Şimdi Ara

ATARİ SALONU MUHABBETLERİ (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
17
Favori
60.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bakayım, wii'de varsa denerim

nes emulatorunu yükledim.. duck hunt oynuyorum
  • Arkadaşlar KOF XII yada XIII pc oynayabilen var mı ?
  • pc im o kadar iyi değil, emulatör kaldırmaz. xbox 360 yada ps3 de ulaşamadık daha ama her akşam ps2 de kof maxımum impact2 yada kof 94 rebout oynuyorum ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi last blade -- 31 Temmuz 2013; 19:35:55 >
  • last blade kullanıcısına yanıt
    hangi emulator lazım ki?
  • Tecmo World Cup 98 oynayan var mı? Ateri de en sevdiğim oyundur. Şuan PC de oynamak mümkün.

Bir tane zombili oyun var silaha elini tutuyorsun şarjör dolduruyor adını unuttum neydi o ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MİSHİMA

onu bunu bilmemde ümraniye fun city'de vardı onünde top vardı penaltı çekiyodun ekrana canlı canlı adamlar neler yapmış ne zevkliydi ölümüne abanıyodum(genelde bunlar çift jetonlu oluyodu yanılmıyosam).bide silahlı zombi oyunu v ardı oda çok sarardı adını hatırlayamadım şimdi.

House of deadh mış bende arıyordum bunu.. güzel oyundur.

• yukarda bu oyunun wii versiyonundan bahsetmiştik tam denk gelmiş
  • Street Hoop ve Tekken Tag oynayan var mı?
  • En sonunda eve arcade makinesi aldım. Hem de yıllarca gittiğim bir arcade salonunun makinesi.İlk gördüğümde gerçeken çok heyecanlanmıştım.Çünkü yıllarca gittiğim o salondaki makineyi bir gün mutlaka evimde de görmek istiyordum ve sonunda bunu yapabildim.

Alıp eve getirmesi hiçte kolay olmadı.Çünkü çok ağırdı ama o zahmete değdi doğrusu.Kabin üzerinde biraz temizlik ve boya haricinde herhangi bir modifiye düşünmüyorum çünkü o şekliyle kalmasını istiyorum.

Kabin ile beraber Sega ST-V sistemi Tecmo World Cup 98 kartuşu ile birlikte aldım.Bir yerden de sipariş verdiğim NeoGeo slot ve KOF 2002 oyununu da aldım.İki oyunda sorunsuz çalışıyor.

Kabini eve taşırken herkes sanki bana deli gözüyle bakıyordu fakat pekte umrumda olmadı açıkçası.

Temizliğini bitirdikten sonra buraya birkaç foto da ekleyeceğim.Umarım isteyen bütün arkadaşlar kabin sahibi olabilirler.O günleri yad etmek benim için çok farklı bir heyecan.
  • Lionheart kullanıcısına yanıt
    Bende alacaktım son anda vazgeçtim. 250TL istedi adam dedim eski makina en az 10 yıllık üstelik bozuk makina..
    Tecmo World Cup 98 çok güzel oyundur, zevkli olur 2 kişi olunca. KOF da güzel sarıyor.

Oyunların PC sürümü olduğundan kabin almak bana ters..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionheart

En sonunda eve arcade makinesi aldım. Hem de yıllarca gittiğim bir arcade salonunun makinesi.İlk gördüğümde gerçeken çok heyecanlanmıştım.Çünkü yıllarca gittiğim o salondaki makineyi bir gün mutlaka evimde de görmek istiyordum ve sonunda bunu yapabildim.

Alıp eve getirmesi hiçte kolay olmadı.Çünkü çok ağırdı ama o zahmete değdi doğrusu.Kabin üzerinde biraz temizlik ve boya haricinde herhangi bir modifiye düşünmüyorum çünkü o şekliyle kalmasını istiyorum.

