Şimdi Ara

ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.361
Cevap
41
Favori
106.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam peki diyelim ayarlardan kapamadım. Molaya geldiğimde oyunu kapatıp 8 saat sonra açıp tekrar mı devam edicem ?
  • appachii kullanıcısına yanıt
    Hayır sp oynarken, zaman siz oyunda iken geçer,sizana menüde bile bekleseniz oyunun zamanı geçmez.Park yerine yanaşıp arabanızı stop ettikten sonra onaylama tuşuna (enter tuşu) bastığınızda şoförün uyuduğu zaman hemen geçer.
    Burada dikkat etmeniz gereken, zamanınızın olması örnek mal teslimine 5 saat kalmış, siz artık durmadan yetişmek zorundasınız veya 10 saatiniz kalmış gideceğiniz yol ise 500 km ise yine uyutamazsınız çaresi işi almadan evvel şoförü uyutup, yükü alıp biran önce götürmek olmalıdır.

Geç kalırsanız geiktiğiniz zamana göre paranız kesilir, belli bir süreden sonra hiç ödenmez.
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    multide çok az adam olmaya başladı. Eskiden trafikten ilerleyemezdim,şimdi hep 110la yardırıyorum
  • Mp çok uzun süredir oynamıyorum,modlu oynamak çok daha iyi mp'da çok cocuk var birde özellikle türk beraber gidelim diyor biraz sonra sapıtmaya başlıyorlar,ters yön,yol kapatma ne yapıyorsun diyorum 15 dk boyunca 1 dakika diyor. Zaten oyunu zor bela oynuyor birde twit,facebook açıyor,aslında bende kabahat kimseyi oyun için kırmayayım diyorum,olmuyor ama böyle kafam rahat MAN'a attım 1000 hp motor yardırıyorum düzgün şanzıman modu bulabilsem çok iyi olacak bir tane vardı,biraz kurcaladım 5 ileri 2 geri 4.vitesde 210'a kadar çıktım, 150'de falan 5 atarsam 170 üzerine çıkmıyor. Ayarları karıştırmışım retarderi silmişim

• quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Mp çok uzun süredir oynamıyorum,modlu oynamak çok daha iyi mp'da çok cocuk var birde özellikle türk beraber gidelim diyor biraz sonra sapıtmaya başlıyorlar,ters yön,yol kapatma ne yapıyorsun diyorum 15 dk boyunca 1 dakika diyor. Zaten oyunu zor bela oynuyor birde twit,facebook açıyor,aslında bende kabahat kimseyi oyun için kırmayayım diyorum,olmuyor ama böyle kafam rahat MAN'a attım 1000 hp motor yardırıyorum düzgün şanzıman modu bulabilsem çok iyi olacak bir tane vardı,biraz kurcaladım 5 ileri 2 geri 4.vitesde 210'a kadar çıktım, 150'de falan 5 atarsam 170 üzerine çıkmıyor. Ayarları karıştırmışım retarderi silmişim

gerçek insanlarla oynamanın keyfi bir başka. Diyalog kurmak,karşıdan gelene selam vermek falan.

Bunlar güzel şeyler.

• arkadaşlar ETS 2 Steamde indirime girmiş. 39.90 TL den 7.8 TLye. Full paket bütün boya paketleri vs vs 120 TL den 40 TL ye almak isteyenlerin bilgisine
  • Arkadaşlar dorse ile park edemiyorum. Single moddaki gibi ENTER'a bastığımızda kendisi park etmiyor mu online oyunda
  • tanerali kullanıcısına yanıt
    Hayır. Tam park yapılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Olmuyor 30 dakika uğraştım yapamadım. Gerçekte iyi araba kullanırım ama oyunda park edemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerali

quote:

Olmuyor 30 dakika uğraştım yapamadım. Gerçekte iyi araba kullanırım ama oyunda park edemiyorum.

Hocam size bir tavsiye. Bende zorluk çekiyordun sonraları farkettim. Geri geri giderken çok gaz veriyordum o yüzden bir andadorse kıvrılıyordu. Çok yavaş narin narin gaz verin parkedebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Park yerinde insanların nasıl park yaptığına bakarak öğrenmeye çalışın. Zamanla çocuk oyuncağı olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

quote:

quote:

Hocam size bir tavsiye. Bende zorluk çekiyordun sonraları farkettim. Geri geri giderken çok gaz veriyordum o yüzden bir andadorse kıvrılıyordu. Çok yavaş narin narin gaz verin parkedebilirsiniz

Klavye ile oyunuyorum. Gazı az verme çok verme işi zor oluyor. Joystick ile denemek gerek sanırım. Bu arada oyun bende kasıyor bazen.

Sistem şu şekilde; laptop PC ayrıca masaüstü değil

Intel core i5 CPU M460 @ 2.53GHz. 2.53GHz

6.00 GB (kullanılabilir miktar: 5.80 GB)

64 bit İşletim Sistemi

Ati Redeon HD 5650. 1 GB Ekran kartı

@RevivaL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanerali -- 11 Aralık 2015; 20:09:02 >

• Bende klavye ile oynuyorum hocam. Abartıldığı kadar zor olduğunu düşünmüyorum klavyeden oynamanın. Haa tabi ki direksiyonun keyfi başkadır. S ve tuşuna bas çek bas çek yaparak hafif gaz verebilirsiniz

• quote:

Bende klavye ile oynuyorum hocam. Abartıldığı kadar zor olduğunu düşünmüyorum klavyeden oynamanın. Haa tabi ki direksiyonun keyfi başkadır. S ve tuşuna bas çek bas çek yaparak hafif gaz verebilirsiniz

Anladım hocam. Kasmasına ne diyorsun. Sistem yetmiyor mu acaba?

• Grafik konusunda uzman değilim fakat ölçeklendirmeniz yüksek olabilir. Görüntü ayarlarında detaylı ayara tıklayın, orada ölçeklendirme 300-400 ise 150ye çekin. Bitki ayarlarını düşüğe çekin hocam

• arkadaşlar public_beta 1.22 yüklü. Fakat MP giremiyorum. 1.21.1s vs vs yazıyor sürüm uyumsuz sanırım yardım eder misiniz?
  • arkadaşlar selamlar.steam den eurotruck aldım, mp modunu indirdim oynuyorum herhangi bir sorun yok.yine steamden dlc aldım tıra skin dlc si.fakat boyayı sadece ben görüyorum.arkadaşlarım mp de tırımı normal renkte gözüküyor.çözümü var mıdır ? mod falan değil tekrardan söyliyeyim, normal para verip steamden dlc olarak aldım.
  • Mulitde scandinavia ve nort expansion dlclerinin olduğu yerlere gidiliyor mu? Şuan oyunu almayı düşünyorum. Sadece multi oynayacağım. Almışken bu dlcleri de alsam mı diye kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Mulitde scandinavia ve nort expansion dlclerinin olduğu yerlere gidiliyor mu? Şuan oyunu almayı düşünyorum. Sadece multi oynayacağım. Almışken bu dlcleri de alsam mı diye kararsız kaldım.

evet gidiliyor
  • quote:

arkadaşlar public_beta 1.22 yüklü. Fakat MP giremiyorum. 1.21.1s vs vs yazıyor sürüm uyumsuz sanırım yardım eder misiniz?

public beta kısmından sürümü 1.21e düşürün güncelleme yapacak otomatik bitince multiye girersiniz
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.