Şimdi Ara

Normalde Hiç Aklımızda Olmayan Kişileri Rüyada Neden Görürüz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
13.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ulan ne uzun başlık açtım. Neyse soru başlıkta. Normalde hiç aklımızda olmayan, yani varlığını unuttuğumuz kişiler, en son 3-4 sene önce konuştuğumuz kişileri neden rüyada görürüz sizce? Anlam veremediğim acayip bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çünkü gerçek unutma diye bir şey yok. Yolda gördüğün herkes aklının bir yerinde kalıyor.

Kaynak: 11.sınıftaki felsefe hocam, güvenilir olmayabilir

• Beyin ilginç organ

• seks
  • Beyin illüzyonları sever. Hani farklı farklı gördüğü puzzle parçalarını bir araya getirerek Yeni bir yapıt ortaya da çıkarabilir.

Başka bir bakış açısı da, dünyaya gelmeden önce ruhların öteki dünyada karşılaştığıdır. Bilinçaltına yerleşmiş birkaç anı bile olabilir deniyor

• Aslında bilinçaltında oldukları için.

Kaynak falan yok. Sallıyorum. Araştırmadım.
  • Bundan daha iyisi sadece bir kez gördüğün ama bir kez daha görmek istediğin birisini rüyanda görmek olabilir.

• fenyapamayansayısal kullanıcısına yanıt
    Tuhaf bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Isimsiz2343

Tuhaf bir durum.

Hocam aslında tuhaf değil

Rüyalar bilinçaltının perdesinin kalkmasıyla gözünün önüne gelmesi sonucu oluşuyor.

• Yıllardır görmediğin sevdiğin kızı gördün? Doğrumuyum?

• Valla geçen rüyamda lisede bizim sınıfta olan bi kızı gördüm ama kızla muhabbetim falan hiç olmadı sabah kalktım ulan rüyama bu niye girdi diye düşündüm işin içinden çıkamadım.

• Yok hocam. Beni seven bir kızı gördüm. Hareketleriyle belli ediyordu ama söylememişti. İşin garip kısmı o işte hiç aklımda yoktu.

• En zor ihtimalle o gordugun kisiler gercek hayatta godrduilerinin karisimidir. Onun disinda senin yzunu gorup de dikkat etmedigin kisi sayisi cok cok fazladir ancak bilincalti herbirini farkeder. Ruyalar da bilincaltindan baska bir sey degildir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.