Şimdi Ara

ATV yi açın, yarışan kız... [SS] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
6
Favori
8.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kavil

quote:

Orijinalden alıntı: samsungr522tr

Normal bir Türk kızı abartılacak bir şeyi yok.. Sevdiğim bir yüz tipi yok. Kusur arayacak olursam eğer zülüfleri olur.. Benden uzun.. İnanın anca yoklukta gider bu kız..

Ek olarak bir dizi oyuncusuna benziyor ama çıkartamadım kızın ismini.

@LifeSuxTR sokaktan bakkal ahmet abiyi oraya çıkarsalar izlenmeyeceğini biliyorlar.. Tabii ki hoş kızları, eğitimi çok iyi insanları seçiyorlar ki sen de TV karşısında bakalım nasıl rezil olacak, bak üniversite okumuş ama bu soruyu bilemedi deyip dalga geçeceksin..

o yüzden mi kum pateni diyen adamı çıkarttılar?

Anlamamissin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: losto

Asyalılar genelde tipim ama ben bile beğendim. İdare eden diyenler muhtemelen asosyal gençlik.

Bu kıza idare eder diyen adam bi kere asosyal değildir. Bu kızdan daha iyileriyle çıkmıştır veya arkadaştır. Bu kızı çok abartanlar ağır asosyallerdir asıl.

Kız dediğin dudaklı olur. Bununki rujla belirgin hale getirilmiş dudak. Eski kız arkadaşımında dudagı böyleydi. Öpüşürken pek zevk vermiyodu açıkçası

ATV yi açın, yarışan kız... [SS]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 3 Ekim 2013; 10:52:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Yarışan kız kusursuz ...

[simage]http://k1310.hizliresim.com/1g/3/t72q5.png [/simage]

benzettim

bu kim?

model.

bulursan bana da haber ver. ismi falan belli değil manken işte.

http://emoo-fashion.blogspot.com/2012/05/summer-hats-for-girls-trends-2012.html
    http://trendsbreaker.com/trends-in-summer-hats-2012/

• Evde izlerken bende bunu düşündüm harbiden çok güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne bilim ben ya adamı

quote:

quote:

Normal bir Türk kızı abartılacak bir şeyi yok.. Sevdiğim bir yüz tipi yok. Kusur arayacak olursam eğer zülüfleri olur.. Benden uzun.. İnanın anca yoklukta gider bu kız..

@LifeSuxTR sokaktan bakkal ahmet abiyi oraya çıkarsalar izlenmeyeceğini biliyorlar.. Tabii ki hoş kızları, eğitimi çok iyi insanları seçiyorlar ki sen de TV karşısında bakalım nasıl rezil olacak, bak üniversite okumuş ama bu soruyu bilemedi deyip dalga geçeceksin..

Anlamamissin

hayır hocam... ikinci kısımdan bahsediyorum... tabiki olay reyting için o adamın orada rezil olması saçmalaması bizimde izleyip aa ne salak adam dememiz... ama yanlış bilmiyorsam eleman alelade bir tarih öğretmeni falandı sanırım... yani hiç öle bilmemne üniversitesi mezunu süper yerlerde olan aşırı entellektüel bi adam değil.. sıradan bi bakkal ahmet abi ile aynı kefede bir eleman.

• Cidden güzel kızmış.Acaba programın tam linki var mı ?
  • Benim de çok hoşuma gitmisti

• haha reklamını gördüğüm de mutlaka izlicem demiştim unuttum kadın odtü mimar tam bana göre bulsam kaçırmam

bundan çok daha güzel yakınımda kız var sırf aöf mezunu diye sallamıyorum

adı neymiş twitter ını filan bulun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi structuralengineer -- 3 Ekim 2013; 12:24:04 >
  • Konu açtıracak kadar değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soultrex

quote:

Asyalılar genelde tipim ama ben bile beğendim. İdare eden diyenler muhtemelen asosyal gençlik.

İmzanda ki karakter Angel Beats da ki melek mi ?

@soultrex evet o hocam meleğimiz..

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Bu kıza idare eder diyen adam bi kere asosyal değildir. Bu kızdan daha iyileriyle çıkmıştır veya arkadaştır. Bu kızı çok abartanlar ağır asosyallerdir asıl.

