Şimdi Ara

atakantunıng.com guvenilir mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
9.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hay allah bende tam navix navigasyon bakıyordum. 7706 (Touareg için) Buradan navigasyon multimedya ekran alan veya taktıran, tecrübelerini paylaşabilirmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternetten gördüm, fiyatlar uygun görünüyordu. Telefon ettim başlarından savdılar..

Yoğun olduklarını düşündüm. Daha sonraki günlerden birinde adreslerine uğradım. Bildiğin derme-çatma düzensiz bir yer..

Sonra internette 220TL olan ürüne - 250 TL, 10 tl olan urune 20TL çekti.. İnternette neden daha ucuz diye sorunca Montajlı fiyatlarını söylüyorum ben sana dedi.. Eyvallah dedim.. Montajlı diye verdigi fiyatın uzerinde bir daha montaj ucreti eklemeye kalktı... Sonra eveledi-geveledi.. su para olur bu is sana felan dedi.. Biraz indirim yapabilir misiniz, işçilik çok istedin dedim.
    Fiyat artırdı.. "Her indirim istediğinde artırıcam" vs. gibi gerzek bir muhabbet..

Benden ucuzunu bulamazsın diye hava atıyor felan....

Buradan kapak olsun diye "benden ucuzunu bulamazsın" diyen kibirli satıcıya ithafen söylüyorum...

Sende 350TL olan M acoustic M5 Model anfi.. İzmir Çankaya daki "RA elektronik" te 300TL...

Daha fazla karsılastırma yap.. sonra otur nasıl ucuzum ben diye bir daha düsün..

Ticaret yapmayı düşünen arkadaşlara Atakan'ı zinhar önermem...

• Dukkana gittiginizde evet internet fiyatlarindan daha yuksek cikartiyor ve internet sitelerinde daha ucuz oldugunu soylediginizde laf geveleyip duruyorlar. Ayrica en ucuz satan degiller nette kovalarsaniz daha uygun fiyatlar bulmak mumkun. Urunleri dukkan garantili ve subwoofer lar icin garanti vermiyorlar (subwooferlarda garanti olmaz denildi). Montajlari zaten icler acisi. Genc cocuklar acemice girisiyorlar araca. Benim aracin cam dugmesini kirdilar. Daha ucuz bulamayip illa buradan alisveris yapacaksaniz internet uzerinden verin siparisinizi, hem kimseyle muhatap olmamis olursunuz hem de olur olmaz para dialoglarina girmek zorunda kalmazsiniz. Ayrica dukkandaki kutularin icerisindeki urunlerin cogu daha once takilmis veya muhtemelen tamirden donmus. Buna da dikkat edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahibinden ve GG ilanlarının da tamamında diğer satıcılara çamur atıyor.
    Roadstar anfiyi Pioneer ürünü diye listeliyor. Neden Diye sorunca ikisini de ithal eden Digicom dur falan gibi zemini kaydıran değiştiren bir tartışma açıyor. Bana göre güvenilir bir işyeri değil.
  • aman abi uzak durun bu yerden kimseyi önermeyin. işçilikleri berbat. birde seni suçlarlar hataları yokmuş gibi. uzak durun durdurtun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perpendicular Tec

İnternetten gördüm, fiyatlar uygun görünüyordu. Telefon ettim başlarından savdılar..

Yoğun olduklarını düşündüm. Daha sonraki günlerden birinde adreslerine uğradım. Bildiğin derme-çatma düzensiz bir yer..

Sonra internette 220TL olan ürüne - 250 TL, 10 tl olan urune 20TL çekti.. İnternette neden daha ucuz diye sorunca Montajlı fiyatlarını söylüyorum ben sana dedi.. Eyvallah dedim.. Montajlı diye verdigi fiyatın uzerinde bir daha montaj ucreti eklemeye kalktı... Sonra eveledi-geveledi.. su para olur bu is sana felan dedi.. Biraz indirim yapabilir misiniz, işçilik çok istedin dedim.
    Fiyat artırdı.. "Her indirim istediğinde artırıcam" vs. gibi gerzek bir muhabbet..

Benden ucuzunu bulamazsın diye hava atıyor felan....

Buradan kapak olsun diye "benden ucuzunu bulamazsın" diyen kibirli satıcıya ithafen söylüyorum...

Sende 350TL olan M acoustic M5 Model anfi.. İzmir Çankaya daki "RA elektronik" te 300TL...

Daha fazla karsılastırma yap.. sonra otur nasıl ucuzum ben diye bir daha düsün..

Ticaret yapmayı düşünen arkadaşlara Atakan'ı zinhar önermem...

Yazmak istediğim herşeyi yazmissiniz.ciddiyetsiz lakayt bir firma.bence kesinlikle uzak durulması gereken bir dukkancik

• DEĞERLİ FORUM ÜYELERİ OPEL ASTRA H 2007 MODEL ARACIM VAR ÇOK ARAŞTIRMALARIMA RAĞMEN BİRTÜRLÜ İNTERNETTE GÜVENEMEDİĞİM SATICILAR VARDI AMA ASTRA H UYUMLU OEM ÜRÜNLER ÇOK AMA ÖNEMLİ OLAN GÜVENİLİR BİR SİTEDEN ALMAK ŞANS ESERİhttp://www.atakantuning.com karşıma çıktı ve iyiki buradan ürünü almış bulunmaktayım her telefon açtığımda ilgilendiler ve müşteri ile ilgilenmeleri süper ötesi atakantuningde fatih bey var mükemmel bir insan ürünü aldığım günden beri aradı ilgilendi kargoya sevk ederken bile gene aradı, hatta aracın renk tonu elinize ulaştımı diye birçok memnuniyet... ve ben buna çok şaşırdım, Bir çok form sitesi gezdim değerli arkadaşlar %78 olumlu geri kalan olumsuz ama ben gerçekten çok memnun kalmış bulunmaktayım. Aldığım ürün Markası Navix 7708 OEM ama alack arkadaşlara şiddetle tavsiyeederim. İÇİNİZİN RAHATLIĞI İLE ALABİLİRSİNİZ ATAKANTUNİNG' çok çok teşekkürler...

