Şimdi Ara

Atatürk Orman Çiftliği'nin 37 bin metrekarelik arazisi ABD'ye satıldı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
0
Favori
20.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
356 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaynak bile yalan. Yersen tabi ki. Haberlerin dogrulugunu anlamadan arastırmadan nasıl olur , izin vermem ,habele habele , vatan hainleri vs vs . Sizin tek yaptıgınız çamur atmak , yalan haber yapmak , ne etsek de ortalığo karıştırsak diye dusunce var. Yaboz gerici diye tabir ettıklerinzden hiç bir farkınız yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsedilen arsa bizim evin orası çukurambar. Atatürk Orman Çiftliği taaa nerede. Ankara'da yaşamayan insanları kandıracaklarını sanıyorlar insanlar da inanıp galeyana geliyor istenilen de bu zaten. Aynı şey ODTÜ ormanlarını kesiyolaar yol yapıyolaar dediklerinde de oldu ormanla alakasız bir çorak araziyi değerlendirip yapılan yolu şuan en çok kendileri kullanıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digital90 -- 16 Ağustos 2017; 10:20:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

quote:

Orijinalden alıntı: Stattrak

quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Bunlarda nasıl bir kafa yapısı varsa darbeyi abd yaptı diyip dünyanın lafını saydırdılar.
    Sonuç: Amerika'ya elçilik için Atatürk Orman Çiftliğinden arazi sat.

İyi o zaman senin kafa ile gidersek ben devlet 'te çalışan ve doktorluk ünvanı için yemin etmiş bir doktor olayım, bir gün yakınımda azetmediğim bir komşum olsun ve bana bayağı bir zararı olmuş olsun gün gelsin o hastalansın acil 'e gelsin ben de o gün acil doktoru olayım şimdi ben bu adama uyuzum deyip bakmayayım ölmesini mi seyredeyim.. Kusura bakma da senin kafa bunu söylüyor..

Asıl senin kafaya bak &#128514;

Birine birşey anlatmaya çalışırken rezil olmak böyle birşey olsa gerek.

2 si arasında yakından uzaktan alaka yok.

Algılama düzeyin düşükse ben ne yapayım.. Amerika ile aran iyi olmayabilir ama bu demek değildir ABD 'den bir şey almayacağım satmayacağım diye, öyle olsa idi Rusya ile aramız bozulduğunda Vilademir PUTİN çıkıp açıklama yaptığında yaptırımlarımız olacak fakat nükleer enerji anlaşmamız devam edecek diye ben demedim isterse desindi 20 milyar dolarlık anlaşma yapılmış ha ben kızdım parasını da ödeyeceğim Türkiye ile iş yapmayacağım çocuk oyunu değil bu işler ama sizler çocuksunuz karşımızda anlaşılan ki ABD ile aramızda Suriye ile ilgili sorunlar olduğunda ne alım ne de satım işleri yapmayalım kafası ile yaşıyorsunuz işte bu yüzden sizin gibi düşünenler aman başa gelmesin..

Takdir yüce DH üyelerinin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazıklar olsun. Bu yaptıkları da unutulup gidecek, biz Mustafa Kemal Atatürk'ün izinden gidenler olarak; bizler asla unutmayacağız bu ihaneti.
  • sistemli adam ben sana AKP genel başkanının twitter adresini yazdım ve görseli gönderdim.

Şu an hayatta olan 2 cumhurbaşkanına ait twitter adreslerini ve ekran görüntülerini yolladım.

Açıklamayı yapan zatın anlatımı ile AKP genel başkanı olmak Cumhurbaşkanı olmaktan daha önemli anlaşılan.

Kapağı al nasıl kullanmak istiyorsan kullan.
  • bu haber tamamen yalan yalan yalan

• Bu bıngıl bıngıl köprünün maliyeti 100 bin milyar dolardır.
    Şu havalı metroya ise henüz değer biçilemiyor. Değeri geçmiş ve gelecekte ülkedeki tüm arazilerin satışları ve hepimizden geçmişte ve gelecekte alınacak vergiler ve toplanacak tüm paralar kadar olacaktır. Yani tahmini bedeli hükümetin akıl dolu önlemleri ile sadece 10 yüz trilyar milyar dolar seviyesinde tutulmaya çalışılıyor.
    Sıfır sorun lütfen arkadaşlar
  • Vay be nereden nereye geldik.
    70'li yıllarda Ankara da öğrencilik yaptım. Yurdun kantininden her sabah aldığım AOÇ sütüyle kahvaltımı yapardım.
    Ankara nın nefes alınacak ender yerlerinden biriydi AOÇ.
    Canımız sıkılınca gider şöyle bir dolaşır o enfes AOÇ dondurmasından yerdik.
    Şimdiki sütlerde ve dondurmalarda o zamanki tadın eseri bile yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeser

sistemli adam ben sana AKP genel başkanının twitter adresini yazdım ve görseli gönderdim.

Şu an hayatta olan 2 cumhurbaşkanına ait twitter adreslerini ve ekran görüntülerini yolladım.

Açıklamayı yapan zatın anlatımı ile AKP genel başkanı olmak Cumhurbaşkanı olmaktan daha önemli anlaşılan.

