmadı hocam serviste beyin ve şanzıman güncellemesi yapmanız belki çözüm olabilir. Ama yazılımsal bir sorun olsa çıkardı diye düşünüyorum birkaç arabaya baktığımda yazılım güncelleyin diyordu yazılımsal sorun Kronik sorun oluyor çünkü
    Tuş takımına baktırdınız mı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam merhabalar, Mercedes cla 200 amg 2014 156 HP bir kronik sorun vb varsa ( çok fazla sonuç yoksa) bakıp atarsanız çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 6 Ağustos 2021; 0:9:47 >
  • 1.2 Puretech 130 bg (EB2ADTS) EAT6 vites C3 Aircross ile ilgili veri var mı hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt
    Bunlar çıktı hocam eğer yaşadığınız bir problem varsa detayını paylaşabilirim.

Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın) Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın) Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın)

• quote:

Orijinalden alıntı: iCrush

Bunlar çıktı hocam eğer yaşadığınız bir problem varsa detayını paylaşabilirim.

sağolun hocam bir problem yok araçta şuan umarım buradakiler başımıza gelmez Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın) 

• hocam astra g ve astra h için klima açıkken devir arttıkça gelen vınlama/vuuulama sesi var, kompresör değişti çözülmedi
    bir de astra h şanzımandan gelen cızırtı sesleri var
    sana zahmet bakabilir misin rica etsem?

• konu amme hizmetine dönmüş. Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın) hayırlı olsun hocam. 2007 model peugeot 207 1.6 90hp araç için örnek olarak 3-5 bir şey atabilir misiniz bülten katalog vs. ne tür şeyler var bilmiyorum. hava filtre değişimini anlatan katalog varsa görmek isterim. ilginç şeyler varsa ben de almayı düşünüyorum bu zımbırtıyı.

• _Emir kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam inşallah sorunlarınız bunlardan biridir basit çözümlere benziyor.

Bizde de Astra h vardı zamanında ne yaptıysak çalıştıramadık usta dışarıdan elektrik veriyor çalışıyordu ama kendisi çalışmıyordu.

Bi yazılımcıya gittik sorunu buldu 5 dakikada yaptı fiyatta pazarlık yaparken abi isterseniz iptal edeyim demişti :D

Çözüm basit olsa da o bilgi birikim önemli tabi araca 1.9 Astra h'tan gösterge paneli takıldığı için klime çalışmıyordu yani Opel yazılım konusunda biraz hassas bir araç galiba inşallah sorununuz çözülür.

Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın)
    Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın)

• emir.ksk kullanıcısına yanıt

Estağfurullah hocam yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana basit hataların bilinçsiz ustalar tarafından bir çuval para harcatılıp çözüm bulunamıyor. Hem böyle çözümler araç sahiplerini bilinçlendiriyor inşallah son kullanıcılar için uygun fiyatlı tek araçlar paket satarlar.

Çünkü ilk ay'dan sonra 350 TL çok para bu işi yapanlar için az ama araç sahipleri için çok bence

Telefondan bu kadar detaylı atmam uzun sürer eve geçince atarım

• iCrush kullanıcısına yanıt

yok hocam bunlardan değil daha mekanik bir problem bizdeki. çok teşekkür ederim bu saatte ilgilendiniz.

Hocam burası kalabalık olmasın diye özelden yazmıştım ben de

• Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt
    Göremedim hocam mesajınızı bir hata olmasın ?

• _Emir kullanıcısına yanıt
    Bence göz ardı etmeyin hocam
    Ayrıca 2. Ekran görüntüsünde mekanik bir problem boruların çıkarttığı bir sesten kaynaklandığı yazıyor.

İlkende de kompresörü beyin kontrol ettiği için ses yapabileceği yazıyor.
    Ayrıca hangi şase kodu araçlarda olduğunu da belirtiyor. Şase numaranız tutuyorsa mutlaka deneyin bence

• Megane 2 - 2008 - 1.5 DCI enjeksiyon arizasi icin cozum onerileri var mi acaba ? Sorun birden fazla problemden kaynaklanabiliyor ancak ayni hatayi veriyor hepsi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceloq -- 6 Ağustos 2021; 1:50:33 >
  • 2008 hyundai i30 HB 1.6 crdi manuel 115hp ile ilgili neler var hocam. Benimkisi sadece merak, boş zamanınız yoksa hiç uğraşmayın lütfen.

Hocam atmış gözüküyor. Şu mesaj:

Hocam Citroën DS4 2012 1.6VTI motor için alt devirde titreme, devirin durur durumda 800-900a çıkıp inmesi bazen neden oluyor. Ve gözünüze çarpan başka sorun olursa yazar mısınız ben tam hatırlayamadım

• aceloq kullanıcısına yanıt

Hocam malesef bununla ilgili bir çözüm önerisi yok kronik bir sorun değil galiba

Yetkili servise baktırmanızı tavsiye ederim çünkü yaptıkları iş garantili oluyor ayrıca sanayi usulü size parça aldırıp deneme yanılma yaptırmazlar elindeki parçayı takıp denerler size parça satın aldırmadan ki o aracın ustaları olduğu için daha önce o sorunla karşılaşmış olup çözme ihtimali daha yüksek

• quote:

Orijinalden alıntı: iCrush

Hocam malesef bununla ilgili bir çözüm önerisi yok kronik bir sorun değil galiba

Yetkili servise baktırmanızı tavsiye ederim çünkü yaptıkları iş garantili oluyor ayrıca sanayi usulü size parça aldırıp deneme yanılma yaptırmazlar elindeki parçayı takıp denerler size parça satın aldırmadan ki o aracın ustaları olduğu için daha önce o sorunla karşılaşmış olup çözme ihtimali daha yüksek

Anladim. Cok Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceloq -- 6 Ağustos 2021; 2:21:31 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.