Şimdi Ara

Atomic Heart | PS4 / PS5 Ana konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
5
Favori
9.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben oyunu PS5 için aldım ama PC'de Türkçe oynuyorum şuan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Atomic Heart - Launch Trailer | PS5 & PS4 Games

Atomic Heart | PS4 / PS5 Ana konuPlayStationyoutube
    https://store.playstation.com/concept/10006316 Atomic Heart, the action-RPG set in the mad utopia of an alternate post-WWII world, is finally here! Atomic Heart brings a utopian rewriting of History where humans live in harmony with their loyal and fervent robots in a fictional USSR that spearheaded a scientific and technological revolution… Well, that’s how it used to be. Shrouded experiments and the unstoppable course of technology have shattered this once utopian world of wonders and perfection. Witness the deadly consequences of innovation first-hand as Agent P-3 and take on a journey where you’ll encounter artificial intelligence on the brink of madness, unsightly mutants, and killer robots roaming Facility 3826. Upgrade and unleash an arsenal of cutting-edge melee and ranged weaponry, unlock abilities and combine them to tailor your unique playstyle and survive the inescapable threats. Whether you're a hardcore player in need of a frenzied, gore-filled challenge or an adventurer eager to explore this unique world full of crazy, gripping narratives, Atomic Heart can be molded to your ideal experience with three difficulty levels to choose from. Atomic Heart is out now on PlayStation 5 and PlayStation 4. Choose between three editions: Standard (base game), Gold (base game + Atomic Pass) and Premium (base game + Atomic Pass + digital artbook). #ps4 #ps4games #ps5 #ps5games #atomicheart Rated Mature
    https://www.youtube.com/watch?v=CPpK7N5UyB0
  • 700 tl ye DLC mi olur sezon paketiymiş "Atomic Heart - Atomic Pass" o paraya oyun alınır şaşırmış bunlar iyice

• Atomic Heart | PS4 / PS5 Ana konu

• Oyunu oynayan arkadaşlar nasıl oyun ? Alınır mı ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Unchartedx kullanıcısına yanıt
    Alınır hocam

• Atomic Heart | PS4 / PS5 Ana konu

Atomic Heart | PS4 / PS5 Ana konu

• Oyunun dijital Art Book'nu yükledim merak edenler bakabilirler:

İndir Art Book rar (dosya.co)

• ya bu oyuna düşük puan verenler cidde art niyetli. teknik ve oynanış anlamında çok iyi bir oyun bu. akıyor oyun mis gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi console-master -- 22 Şubat 2023; 10:21:44 >
  • Oyun çok güzel ve keyifli görünüyor. BioShock'tan esinlenildiği bariz zaten.

• Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt

Wolfenstein'dan da esintiler var kesinlikle Atomic Heart | PS4 / PS5 Ana konu 

• Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt

Sen güzel diyorsan güzeldir reiz 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en zorda feci zor. souls oyunları halt etmiş. tek vuruşta alıyorlar:)

• GalacticHope kullanıcısına yanıt
    Bu tarz atmosferik, sci-fi yapımlar çok hoşuma gidiyor aga. Şu sıra Star Wars Fallen Order oynuyorum, zamanında oynayamamıştım. Güç benimle olsun. 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 22 Şubat 2023; 15:15:49 >
  • Source kullanıcısına yanıt

🫣

Bende koleksiyon yapıyorum ama PS5 oyunlarına daha sıra gelmedi PS4 de 12 eksiğim var daha 😝

• emretor23 kullanıcısına yanıt
    Vay harika görmek isterim koleksiyonunu 😇

• Wolfenstein-Bioshock-Prey-Metro'yu çok iyi analiz etmiş adamlar güzel bir oyun 👍
    Dün metacritic'de bir operasyonla PS5 inceleme puanları 75>71 e düştü

• emretor23 kullanıcısına yanıt
    Rus oyunu olduğu için puan düşük başka açıklaması yok.

• Unchartedx kullanıcısına yanıt

Alınmaz, gamepass falan varsa dene yoksa hiç bulaşma bence. 3 saat zor katlandım.

• Ukrayna hükümeti Atomic Heart oyunu satıştan kaldırmak için Sony, Microsoft, Valve ile görüşecekmiş.

https://www.videogameschronicle.com/news/ukraines-government-wants-toxic-atomic-heart-pulled-from-sale-over-russian-links/

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.