Kız dediğin dudaklı olur. Bununki rujla belirgin hale getirilmiş dudak. Eski kız arkadaşımında dudagı böyleydi. Öpüşürken pek zevk vermiyodu açıkçası

@Dark Territory Sizin için herşey öpüşmek ve sadece görsellikse hocam zaten konuşmaya gerek yok başarılar diliyorum size. Eski kız arkadaşınız ayrılarak en doğru kararı vermiş zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShaNexxx

Lan resim açılmıyoooooooooooooor.

senin oyun ne oldu reis?
    merakla episode 1'i bekliyorum

• Mimarlık ve psikoloji tayfası güzeldir.
  • Orijinalden alıntı: losto

Orijinalden alıntı: soultrex

İmzanda ki karakter Angel Beats da ki melek mi ?

@soultrex evet o hocam meleğimiz..

Orijinalden alıntı: Dark Territory

@Dark Territory Sizin için herşey öpüşmek ve sadece görsellikse hocam zaten konuşmaya gerek yok başarılar diliyorum size. Eski kız arkadaşınız ayrılarak en doğru kararı vermiş zaten.

Valla öyle huylara sahip bir kız bulsam direk nikahıma alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soultrex -- 3 Ekim 2013; 13:44:36 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ne bilim ben ya adamı

quote:

quote:

Anlamamissin

hayır hocam... ikinci kısımdan bahsediyorum... tabiki olay reyting için o adamın orada rezil olması saçmalaması bizimde izleyip aa ne salak adam dememiz... ama yanlış bilmiyorsam eleman alelade bir tarih öğretmeni falandı sanırım... yani hiç öle bilmemne üniversitesi mezunu süper yerlerde olan aşırı entellektüel bi adam değil.. sıradan bi bakkal ahmet abi ile aynı kefede bir eleman.

https://www.facebook.com/kimmilyonerolmakister

Sayfayı açıktan sonra aşağıya doğru indim hepsi bunlar...Nerede ahmet amca ? Nerede tarih öğretmeni.. Merak etmeyin bu işler böyle Türkiye'de..
    Şirketler bile aldıkları staj gören öğrencileriyle oryantasyonda röpörtaj yaptıklarında ekrana yazdıkları üniversitelerde 1 tane taşra üniversitesi yoktur Bkz. Ernst & Young

Programı izlemiyorum zaten bu yüzden, nerede derece yapmış ya da baba parasıyla Robert'da okumuş oradan iyi bir üniversite kazanmış adam varsa seçiyorlar.. Ama çoğu da "0" Ha arada da ahmet amcaları çıkartıyorlar tabii ki.. Hiç çıkartmıyorlar demiyorum..

Dördüncü yarışmacı GİZEM BAYAR
    23 yaşındaki GİZEM BAYAR, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun. Yarışmadan kazandığı para ile yurtdışında yüksek lisans yapmayı planlayan Gizem'in hedefi 60.000 TL kazanmak.

Üçüncü yarışmacı ALP OZAN
    26 yaşındaki ALP OZAN, Sabancı Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun. Alp’in hedefi 15.000 TL kazanmak.

Birinci yarışmacı CEDRIC GRANDJEAN
    35 yaşındaki CEDRIC GRANDJEAN, Londra Üniversitesi İşletme ve Finans Bölümü’nden mezun. Yarışmadan kazandığı para ile seyahat etmeyi planlayan Cedric'in hedefi 60.000 TL.

İkinci yarışmacı AYŞE DİLARA YIĞMAN
    25 yaşındaki AYŞE DİLARA YIĞMAN, Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümü’nden mezun. Oyun tasarımcılığı yapan Dilara’nın hedefi 60.000 TL kazanmak.

Üçüncü yarışmacı ALPER TOSUN
    23 yaşındaki ALPER TOSUN, Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde dördüncü sınıf öğrencisi. Yarışmadan kazandığı para ile dayısına maddi destekte bulunmayı planlayan Alper'in hedefi 1 milyon TL kazanmak.

Üçüncü yarışmacı TUNÇ ERGÜDEN
    43 yaşındaki TUNÇ ERGÜDEN, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü’nden mezun. Kazandığı para ile seyahat etmeyi planlayan Tunç Bey'in hedefi 125.000 TL kazanmak.

Birinci yarışmacı KADİR TOLGA EVREN
    61 yaşındaki KADİR TOLGA EVREN, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun. Kadir Bey, yarışmadan kazandığı para ile kitap yazmayı planlıyor. Hedefi 60.000 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsungr522tr -- 3 Ekim 2013; 13:56:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

senin oyun ne oldu reis?

Teşekkürler hocam ilginiz için pazar günü geliyor.

• ee kızın adı ne
  • Dostum öyle birini bulursan ya kardeşini yada ablasınıda bana lütfen ayarla..

quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

quote:

senin oyun ne oldu reis?

Teşekkürler hocam ilginiz için pazar günü geliyor.

Birşey değil hocam. o pc de büyük başarı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.