Şimdi Ara

Atı boğarak öldürdüler+Tecavüz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fırat KESKİNKILIÇ- Ali Can ZERAY/EDİRNE, (DHA)

EDİRNE'de kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler, ‘Emel' adı verilen 2 yaşındaki dişi atın burnu ile ağzını iple bağladıktan sonra boğarak öldürdü. Sabah atını otlaması için bıraktığı yeşillik alanda leşi bulan Fikri Köstekçi, polise giderek şikayette bulunarak ifade verdi. Köstekçi'nin arkadaşı Remzi Örs ise, atın tecavüz edilerek itlaf edildiğini iddia etti.
    Gazimihal Mahallesi'nde oturan Fikri Köstekçi, hurdacılık yaptığı at arabasını çeken ‘Emel’ isimli atını evinin 200 metre uzağında bulunan Tunca Nehri kenarındaki yeşillik alana otlaması için bağladı ve daha sonra evine gitti. Sabah hurda toplamak için atını bağladığı yerden almaya giden Köstekçi, atının burnu ile ağzının iple bağlanarak öldürüldüğünü gördü. Bunun üzerine Fikri Köstekçi, polise giderek şikayetçi oldu. Atlarının öldüğünü bildiren anne Nevriye ile Fikri Köstekçi'nin oğlu 9 yaşındaki Süleyman cansız atın başını öptükten sonra sarılarak gözyaşı döktü.
    Oğlunun at arabası ile hurdacılık yaparak geçimini sağladığını belirten anne Nevriye Köstekçi, “Oğlum akşam atını getirip buraya bağladı, sabah baktığımızda atın boğularak öldürüldüğünü gördük. Oğlumun tek geçim kaynağı atıydı. Bu atıda borçlanarak aldı. Şimdi nasıl geçinecekler bilmiyorum. Ne istediler bu güzelim hayvandan” dedi.
    Fikri Köstekçi'nin arkadaşı Remzi Örs ise, “Bu hayvan 2 yaşında dişi bir kısrak. Hayvanın ağzı ve burnundan iple bağlayarak yere yatırmışlar. Daha sonra tecavüz etmişler. Atın boynunda çan vardı ses çıkarmasın diye onu da almışlar” dedi.

• aldıkları nefes haram
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herhangi Biri

aldıkları nefes haram
    abazanlıkta sınır tanımıyorlar. hepsini asacaksın böyle adi şerefsizlerin. İdamı yasaklayanın ben .....
  • quote:

Orijinalden alıntı: K-orn

abazanlıkta sınır tanımıyorlar. hepsini asacaksın böyle adi şerefsizlerin. İdamı yasaklayanın ben .....

Alıntıları Göster
    ne zoru varmışlar atla yazık..bunu yapanlar insan olamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: K-orn

Alıntıları Göster
    Ulan ne istediniz be onun bunun çocukları o masum hayvandan. Düşünün biz bunlara hayvan diyoruz meğer hayvanlara hakaret ediyomuşuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blacksticks

Ulan ne istediniz be onun bunun çocukları o masum hayvandan. Düşünün biz bunlara hayvan diyoruz meğer hayvanlara hakaret ediyomuşuz.

Alıntıları Göster

Onları yakalayıp uygun pozisyonda bağlasınlar. Sonra erkek atları azdırıp üzerlerine salsınlar. Ancak bu şekilde karşılık bulabilir. Yokas yakalansalar bile o mükemmel(!) işleyen kanunlarımız sayesinde 2-3 ay yatıp çıkarlar. Belki yatmazlar para cezası verilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

Onları yakalayıp uygun pozisyonda bağlasınlar. Sonra erkek atları azdırıp üzerlerine salsınlar. Ancak bu şekilde karşılık bulabilir. Yokas yakalansalar bile o mükemmel(!) işleyen kanunlarımız sayesinde 2-3 ay yatıp çıkarlar. Belki yatmazlar para cezası verilir.

Alıntıları Göster
    Geçtim insanlığı hayvanlar gibi bile yaşayamıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Alıntıları Göster
    Ulan bari o işi yaptın niye öldürüyorsun şerefsiz.Adam bir de borca girerek almıştı o atı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Alıntıları Göster
    diyecek söz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

diyecek söz yok

Alıntıları Göster
    Allah belalarını versin,hepsini geçtim hayvana tecavüz etmek nasıl bir manyaklıktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus

Allah belalarını versin,hepsini geçtim hayvana tecavüz etmek nasıl bir manyaklıktır.

Alıntıları Göster
    O hayvana yapılanların aynısını bunlara yapacaksın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrcsCaptan

Alıntıları Göster
    atın intikamı feci olur
  • quote:

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baba Naber

Alıntıları Göster
    böyle birşeyi akıl almıyor :S
  • quote:

Alıntıları Göster
    İnsanmı lan bunlar..pardon hayvan mı lan bunlar...
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bu ülkede olan hiçbirşeye şaşırmıyorum artık.
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Baba Naber

Umarım biri bu haberde bile aptalca, atın gözü neden kapalı demez. Linkteki yazıyı okudum; ''Tecavüz eden adama 3 yıl hapis'' yazıyor. Ceza evindekilerinde aynısını adama yapması dileğiyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekvador

quote:

Umarım biri bu haberde bile aptalca, atın gözü neden kapalı demez. Linkteki yazıyı okudum; ''Tecavüz eden adama 3 yıl hapis'' yazıyor. Ceza evindekilerinde aynısını adama yapması dileğiyle...

Alıntıları Göster
    İnsan Haberi Değil Hayvan Haberi Değil ne Haberi bu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekvador

quote:

Alıntıları Göster
    polis jopu diyorum bu adam için anladınız arkadaşlar joptan kastımı

• quote:

Orijinalden alıntı: bırgungeridonecegim

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cenkyyy

Onlar jopu bile haketmiyor. Kompresör lazım onlara arkadan hava vereceksin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.