Kabin ile beraber Sega ST-V sistemi Tecmo World Cup 98 kartuşu ile birlikte aldım.Bir yerden de sipariş verdiğim NeoGeo slot ve KOF 2002 oyununu da aldım.İki oyunda sorunsuz çalışıyor.

Kabini eve taşırken herkes sanki bana deli gözüyle bakıyordu fakat pekte umrumda olmadı açıkçası.

Temizliğini bitirdikten sonra buraya birkaç foto da ekleyeceğim.Umarım isteyen bütün arkadaşlar kabin sahibi olabilirler.O günleri yad etmek benim için çok farklı bir heyecan.

kutlarım dostum darısı başıma ,millete kulak asma,benden hızlı davrandın valla,resmi bekliyorum ama şöyle buzdolabının yanında
  • quote:

En sonunda eve arcade makinesi aldım. Hem de yıllarca gittiğim bir arcade salonunun makinesi.İlk gördüğümde gerçeken çok heyecanlanmıştım.Çünkü yıllarca gittiğim o salondaki makineyi bir gün mutlaka evimde de görmek istiyordum ve sonunda bunu yapabildim.

Hayirli olsun bende cok istemisimdir ama nasip olmadi.Bu arada evde kavga filan cikmasin dikkat et cunku filmlerden edindigim izlenimlere gore boyle arcade makinalarin oldugu yerlerde cikan kavgalar da ilk zarari bu makinalar goruyordu

Ben pc de oyunuyorum da mame ile bi arkada demis tecmo 98 oynaniyor diye nasil bir yardimci olabilir mi bi o oyunu oynayamadiydim pc de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: last blade

quote:

kutlarım dostum darısı başıma ,millete kulak asma,benden hızlı davrandın valla,resmi bekliyorum ama şöyle buzdolabının yanında

İnşallah sende sahip olursun dostum.Biz arcade severler için bu kabini evde görmek müthiş bir duygu.Birkaç işlemden sonra resimleri yükleyeceğim dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionheart -- 3 Ağustos 2013; 9:04:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Hayirli olsun bende cok istemisimdir ama nasip olmadi.Bu arada evde kavga filan cikmasin dikkat et cunku filmlerden edindigim izlenimlere gore boyle arcade makinalarin oldugu yerlerde cikan kavgalar da ilk zarari bu makinalar goruyordu

Ben pc de oyunuyorum da mame ile bi arkada demis tecmo 98 oynaniyor diye nasil bir yardimci olabilir mi bi o oyunu oynayamadiydim pc de

Teşekkür ederim dostum. İnşallah sana da nasip olur.Benim arkadaşlar oynamak için eve geldiğinde başından kalkmazlar artık.Onlar kendi aralarında kavga ederse ilk koruyacağım şey kabin olur sanırım.

PC'de MAME ile ben Tecmo World Cup 98'i çalıştırdım fakat oyun biraz yavaştı.Aşağıda sana yollayacağım linki biraz araştırırsan sanırım sana yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

Tecmo World Cup 98

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionheart -- 3 Ağustos 2013; 9:04:35 >
  • Lionheart kullanıcısına yanıt
    adres ver çabuk o evi yakarım
  • Forumda konusunu açmıştım arkadaşlar. 64 bit OS yüklü olması lazım 32 bit de ağır çalışıyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_57646070/mpage_2/f_/key_tecmo//tm.htm#79049231

İlla 32 bit de oynamak için de oyun içinde klavyeden f11 ve f12 sanırım oyunun hızını dengeleyin.
  • Dynamite Cop müthiş bir oyun bilmeyen yoktur..

• 3:33 Hugo perişan oluyor.

oha o nasıl combo öyle.

• dynamite cop u nerdeyse yumruk yemeden bitirirdim heygidi helle kızla bi kombom vardı ki yakalanan elveda dunya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: last blade

dynamite cop u nerdeyse yumruk yemeden bitirirdim heygidi helle kızla bi kombom vardı ki yakalanan elveda dunya...

Die Hard Arcade'in devamı değilmiydi o oyun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 6 Ağustos 2013; 3:14:20 >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.