Kapağı al nasıl kullanmak istiyorsan kullan.

mesajımı yine okuyun, yine anlamadıysanız sizi aşıyor demektir zorlamayın kendinizi böyle kabullenin.
    hata yaptığını kabullenmek de erdemdir ama sizin gibilerde sorgulamamak, servis edileni yutmak adettir, yapacak bir şey yok.
  • sistemli adam siz kandırılmak istiyorsunuz gerçeği görmek istemiyorsunuz.

OKU ve senin gibi düşünenlere afiyet olsun.

Atatürk Orman Çiftliği'nin 37 bin metrekarelik arazisi ABD'ye satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeser -- 16 Ağustos 2017; 11:20:33 >
  • ODTU yolu tekrar gundeme geldi bu arada. yeni yapilan malazgirt bulvarina paralel, kampusun bati tarafinda hali hazirda yol bulunan bir guzergaha ODTU kampus alaninin kimi kesimlerde 250 metre kadar icine giren yeni bir yol daha planliyor basgan.
  • sistemli adam twitter adresiniz var ise şu açıklamayaı ekleyin

"Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı - President of Turkey, AK PARTİ Genel Başkanı - Chairman of the Justice and Development Party"

ekledikten sonra ekteki gibi göreceksin senin gönderindeki görseli varank beye ilet.

OKU ve gerçeği gör.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeser -- 16 Ağustos 2017; 11:21:30 >

• Merkur M kullanıcısına yanıt
    quote:

Yahu gene kıvırma yöntemi , ben satmadım o sattı bu sattı, ya neden durdurmuyorsun ozaman, neden engel olmuyorsun?

Bak burda ne diyor : "Gazi Üniversitesi'ne eğitim alanı olarak devredildi" "“Daha sonra Gazi Üniversitesi TOKİ'ye devretmiş, sonrasında da arazi ABD Büyükelçiliği'ne satılmış."

Be gerizekalılar ordaki rektörü birileri kandırmış, toki kimin senin adamlarının değilmi? Eeee senin haberin yok mu, yoksa neden bu usülsüzlüğe engel olmadın, yoksa yapılanlar zaten sizin yaptıklarınızla aynı diyemi? Nasılsa hepiniz aynı şeyi yapıyorsunuz, haksızlık hukuksuzluk herşey var.

Katılıyorum. Açıklama rezillik.

• Sözcü yine yalan haber 10 haberden 9u yalan 1i süpheli nede olsa atlayacaklar var bu haberlere

• Miu M kullanıcısına yanıt
    Dedim ya size kronikler partiye çekecek diye olayı.Başladılar çekmeye.Adam gibi yorum yap cevap vereyim.Benim hiçbir parti ile bağlantım veya çıkarım yoktur.Ben kronik değilim aramızdaki fark bu.
    İyi olan şeye iyi,kötü olan şeye kötü derim.Ama sizin gibi herşeye istemezük demem.Yol yapılmış ötv ile diyorsun bunu yazmaya utanır insan öyle veya böyle ötv de bir vergi değil mi?Ne ile yapacak yolu kendi cebinden mi?Bu arada sen dar kelimesinin kelime anlamını dar düşünmekten unutmuş gibisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzzOR.1991 -- 16 Ağustos 2017; 11:55:23 >
  • kaynak sözcü
  • Surpentor kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sana gelince aynen çok zevki sende gel.Kronikliğin açılır aydınlanma yaşarsın.
    Bak burada çekiyorum sende gel.Çatıdayım.Los angelesta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzzOR.1991

Kardeşim sana gelince aynen çok zevki sende gel.Kronikliğin açılır aydınlanma yaşarsın.
    Bak burada çekiyorum sende gel.Çatıdayım.Los angelesta.

oo tanıştığımıza memnun oldum Bekir KURT wowTurkey.com

https://www.google.com.tr/search?safe=strict&biw=1366&bih=622&tbm=isch&sa=1&q=bekir+kurt+wow+turkey&oq=bekir+kurt+wow+turkey&gs_l=psy-ab.3...3044.3736.0.3840.6.5.0.0.0.0.0.0..0.0....0...1.1.64.psy-ab..6.0.0.iCWdDhXUUlA#imgrc=_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeser -- 16 Ağustos 2017; 11:58:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: spawn_hayalet

ne içiyorsun da kafan boyle güzel. yalan bu haber. başladınız yine mustafa kemal askeriyiz lafina. lan ne adamsiniz. emin ol ben Atatürk'ü senden kat kat daha cok seviyorum

Ben Mustafa Kemal Atatürk'ü senden daha çok sevdiğimi falan dile getirmedim. Kimsenin Atatürk sevgisini de yargılayabilmek gibi bir lüksüm yok. Benim için önemli, değerli ve her zaman aklımda olan birisi için yapılan hiçbir ihaneti unutmam. Büstüne saldırılması gibi. Ve bu millet çok şey gördü, Ata'mın kemiklerini sızlatan. Bu haber yalan olsa bile, önceki yapılanları değiştirmiyor.

Bu yurt bizim ve hiçbir şey keyfine göre satılamaz, keyfine göre ağaç bile kesilemez. Biz buna engel olamazsak bile, doğanın elinden alınanları doğa misliyle geri alır. Kimse bu gerçeği değiştiremez.

Daha beni tanımadan bana böyle "ne içiyorsun da kafan böyle güzel" veya "lan ne adamsınız" gibi sözler de söyleyemezsin. Ahlaklı konuşursan sevinirim. İyi forumlar.

• Kendini amarikaya satan çiftliği de amarikaya satar tabi ki.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.