Şimdi Ara

Atatürk Orman Çiftliği'nin 37 bin metrekarelik arazisi ABD'ye satıldı (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
0
Favori
20.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
356 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trampın tabiriyle "feyk nivs". Arsanın AOÇ ile uzaktan yakından alakası yok. Az araştırın öyle yazın buraya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arslan Yabgu kullanıcısına yanıt
    Sen araştırmışsın sanırım doğrusu nedir? Ülkenin 4 bir tarafında satılan araziler kimin babasının tapulu malı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 16 Ağustos 2017; 20:27:46 >
  • murat204 M kullanıcısına yanıt
    Vatanı kaybedince sana bir dönüm arsa verelim de bol bol ağaç dik

• quote:

Orijinalden alıntı: Hitlerin Bıyığı

Atatürkü sevmek başka Atatürkü öne sürüp bundan siyasi çıkarlar elde etmek başka birşey. Atatürk Orman çiftliği verilince çığlık kopariyorsunuz da sit alanı veya boş bir alan satildiginda kimse neden çıt çıkarmıyor? Bu ülkenin sadece Atatürk Orman Çiftliği mi bizimdir? Atatürk Orman Çiftliği benim için boş bir arsadan öteye geçmez çünkü bomboş bir arsa.Ataturk kurmuş diye üstün bir arsa değildir

Atatürk bu ülkeyi kurdu bu ülkenin her noktası değerli. Boş olan bu arsalar degerlendirilse, büyük büyük çiftlikler vs kurulsa her m2 si Degerlendirilse tamam satilmasin ama bomboş bir arazi ankaranin ortasında duruyor çöl gibi sehirin estetigini bozuyor. Buraya Aksaray da yapılsa elçilik için de satılsa birşey demem çünku kullanılacaksa bu merkezdeki boş yerler kullanılsın. Şimdi burda beni Atatürk düşmanı goreceklr olacaktır. Atatürke en çok zararı veren kitle. Yobaz ismini hakkıyla hakeden çakma kemalistler yani.

AOÇ zaten sit alanı. Ayrıca kime satılıyor eyyy amerika denilen ülkeye. Bu iktidar zamanında ülke yeşillik mi görmüş aksine nerede ağaç varsa kestiler. Atatürk'ün hatırasının ortasına zaten saray çoktan dikildi. Bundan sonra bu ülkeden umudum yok. Senin yaptığın itiraz da aşırı yersiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Yabgu

Trampın tabiriyle "feyk nivs". Arsanın AOÇ ile uzaktan yakından alakası yok. Az araştırın öyle yazın buraya.

Yalayın devam. HEr bir cola filistinlilere burs değil mi?

Hoşaflı kola yakında geliyor.
  • Ne olmus ne olmuş,terör destekcisi ulkeye toprakmi satmisiz,yuh ya yok inanmam okadarda degil herhalde,ama eset pkkye dedtek verdiii o katiiil he he oyledir, e ozaman abd nede pkkya yardim ediiy,agam o bizim eyiligimiz için yaaa.

Vay hainlar montajci dublajcilar.

• hawkbjk kullanıcısına yanıt
    Yazdığımı okumadın heralde. Bu ülkenin her metrekaresi Ataturkun emaneti. Sen Abd ile ilişki kuruyorsan o adam tabi ki senin ülkende bir yer alıp konsolosluk kuracak. Bu yer kah Kızılay olmuş Kah AOÇ olmuş ikisi de yer ne farkederki? Boş bi alan olduktan sonra heryer aynı. Ha desen ki Ataturkun yaptırdığı çiftlik binaları yıkıldı tamam anlarım ama boş yere duran bir arsa satilmasinda hiç sakınca yok bence. Zaten Ankaranin yarısı AOÇ arazisi. Gazi Tıp fakültesinin otoparkı bile AOÇ arsası içinde. O zaman otopark olmasına da itiraz edelim.

• Sanki eskiden Atatürk orman çiftliğinin kıymetini çok biliyordunuz şimdimi değere bindi .

At gözlüğüyle bakan kesim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sehzade23

quote:

Orijinalden alıntı: Translasyon

Herkes ne kadar da güzel konuşuyor. Birisi bi taraftan ona sövüyor, diğeri vatansever insanların elinden birşey gelmemesi ne kadar kötü diyor. Soruyorum size, kendiniz birşey yaptınızmı da konuşuyorsunuz? O klavyenizden kalkmadığınız, uğraşmadığınız sürece, ülke şeriate doğru yol alacak. Keyif sizin, ülke ise sizin keyfinize bağlı.

