Şimdi Ara

Austral 1.3 Mild Hybrit Konfor Paket vs Audi a3 Sedan Advance Paket (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • peki a3 yerine merso a200 veya cla200 alınır mı?

• Meticulous kullanıcısına yanıt

alınır tabiki içi daha güzel onların

• Konu sahibi ihtiyaç ve beklentini paylaşırsan ona göre yorum yapalım. Geniş hacme mi ihtiyacın var? Dar alanlara park etmeye mi? Kaç kişisiniz? Marka takıntın var mı? Müneccim değiliz nihayetinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • t821926 T kullanıcısına yanıt

ingiliz dergileri testlerinde çok beğeniyor skoda'yı. passat'ı alırken superb'ye de bakmıştım. superb çok daha dolu daha ucuzaydı ama teknolojileri daha eskiydi (modeli daha önce çıkmış olabilir, belki o yüzden); mesela passat'ta opsiyonel led far varken, skoda'da xenon standarttı (daha üst seviye bir far standart ama xenon daha eski bir uygulamaydı). genişliğine hayran kalmıştım ama daha galerideki superb'de kapı sorunu görünce korktum.

yani alman ve japonların arasına giriyor gördüğüm kadarıyla avrupa'da böyle kabul görüyor. kodiaq'ın yeni kasası çıkarsa tiguan yerine kodiaq düşünebilirim. içi daha geniş ve daha ferah.

• Skayn kullanıcısına yanıt

biraz alıcıya bağlı. akrabam aldı çok memnun, yere göğe sığdıramıyor. ben almazdım. vw kalitesini aratırdı bana. akrabamın bindiği en kalite marka reno olduğu için orda sıkıntı yok. zaten arabadan anlamaz, daha kalite bir şeye binse de farketmez.

• Meticulous kullanıcısına yanıt

A200 de seçeneklerim arasındaydı, hatta mercedes forumuna konusunu açmıştım. Bence içi dışı çok şık ancak kullanıcı yorumlarına baktıktan sonra vazgeçmiştim. Bu arada A200 ü sıfır sayılabilecek kondisyonda 2. el alacaktım, A3 ün sıfırını bayağı uygun fiyata bulunca A3 tercih ettim.

mercedes benz club türkiye
    A200 AMG+ Tercih
    https://mbclubtr.com/index.php?threads/a200-amg-tercih.56236/
  • Otomotivde yeni dönem: 7 Temmuz milat olacak.

Avrupa Birliği'nin yeni otomobillerde zorunlu hale getirdiği 'Genel Güvenlik Yönetmeliği' 7 Temmuzda ülkemizde yürürlüğe girecek. ( Bir çok güvenlik donanımı tüm modellerde standart olacak.)

Bu nedenle bir çok otomobil markası stoklarında ki otomobilleri satabilmek için kampanya ve indirimler yapıyorlar.

• bamorex kullanıcısına yanıt
    O zaman Etliekmek yiyelim…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Adaptif cruise control ve 3. seviye otonom sürüş vs güvenlik donanımları tam olmayan otomobillere bi ton para vermek akıl karı değil bence artık.

• austral güzel bir araç olmuş fakat cvt şanzımandan dolayı kaybediyor.

• bende boş a3 sedan 2021 den dolu yeni r line matrixli golfe geçilir mi onu düşünüyorum.

• mrkb kullanıcısına yanıt

Geçilmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt

Geçilir hocam niye geçilmesin yav😅

• mrkb kullanıcısına yanıt

A3'ün sürüş dinamikleri çok daha iyi

• Şu konuda A3 ya da austral diyenlerin bir boktan anlamadığı çok belli. Böyle bir soruya kimse yanıt veremez. Elma ile armut. Böyle saçma soru mu olur? Neye ihtiyacınız var, önceliğiniz beklentiniz ne? Aile kullanımı mı genç işi mi, bagaj lazım mı şehir içi mi sürüş keyfi mi konfor mu. Bir ton farklılık var. Fiyatları arasında da çok fark var.
    Özetle eksik bir soru ve bir halttan anlamayan fanatik karga sürüsü.

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt

Yiyelim keptın.  

• elmatadori kullanıcısına yanıt

Gonya'ya geldiğimde seni bulacağım dostum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.