• Az once oradaydim fatura flan kesmiyodu ac deneyelim ozaman dedim hoparlorleri onada yanasmadi başindan savar gibi konuştu istemiyorsan birak flan dedi dedim sen böyle mi konusuyosun musteriyle biraktim çiktim.

• 2 hafta önce hoparlör taktırdım küçük basit bir yer, istediğiniz marka yok en ucuz hoparlörü takıyorlar, vede acele edip laubali çalışıyorlar ben hoparlörleri kullanamadım ,bağlantıları düzgün yapmamışlar, on gün sonra gidip yeniden soket girişini bağlatınca birde para istediler, tavsiye etmiyorum.

• Digicom (Pioneer ve Roadstar) Bayisi olduğu doğrudur, ancak roadstar dışında ki ürünlerin hiç birisi digicom ürünü değil, 1000 kalem pioneer alınıyorsa laf olsun diye bunların 20 kalemi digicom dan kalan 980 kalem tahtakaleden alınıyor.
    Bu sebeple herhangi bir speaker grubu ürüne garanti vermiyor, montaj gerçekten acemi işi, fabrikasyon sisteminizi değiştirecekseniz aracınızın başında durmuyorsanız sağlam orijinal hoperlörlerinizi paramparça ederek sökerler.
    Garanti mevzunda sıkıntı yaşarsanız bağırıp üste çıkar bir eğer bu olay dükkanda ise bir anda 10 kişi birden olurlar :)
    Benden tavsiye kesinlikle uzak durunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fowell-one

Digicom (Pioneer ve Roadstar) Bayisi olduğu doğrudur, ancak roadstar dışında ki ürünlerin hiç birisi digicom ürünü değil, 1000 kalem pioneer alınıyorsa laf olsun diye bunların 20 kalemi digicom dan kalan 980 kalem tahtakaleden alınıyor.
    Bu sebeple herhangi bir speaker grubu ürüne garanti vermiyor, montaj gerçekten acemi işi, fabrikasyon sisteminizi değiştirecekseniz aracınızın başında durmuyorsanız sağlam orijinal hoperlörlerinizi paramparça ederek sökerler.
    Garanti mevzunda sıkıntı yaşarsanız bağırıp üste çıkar bir eğer bu olay dükkanda ise bir anda 10 kişi birden olurlar :)
    Benden tavsiye kesinlikle uzak durunuz...

kesinlikle doğru ekranların birkısmını ithalatcıyım diye geçinen çinden getirdiği ekranların üstüne navigold yazısı yazan oktay ithalattan temin ediyor cihazda sorun çıktımı ithalatcıya yönlendiriyo sonrada sözde ithalatcının elinde yedek parça olmadığı için sizi haftalarca bekletiyo uraştırıp duruyor ben bir ekran aldım başıma bela oldu işte bu anlattığım olayı yaşadım .... sattığı dier tahtakale ürünlerini ise çok fazla adette spot mal aldığı için uyguna alıp uyguna satıyor garantisiz disiplinsiz lakayıt aradığınızda bile telde sizi dövücekmiş gibi konuşan esnaflık ve insanlıkla alakası olmayan bir firmadır... ucuzdur doğru ama spot mal satmaktadır heleki arabanızı oraya götürürde bir montaj yaptırtmaya kalkarsanız işte ozaman aracınızı kasaba teslim ettiniz demektir bidaha o araçtan hayır beklemeyin sözün özü esnaf deil spotcu çok kötü işçiliği olan fakat ucuz satan bir firma...

• Buradan navix double din teyp taktırdım araca.O gün Tekirdağ gittim navigasyon çalışmadı. Oradan aradım ertesi gün tekrar götürdüm 1 saat uğraştım o sırada hava yastığı ışıklarını devreye soktular yanlış montajda.100 tl aldı nissan servis söndürmek için.teybi değiştirdiler.Ancak ben çok memnun kalmadım.

• Sorunsuz ben cok alis veris yaptim ordan aradığımda yardimcida oldular her konuda

• Vuhuu bende adamlara indirim yapın diyordum uzak kalsın bir kişi bile memnun değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende buradan set alacaktım ama anlaşıldı ki bulaşmamak lazım.
  • Uzak durun
  • Bende 10dk once yaptıgım arasıtmalar sonucunda ulastıgım sıkayetler bunlar

Bende kıcker slın woofer almak ıcın buldum bu sıteyı ama suan aklımdabır cok ? kaldı

https://www.sikayetvar.com/atakan-tuning/kucuk-ev-aletleri/ampul-aydinlatma
  • bu kadar kötü yorumdan sonra uzak durmak farz oldu.
    aracımın orjinal hoparlörleri deiştirecektim, hepsiburada'dan söyliyim bari.
    2 sene garantili orjinalliği su götürmez ve bazı ürünlerde fiyatları neredeyse aynı.
  • Kesinlikle ucuz bir yer değil, araştırın daha ucuza satan yerler buluyorsunuz (En azından ben aradıklarım için buldum) . Saygısızlıklarida cabası, parayla rezil olmanın alemi yok.

• Seronet kullanıcısına yanıt
    aklınızda kalan bir yer varmı,, ucuz olarak tespit ettiğiniz firma
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.