Şimdi Ara

AtlantisNet Memnuniyeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
5.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba, yaşadığım şaşkınlığı ve mutluluğu sizinle de paylaşmak istedim. Daha önce hepimizin adını bildiği internet firmalarının müşterisi olmuş birisi olarak, sonunda doğru yolu bulduğumu düşünüyorum.

İstanbul Esenyurtta ki evimin kapısına broşür konulmasıyla keşfettiğim firma AtlantisNet de 100 mbs 139,90TL ve 1.000mbs 239,90TL yazıyordu. Hadi lan ordan! dedim içimden. Diğer firmaların veremediği 1.000 mbs hızı adını ilk defa

duyduğum bir firma nasıl verecek diye. Sonra broşür de ki telefon numaralarını aradım ve fiber bölgesinde olduğumu, sorunsuz şekilde 1.000 mbs hız geleceğini söylediler. Başvurumu tamamladıktan sonra, 2 iş günün de fiber internetimi

kurdular. Hiç ümidim olmamasına rağmen, hız testinde ki sonuç gerçekten gözlerimi yaşarttı. Esenyurtta 1.000 mbs hız var evimde ve aylık 240 TL :D , AtlantisNet e gerçekten hayran kaldım. Bu şekilde çalışmaya devam ederlerse

sözde büyük firmaların tahtını sallıyacağına eminim. Aşağıya kutu , modem , hız testi fotolarını vs bırakıyorum. Web siteleri de yenilenmiş sanırsam, eski tasarımı gördüm şuan ki tasarım daha iyi kesinlikle.

AtlantisNet Memnuniyeti
    AtlantisNet Memnuniyeti

AtlantisNet Memnuniyeti
    AtlantisNet Memnuniyeti

AtlantisNet Memnuniyeti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratgul07 -- 22 Eylül 2022; 14:0:16 >

• pınar mahallesine kurdular çınar mahallesine kurmadılar altyapıyı çok enteresan

• maşallah diyelim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Basit bir kablo çekme işini aylarca yapamayan diğer firmalara örnek olsun, 2 gün çok iyi bir süre. Keşke her yerde bu şekilde yerel firmalar olsa.

• türk telekom da hala 1 gbps i 300 400 tl gibi fiyatlarla sunup abuk subuk router larla kablosuz en fazla 250 mbit hizmet versin .

1 sene önce takılan fibernet modemi en fazla 5 ghz de 250 mbit destekliyor, telefonu bağlıyorum 400 mbit alıyorum 3 senelik notebook da 200 ün üstüne çıkamıyorum ne işse . wireless kartı da eski bişey değil 900 mbite kadar destekliyor . normalde 2,5 ghz de 400 e kadar destek vermesi gerekiyor ama 5 ghz de bile bu hızı alamıyoruz . dolayısıla ya kablo takıcan yada 500 mbit hatta 200 e razı olucan . harici router takalım dedik telekom kabul etmedi .

• muratgul07 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Esenyurdun hangi mahallesindesiniz acaba? Bizim Osmangazi mahallesinede kablo çektiler ama daha aktif olmadı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Esenyurt dışına ne zaman çıkacaklar merak konusu.

• muratgul07 M kullanıcısına yanıt
    Modem özellikleri ve modeli nedir? Bir de yanlış görmüyorsam ONT kutusuna gerek olmadan direkt modeme fiber girişi var?

• onur0xie O kullanıcısına yanıt

Superonline da bulunan yeni modemler gibi ont cihazı direkt modem içerisindedir

https://forum.donanimhaber.com/superonline-wi-fi6-modem--146799524

• Sacrific3 S kullanıcısına yanıt
    Bahsi geçen modemin direkt fiber girişli olduğunu mu doğruluyorsunuz?

• onur0xie O kullanıcısına yanıt

Evet söz konusu modeme direkt fiber kablonun takıldığını doğruluyorum. Örnek olması adına aşağıya superonline kullandığı yeni wifi 6 modemini bırakıyorum.

AtlantisNet Memnuniyeti
  • Aynı Turknet gibi...

Sınırlı birkaç belediye veya şehirde mevcut 139.90 verdikten sonra kimse adı sanı duyulmamış iss hizmet almaz. tabii 1000/1000 vermiyorsa.

• mustafa_demir87 M kullanıcısına yanıt
    Turknet vdsl kullanıyordum ama kimse bana 169.90₺ için bu kadar düşük hız veremez. Şimdi iyi ki AtlantisNet var ve Esenyurtta diyorum.

• 52.28.63.252 şu adrese tracert testi atabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turk Telekom'un yapamadığını böyle ufak çaplı firmalar yapıyor. Helal olsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • simos35 kullanıcısına yanıt
    Şu an bağlamalarını bekliyorum, 100 Mbps simetrik aldım ve testi en yakın zamanda paylaşacağım.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.