Şimdi Ara

ATARİ SALONU MUHABBETLERİ (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
17
Favori
60.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konuda en net hatırladığım şey atari makineleri tellediğimiz ve atari salonu sahibinin bizi sopayla kovaladığıydı. Tabii dağarcığımızı genişleten küfürler eşliğinde olurdu bu kovalamalar :)
  • hocam nerdesin ya biz tatilde bile boşlamadık burayı :)
  • Mahallenin en küçüğü olarak tüm mahalleyi street fighter'da tokatlayıp çıkışta bana karşı oynanan Gerçek Street Fighterları unutmam :D Adım salon sahibinin adamına çıkmıştı :D Az dayak yemedim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: MahirCanDinceli

Mahallenin en küçüğü olarak tüm mahalleyi street fighter'da tokatlayıp çıkışta bana karşı oynanan Gerçek Street Fighterları unutmam :D Adım salon sahibinin adamına çıkmıştı :D Az dayak yemedim :(

sesli güldüm yeminle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

SATIŞ SAYFASINA BURDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Fiyatları baya pahalıya geliyor ama hem tüm oyunlar var hemde işçilik ve görünüm süper. Al yanında taşı.

Şöyle şeylerin manyağı falan olsam kaçırmam, çok fena bir aletmiş biraz inceledimde.
  • last blade kullanıcısına yanıt
    :) dostum iş seyahatindeydim yeni geldim.. işlerde yoğun hiç bakamadım ne zamandır :)
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionheart -- 25 Ocak 2021; 21:1:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3D'ne BANDIM

quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

quote:

Şigalı futbol oyununu oynarken karşıma atana japonya seçtirmezdim. Japonyayı seçeceksen atma jeton derdim. Hey gidi günler.

pc için çok aradım ama bulamadım bir türlü

aynen öyle keşke şigalı futbol pc için de olsa forumda bilenler vardır belki.

PC de oynamak mümkün. MAME 148u2 ile stabile yakın oynuyorum. MAME Plus ile de deneyin isterseniz.
    64 BIT W7 de çok rahat kasmadan oynamak mümkün.

emucr sitesinden emulatör indirin. MAME 148u2.
    romworld den stv bios ile twcup98 rom indirip roms klasörüne atın.

http://forum.donanimhaber.com/m_57646070/mpage_2//tm.htm#81556808

İlk sayfada link verdim. İtalya ile final maçı kayıt ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Knepper

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

quote:

Şigalı futbol oyununu oynarken karşıma atana japonya seçtirmezdim. Japonyayı seçeceksen atma jeton derdim. Hey gidi günler.

pc için çok aradım ama bulamadım bir türlü

aynen öyle keşke şigalı futbol pc için de olsa forumda bilenler vardır belki.

PC de oynamak mümkün. MAME 148u2 ile stabile yakın oynuyorum. MAME Plus ile de deneyin isterseniz.
    64 BIT W7 de çok rahat kasmadan oynamak mümkün.

emucr sitesinden emulatör indirin. MAME 148u2.
    romworld den stv bios ile twcup98 rom indirip roms klasörüne atın.

http://forum.donanimhaber.com/m_57646070/mpage_2//tm.htm#81556808

İlk sayfada link verdim. İtalya ile final maçı kayıt ettim.

eyvallah hocam saolun.
  • Ne demek lafı mı olur.

Fraps ile kayıt et bakalım 5dk bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Knepper

Ne demek lafı mı olur.

Fraps ile kayıt et bakalım 5dk bekliyorum.

kurup oynadığımda kayıtı atıcam sana söz. kendi pc'imde değilim şu an.
  • Tamam acelesi yok. Beklerim.

İlk takım değil de son takım ile mümkünse.
    Çünkü ilk 5 takım çok basit geliyor çerez tadı bile yok hani..

6. 7. ve 8. rakipler çok daha keyifli ve zorlayıcı.
    Allstars a ateride 10 tane sallamıştım.

İzleyin ve izlettirin

Nasıl oynamışım görün..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19232E7C9 -- 22 Eylül 2013; 5:31:32 >
  • final fight street wise kastırıyorum,oyunun kendisi bitide bonustan çıkan arcade mod bitmiyor 3 hakla,neyse bidaha deniyelim eski dost guy la
  • Eski gunlerim aklima geldi..ah ah bizim burda hala var halkalida

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm arkdaşlar - let s go jungle lost on the ısland of spice - oyununun pc için olan versiyonunu bulabilirmiyiz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: last blade

final fight street wise kastırıyorum,oyunun kendisi bitide bonustan çıkan arcade mod bitmiyor 3 hakla,neyse bidaha deniyelim eski dost guy la

superdır o oyun kardes.. o bonus bolum hakkaten de bitmiyor.. ama ps2'deki en iyi arcade oyunu diyebilirim.. adının hakkını veriyor
  • Yaşasın Ateri Salonları :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Orijinalden alıntı: last blade

final fight street wise kastırıyorum,oyunun kendisi bitide bonustan çıkan arcade mod bitmiyor 3 hakla,neyse bidaha deniyelim eski dost guy la

superdır o oyun kardes.. o bonus bolum hakkaten de bitmiyor.. ama ps2'deki en iyi arcade oyunu diyebilirim.. adının hakkını veriyor

bitmiyo üstad bitmiyo;ama bırakamıyorumda alışkanlık yaptı.şimdi guy la kasıyorum,
    kyle bariz olarak en iyisi acaip komboları var ama onunla oyunun normalını bitirdim o yüzden seçmek istemiyorum.
    bu arada dediğin doğru bu oyun adı beraber anılan : yakuza,god hand,beat down a 10 basar

ya o değilde millet ps4 e başladı biz hala 2 de 10 yıl öncesinin oyunuyla eğleniyoruz ya,retro içimize işlemiş demekki
  • last blade kullanıcısına yanıt
    seni bilmem ama benim ps4 felan hic umrumda degil.. biliyorsun ps3'ten sıkılıp satmıstım o yüzden ps4'u dusunmuyorum bile.. bak bugun ps2 icin yeni oyunlar aldım:
    need for speed underground.. yıllar sonra yeniden oynadım, muzikler grafikler 10 numara, ustune araba yarısı oyunu tanımam.. 10 yıl gecti ama bu oyunun zevkini veren baska bir yarıs oyunu oynamadım

spawn armageddon: spawn'ın tam cizgi roman tadına bir oyunu, daha once xbox'ta king konga kadar gelmistim gecememistim, bakalım

yakuza 2

street fighter alpha trilogy: tuplu tv'de oynuyorum, tam arcade kalitesinde

crazy taxi

superman shadow of apocalypse

hepside cok guzel oyunlar.. elimde oynamadıgım cok ps2 oyunu vardı onların bazılarıyla takas ettim ucuza geldi

daha once ps2 oyunlarını hep kadıkoyden alırdım ama meger ayagımın dibinde aynı kalitede satıyorlarmıs hatta bazı oyunlar sıfır, arkasında hiç çizik yok
  • yakuza 2 hariç hepsi var bende ,yanlız sf triology japonca o yuzden ayar çekemiyorum
    crazy taxi yerine simpsons hit and run ı tavsiye ederim
    inanırmısın hala daha denemediğim oyunlar var elimde
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.