Bak buda farklı bi tip :D kendi totosundan öttürüp inanan bi tip .D ne şeriatı la fukara makarnayla beslenenlerden daha fakirsin zeka bakımıından. Adamın kendisi zaten laikliği savunduğunu her yerde söylüyor. Şeriatçı müslümanların tamamı akp ye karşı faaliyetler yapıp savaşıyo akp ile neyin şeraitından bahsediyosun :D

Keşke gelse en azından Allah'ın adaleti bu adamların adaletinden çok çok daha üstün.

Uğraştıklarından eminim :)

• Bu kadar sitem eden var fakat seçimlerde hep nedense aynı sonuç :) ya seçimlerde hile dönüyor ya da bu halk bizi trollüyor 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: ViRüS84

Bu dh deki klavyeden aydın kitle kadar salak cahil bi topluluk daha yoktur.ülkeye faydasız cühela topluluğu.80 senedir çekiyoruz şunlardan bi kurtulamadık gitti..her ülke başka ülkeden misyon faaliyetleri için arazi de alabilir kiralayabilir de.AOÇ nin bi bölümü de olabilir hatta tamamı da olabilir.ne iktisat bilirsiniz ne hukuk bilirsiniz ne biçim adamlarsınız anlamadım ki.her gün bi nefret topici açarsınız devlet düşmanı mısınız siz ya.

Vah dede vah 80 senedir çekiyoruz diyor Nasıl bir sıfatsa artık azrail bile pas geçmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 17 Ağustos 2017; 0:41:31 >
  • Agaclarin arasinda seytan cok olur diyodu bir tane yobaz

• Beter olsun her şey. Kaos olsun, alım gücü sıfıra insin alt tabakada. Bazen yükselmek için dibi görmek gerekir derler. Haklılar gibi.
  • yok yav ne satması ağa ya beleş......... buyur ağam sana beleş ............
  • Bakın ben size ne olacağını söyleyeyim.

Halkın cehalet bölümü bize gelecek olarak karanlık bir şey bırakıyor.

Kendileri gittikten sonra iş yine gençliğe kalacak.

Tabi bu sefer kurturabilir miyiz orası ayrı.
  • ABD elçiliği açıklama yaptı evet satın aldık inşaata başladık diye.

Bizim troller hala inkar etme peşinde.

Bakan da doğruladı.

88 milyon dolara AOÇ satan 100 milyon dolara bir tarafını satar.

• ABD elçilik binası yapımı için arsaya 88 milyon dolar ödedi. Valla onu bunu bilmem de FİLİSTİN gibi olacak sonumuz sat sat sat
    .
  • husocan11 kullanıcısına yanıt
    Köklü değişikler getirmek adına Atatürk sarık ve türevlerini yasaklamıştır. Bu tür değişiklikler için yaptığı şeylerden çok sonuca odaklanmak lazım. Sonuçta bir süre medeniyet seviyesi yukarı çıktı ve tekke zaviyelerin de kapatılmasıyla bu pekiştirildi. Atatürk hatasız bir insan değil fakat diğer insanlardan daha az hata yapan ve sonuçlarını her zaman düşünen bir adamdı. Bu yaptıklarının sonucunda gelecekte oluşacak tepkileri de bildiğini düşünüyorum.
  • Bir de sorsan çıkıp utanmadan birlik beraberlik vatan millet edebiyatı yaparlar. Nasıl yüzsüzlüktür bu ellerine oyuncak ettiler resmen bu kavramı.

Yok bunların yaptıklarına uyanmayan da bir kesim var onları hiç anlamıyorum. Hadi internette dolaşıp bunları görüp hâlâ bunları savunanların da niyeti belli ama 70 yaşında sürekli siyaset takip eden birinin bunları savunuyor olması benim anlamadığım.
  • Allah razı olsun satanlardan. Boş boş duracağına dünyanın ikinci süper gücü ABD'ye satılmış, tek ve en büyük süper gücü Türkiye ekonomisine can verilmiş.

Saçma ve boş boş konuşmayın, organik hoşaf için, kendinize gelin.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.