Şimdi Ara

Audi A4 (B8) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
16
Favori
133.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni kaldırmış. Ben bakmıştım 125 bin lira 2013 model 45 binde quattro 3 kol direksiyon 3 bölge klima elektrikli deri koltuk vs baya doluydu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen, sunroof da vardı. mmi ve keyless go eksikti. ilan süresi geçti yada sattı.
  • Muss@ kullanıcısına yanıt
    Benim eski arabadan farkı 3 kol direksiyonla deri koltuktu. Bende bakıyorum bir yandan a6 satınca 1 arabaya 2 kişi düşmeye başladı mecbur dükkanın önünde bırakıyorum arabayı. Olmuyor tek arabayla. B8 e geri dönecem herhalde :) Benim eski arabayı alan satayım sana tekrar diyor sana yabancı araba değil diyor ama marş basmama sorunu illahllah dedirtmişti bana. Düşünür müyüm bilmem

• quote:

Orijinalden alıntı: LTE-A

Benim eski arabadan farkı 3 kol direksiyonla deri koltuktu. Bende bakıyorum bir yandan a6 satınca 1 arabaya 2 kişi düşmeye başladı mecbur dükkanın önünde bırakıyorum arabayı. Olmuyor tek arabayla. B8 e geri dönecem herhalde :) Benim eski arabayı alan satayım sana tekrar diyor sana yabancı araba değil diyor ama marş basmama sorunu illahllah dedirtmişti bana. Düşünür müyüm bilmem

b9 a4 1.4 tfsi düşün bence. dün bakım için servisteydim. test sürüşü yaptım 1.4 ile. içi çok çok iyi. kalitesi epey yüksek. baya da sessiz ve konforlu üstelik araç sport paketti.

marş basmama olayı senin eski aracına özgüydü herhalde. pek duymadım böyle bir sorun.

Anahtar yuvasının değişeceğini söylemişti özel servis. Bende değiştirmedim.
    1.4 tfsi düşünüyordum aslında ama fiyatlar şuan için çok uçuk. Aralığa kadar beklersem 27-28 aralıkta 2016 modeli ucuza verirlerse kaçırmadan alırım. Alırsam sanal gösterge ve dijital klima mutlaka olacak tabi :) İyi fiyat verirlerse kredi ile alabilirim.Bu saatten sonra tekrar b8 kullanmak istemem açıkçası değişiklik olsun. 1.4 vergi ve bakım yönünden de avantajlı. Yakıt tüketimi hakkında bilginiz var mı acaba ?

• yakıt tüketimi deneyimim yok ama satış temsilcisi ortalama 8-8,5 yaktığını söyledi. 1.4 motor aşağı yukarı böyle yakar 10'u bulmaz.
    fiyatlar gerçekten yüksek, 1.4 dolu bir araç vardı sanal göstergeli ledli falan 190 bin civarı. 170 bine 40. yıl 320i alınabiliyor full donanımlı.

o değil de ben 2.0 tfsi quattro için fiyat teklifi istedim aşağıdaki opsiyonları istedim. çıkan fiyat 375.000 TL, iskontolu 335.000 TL. şaka gibi! ben 2-3 sene içinde 2. el düşünüyordum ama bu fiyatla alınacak gibi değil.
    benim araç bedavaymış meğer, yenisine yaklaşılmaz.

Audi A4 (B8)

Maşallah fiyata bak. 330 bine 2011-12 model a8 almak var 3.0 tdi. Belki tfsi kadar atik olmaz sürüş zevki olmaz ama 2 segment fark var arada.
    Sıfır olarak ta a6 2.0 quattro alınır baya dolu olur yine. Tercih meselesi gerçi 252 beygirlik canavara binmenin zevkide ayrı.

Audi bu fiyatları düşürmediği sürece çok satış yapamaz. A4 sadece yeni yeni geldiğinde premium rakiplerini geçmişti satışta. Kimse almazsa fiyatları düşüreceklerini düşünüyorum.

• o paralara çıkınca çok farklı seçenekler çıkıyor. d sınıfı bir araca o para çok. satmaya kalksan müthiş zarar edersin. 2.0'ı bu sefer alan olmaz önceki kasadaki gibi, 3-5 tane anca satar.

