Şimdi Ara

TOMTOM MÜŞTERİ HİZMETLERİ / YETKİLİ SERVİS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
15.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tomtom müşteri hizmetleri numarası değişmiş.

Yeni numara 0216 282 16 01

Hollanda üzerinden hizmet veriyorlar.

TomTom kullanıcılarına duyurulur.

• TOMTOM MARKA CİHAZLARIN TAMİR VE BAKIMINI TÜRKİYE ÜZERİNDE RESMİ OLARAK YAPAN YERDİR

NAVİGASYON SERVİSİ
    İNÖNÜ BİLGİSAYAR

Adres: İnönü Mahallesi, 34195, Turgut Reis Sk. 2/c, 34295 Küçükçekmece/İstanbul
    Telefon: 0546 922 55 02
  • polat558 P kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadari ile TomTom'un resmi bir tamir hizmeti Turkiye'de mevcut degil. Tabii ki gayri-resmi olarak bir cok firma tamirat islemini, ihtiyaci olan kullanicilar icin gerceklestirebilir. Sonucta acik piyasa.

Her ne kadar TomTom 2 senelik garanti verse de, en son aldigim duyum, tarih konusunda esneklik gosterebiliyorlar ve ellerinden gelen her turlu yardimda bulunuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NavigationKing

Bildigim kadari ile TomTom'un resmi bir tamir hizmeti Turkiye'de mevcut degil. Tabii ki gayri-resmi olarak bir cok firma tamirat islemini, ihtiyaci olan kullanicilar icin gerceklestirebilir. Sonucta acik piyasa.

Her ne kadar TomTom 2 senelik garanti verse de, en son aldigim duyum, tarih konusunda esneklik gosterebiliyorlar ve ellerinden gelen her turlu yardimda bulunuyorlar.

EVET RESMİ BİR SERVİSİ YOK AMA BU BAHSİ GEÇEN SERVİSTE DOKUNMATİK YEDEK PARÇA YAZILIM GPS ANTEN DEĞİŞİMİNE KADAR HER TÜRLÜ İMKAN SUNUNUYOR ZATEN GOOGLE AMCAYA YAZINCADA BAYA Bİ ÖNCELİK VE ARAMA ÖNCELİĞİ İLE BAŞTA YER ALIYOR
  • Arkadaşlar Öncelikle Hayırlı Akşamlar..

Bahsettigm Istanbul Haritası..

TomTom eskisi gibi degil ne anlamda derseniz yönlendirme olarak hoşunuza gidebilir ancak harita güncelliği bakımdan sınıfta kalmıştır .. Ben 2012 yılında tanıştım o zamanlar TomTom Türkiye diye resmi facebook sayfası bile vardı .. Bunların kameralı Araçları gezerdi değişen yolları düzeltirlerdi , şimdi yolda Göbek var düz gösteriyo veya tam tersi yol düz olmuş haritada göbek gözüküyor ... Kestirme yollar yapılmış ortada yok .. yollar degişti yenilik yok.. 3.Köprü , Osman Gazi geçte olsa eklendi ancak avrasya tüneli mevcut degil... çok geç kalıyorlar güncellemeye .. Bakıyorsun Harita fiyatları ucuzda degil , tamam pahalı olsun ama haritada hayat yokki ne degişen yollar eklenmiş ilgilenen varmı bilmiyoruz..Benim Ocak 2017'de Start 25'in Harita Kullanım süresi bitti şimdi ben nasıl yenileyeyim .. Ben TomTom'a Saygı duyuyorum .. Artık Şu yolları düzeltin ..Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensonahmet -- 20 Mayıs 2017; 22:39:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• YOL EVRİM GEÇİRMİŞ TomTom'da HALA KAVŞAK GÖZÜKÜYOR...

• quote:

Orijinalden alıntı: ensonahmet

YOL EVRİM GEÇİRMİŞ TomTom'da HALA KAVŞAK GÖZÜKÜYOR...

Tomtom kapsam olarak %93 destek veriyor tabi en güncel haritanız yüklü ise türkiye sürümlerinde güncelleme hakkı veriyorlar 2 yılda 4 defa kullanmasanız dahi süreli olduğu için bitiyor harita satın almanız gerekiyor ücret olarak 1 güncelleme yani sayın alma için 130 tl takribi birden fazla için ise fiyatlar değilkenlik gösteriyor fakat avrupa versiyonlu cihaz aldıysanız çmür boyu güncelleme var ancak onuda evinden düzgün biçimde yapanı göremedim hız ve kopmayan internet virüs olmayan bilgisayar kabloda veya cihazda git gel olmaması şart bahsi geçen serviste cihaz haritalarını para ile satın aldıkları için sürüm direk indiriyorlar ve cihazı bağladıklarında indirme işlemini beklemeden 1 saate teslim oluyor siz bunu yapamaya kalktığınızda bu işlem 3 ila 6 saat arası sürüyor ben arkadaşımın cihazını götürdüm harita yüklerken net gitti anlık bişeydi harita bulunamadı no map found yani bilgisayara bağladım güncel diyo ama cihaz haritayı açmıyordu 1 saat içinde halledip vrrdi hem son sürüm yazılım ve harita ile beraber sıkıntıda yaşamadım ayrıca marka bağımsız çalıştıkları için her marka araç üzeri teyip dahil yapıyorlar ilgilenen arkadaşlara duyurulur

