Şimdi Ara

Atiker MicroFast için Program

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar epey bir mesaj okudum aradığım cevabı bulamadım.

Araçta üzerinde Atiker Microfast 3-4 cyl yazan bir ecu var. Bu Lpg Ecu ayarları için en uygun yazılım hangisidir ve nereden bulunabilir?

Yaşadığım yerde ayar yapan yer yok. Km'lerce yol gidip bir de ilgisiz davranan tamircilerin yüzünden bu işe merak sardım. Uygun kabloyu temin ettim. Programda olursa Bismillah diyeceğim.

Yardımcı olursanız memnun olacağım.

• microfast kitler italyan aeb yazılım kullanır.lovato,akl ,romano bunlarda aeb yazılım kullanır.
  • Merhabalar. Microfast a girmek için bahsettiğiniz markaların programları ve atiker kablosu ile bağlanılabilir mi? Yoksa tekrardan bahsettiğiniz markaya ait kablo mu almak lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bertek

Merhabalar. Microfast a girmek için bahsettiğiniz markaların programları ve atiker kablosu ile bağlanılabilir mi? Yoksa tekrardan bahsettiğiniz markaya ait kablo mu almak lazım?
    atiker safe fast veya microfast kablosu alman gerekli.atikfast programı alsan onun yazılımı yerli.italyan aeb yazılımı olması lazım microfast için.
  • Evet bu gün denedim safefast programı ve atiker kablosu microfast ı açtı ayar yaptım.

Teşekkür ederim.
  • Bu microfast kablosunda ft232rl kullanıyor sanırım ihtiyacı olun biri alıp deneyip teyit ederse buraya yazsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.