350 bine sıfır A7 2.0 TFSI quattro var:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-ermer-den-2016-audi-a7-2.0tfsi-quattro-250hp-s-line-konfor-bayii-304788695/detay

2.elde zaten cls350 falan alınır o paraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muss@ -- 8 Eylül 2016; 0:01:07 >
  • Arkadaşlar 2013-2014 model a4 düşünüyorum dizel otomatik 1.6 ..kafamda yol sesini çok almaması ve süspansiyon konusunda beni üzmemesi bu konuda yorumlarınızı alabilirmiyim ?

• help21 kullanıcısına yanıt
    2013-2014 dizel otomatik 2.0 motor var. 2008 den sonraki a4 lerde b8 ve b9 kasalarda yok dediğiniz motor. Öncesini bilmiyorum.
    2.0 dizel var 1.8 benzinli ve 2.0 benzinli motoru var 2008-2015 arasının. 2015 ten sonrakilerde 1.4 benzinli 2.0 dizel ve 2.0 benzinli var.

Süspansiyon konusunda üzmemesini istiyorsanız s line paket almayacaksınız. S line lar sert oluyor.

Yol sesi vs. Durumunu hatırlayamıyorum aracı satalı 1 sene olmak üzere. Aracı şuanda kullananlar bilgi verecektir sizlere.

• quote:

2013-2014 dizel otomatik 2.0 motor var. 2008 den sonraki a4 lerde b8 ve b9 kasalarda yok dediğiniz motor. Öncesini bilmiyorum.
    2.0 dizel var 1.8 benzinli ve 2.0 benzinli motoru var 2008-2015 arasının. 2015 ten sonrakilerde 1.4 benzinli 2.0 dizel ve 2.0 benzinli var.

Süspansiyon konusunda üzmemesini istiyorsanız s line paket almayacaksınız. S line lar sert oluyor.

Yol sesi vs. Durumunu hatırlayamıyorum aracı satalı 1 sene olmak üzere. Aracı şuanda kullananlar bilgi verecektir sizlere.

Karıştırdım hocam evet 2.0 motor b8 kasa oluyor amacım dediğim gibi yol sesi ve rüzgar

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

quote:

Karıştırdım hocam evet 2.0 motor b8 kasa oluyor amacım dediğim gibi yol sesi ve rüzgar

2014 model az km deki aracimi satiyorum. Ilgilenirseniz ozel mesajdan ulasabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: yt1990

quote:

Orijinalden alıntı: help21

quote:

2014 model az km deki aracimi satiyorum. Ilgilenirseniz ozel mesajdan ulasabilirsiniz

Şuan araştırma aşamasındayım hocam ilgilenirsem pm atarım

• A4'de de A3 gibi kampanya yaparlar mı dersiniz?Bekleyelim biraz daha

• bu konu neden canlı değil arkadaşlar? ya da başka bir başlık mı var a4 b8 kasa için?
  • arabayı alan yok galiba.yada cok az
  • quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

arabayı alan yok galiba.yada cok az

hayır yeni alan olmasa da zamanında almış olanlar vardır mutlaka.. zaten yeni alanlar B9 kasa alıyorlardır..
  • Bende A4 B8 2,0 177 ps arastırıyorum ama konu gercekten ilk zamanlarında ki canlılıgını yitirmiş.youtube da falanda test yorum cok fazla yok.Mesela aracta bana göre tercih sebebim olan mmi ile ilgili tam cevaplar bulamadım.Bu mmi aracta sadece kullanım kolalıgımı yoksa ilave özellikler vs de katıyormu? Kattıgı eklentiler bildiğim navigasyon (sonradan acılması gerek, genelde tr haritası yok)ve dvd film izleme..Baska özelliği var mı acaba..
    Tabi birde tüketim mevzuu..Arac (göreceli olarak) biraz pahalı oldugundan mıdır nedir kimse gercek tüketimden bahsetmemiş.Sanırım 8lt leri gecmez..Quattro da olsun hadi 8,5 lt.
  • Merhaba a4 2.0 tfsi quattro 2016 model bayilerin elinde kalan arac var mı varsa fiyat konusunda yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar
  • sanırım a4 kullanıcıları pek donanım haberi kullanmıyor
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.