• Arkadaşlar Aracımda (2017 EGEA) sabit Tomtom navigasyon var. Üzerine yüklü harita 07/2015 tarihli harita. Güncelleme gerektiriyor ama tomtom sitesine girdiğim halde cihazın seri numarasıyla başlayan bir güncelleme bulamıyorum. (NAVİGASYON SERİ NO: SV7456B000767 UYGULANAN SÜRÜM : 14800.2306919.2109 HARİTA : EUROPE . V 957.7048
    10/2015 TARİHLİ HARİTA) Bu haritayı güncellemek için ne yapmam gerekiyor. veya hangi siteden faydalanacağım. Ayrıca tomtom sitesinde nasıl oluyorda SV serisi ile başlayan bir güncelleme olmuyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olurmu? şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kitilim -- 5 Eylül 2017; 16:21:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kitilim

Arkadaşlar Aracımda (2017 EGEA) sabit Tomtom navigasyon var. Üzerine yüklü harita 07/2015 tarihli harita. Güncelleme gerektiriyor ama tomtom sitesine girdiğim halde cihazın seri numarasıyla başlayan bir güncelleme bulamıyorum. (NAVİGASYON SERİ NO: SV7456B000767 UYGULANAN SÜRÜM : 14800.2306919.2109 HARİTA : EUROPE . V 957.7048
    10/2015 TARİHLİ HARİTA) Bu haritayı güncellemek için ne yapmam gerekiyor. veya hangi siteden faydalanacağım. Ayrıca tomtom sitesinde nasıl oluyorda SV serisi ile başlayan bir güncelleme olmuyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olurmu? şimdiden teşekkürler..

SV seri numarasi ile baslayan modelin guncellemesini TomTom desteklemiyor.

Ancak, asagidaki adimlari takip ederek Mopar sitesi araciligi ile guncellemenizi tamamlayabilirsiniz

- 16 GB 'lık bir usb belleğin içini boşaltıp,biçimlendir diyin ve FAT32 formatında biçimlendirin.
    - (https://maps.mopar.eu/ ) sitesine girin(site dile italyanca sayfanın sol en üstünden ingilizce seçin ve bir hesap oluşturun)
    - Hesap Oluşturduktan sonra belirlediğiniz oturum bilgileriyle girişinizi yapın,karşınıza bir sayfa çıkıcak orda " ADD VEHICLE " kısmının altında
    " ENTER THE VIN " yazan boşluğa aracınızın ön camında bulunan şase numarasını yazın ve yanındaki "OK " tuşuna basın.
    - Biraz bekledikten sonra karşınıza bir ekran çıkacak ve o ekranda aşağıdaki gibi yeni bir harita olduğunu ve indirceğimiz haritanın bouyutunu yazan bir bilgi ekranı gelicek.Bu ara dosya 7GB. bu yazının bir kaç satır altında "DOWNLOAD LICENSE VE DOWNLOAD MAP" butonlarına basarak dosylarını bilgisayarınıza indirin.
    Map available
    Geographic area: Europe

Latest version: 9XXX

Release date: 201x-xx-xx

Size: 7.0GB
    -İndirdiğiniz harita dosyasını rar olarak incek ve siz onun içindeki dosyalarını dışarı çıkartmanız lazım.Burda önemli olan Flash belleğe atıcağımız bu harita dosyalarını ve lisans dosyalarını rar dan çıkartıp flasha atmak.Flashın içinde dosya içinde olmamalılar.
    -bütün işlemleri hallettik sonra Flash hazır artık.Bundan sonra yapılcak işlemde aracımıza binip çalıştırıp radyoyu açmak ve sonra usb mizi usb girişine takmak sonra zaten ekranda size güncelleme yüklensin mi diye soruyo sizde evet diyip güncelleme yüklemesine başlıyor.Fakat güncelleme yarım saati geçebiliyor, uzun sürüyor o yüzden uzun bir yola çıkarken yapın boş boş araba çalışır beklemek yerine..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.