Teğmen
21 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar genelde pıoneerın bır kac modelınde vıdeoları calıstırdım ama bu modelde calıstıramadım
Daha onceden avh 4350dvd modelını kullanıp bu sorunu yasayıp coze bılen varmı aranızda
Arkadaşlar aliexpress üzerinden getirdiğim t4.7 ısışlarını ekran göstergelerıne deneme amaclı taktık normalde mavıye cevırecektım sonra beyaz ve mavı denemesı sonucunda daha cok hosumuza gıttıgı ıcın bu sekılde yaptık umarım sızlerde begenırsınız

Ledlerı aldıgım lınk burada:http://tr.aliexpress.com/item/10pcs-T4-7-LED-5050-SMD-Car-Board-Instrument-Panel-Bulb-lamp-DC-12V-White-Red/32572551427.html

Arkadaslar aracım ıcın
Ön arka tampon ekleri
marşpiyel takımı
spoiler için bır ugrastır gıdıyor kendım ankarada oturuyorum ankarada bulamadım yapanıve aracım 2003 model hb 5 kapı oldugu ıcın bıraz bulması zor oldu sonunda istanbulda F2K Tuning KİRAZLI MAH. MEVLANA CAD. NO:46 ( KİRAZLI METRO KARŞISI ) BAĞCILAR / İSTANBUL burasını buldum ve yaparız dedı boyasız tam olarak hepsının fıyatı 570tl bır rakam cıkıyor fiber kullanacam dıye 3 kez soyledı bende huylandım ve fiber malzeme kalıtesız oldugunu ve hemen kırıldıgını duydum dedım karsısıda bana hayır fıber daha kalıtelıdır ve plastık daha cabuk kırılır dedıler sımdı yaptırmak ıstesem sızce ne dersınız aracımın resımlerı asagıda

Urunler sıfır ayarında olup yenı arac alacagım ıcın satılıga cıkarılmıstır
Hıc bır kusurları tamır vb yoktur

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-paket-sistem-pioneer-kicker-cadence-jbl-263607612/detay/
Teyp magazan alinmistir internetten alinmadi yurt disindan gelmedi
2 aylik cihazdir
In dash alacagim icin satiliktir
Pioneer avh x7500
Pioneer avh x7550
Turu indash ile takasda olur
Satis fiyati 550
Oluru 500dir
Butun aparatları duruyor suan arabamda takilidir
Arkadaslar araci calistirirken kontagi çevirince direk calisiyordu
1 haftadir falan çeviriyorum calismiyor gaza biraz ayagimi dokundurunca gazi alinca calisiyor sizce neden yapar
Uzun bır aradan sonra teyp konusunda suan karar verdıgım
teyp Pioneer DEH-X 9650 BT

Ön kapılar ıcın Jbl 16cm compenent
Arka kapılar ıcın JBL 13cm compenent
Bass kıcker 30cm comps
Amfı cadence xa 4.125
Bırde mono anfı alsam mı almasammı kararsız kaldım

Bu sıstem ıcın bu teyp ıyımıdır degılmdıır yada kullanan bılgısı olan önerısı olan herkesden yorum beklıyorum sımdıden tesekkurler hafta sonu setı takacam
Arkadaslar tesekkur ederım sımdıden verecegınız yorumlar ıcın

Haftaya cuma ınsallah arabamı almıs olacagım ve sıstem ıcerısınde ana ünite ve oval arka hoparlöre ıhtıyacım olacak elımde bulunan cıhazlar suan ıcın

Kıcker 25cm comps bass 250rms var
Cadence xah4.135 4x80rms gucu var
jbl 16cm gto compenent var

Indash yada double ana unıte onerılerıne ve arkaya takmak ıcın oval hoparlore ıhtıyacım var

Verecegınız butun bılgıler ıcın sımdıden tesekurler
Herkese ıyı gunler arkadaslar

Volswgen Polo aracım vardı sattım ve yenı arac alacam suankı butcem 22-23bın tl arası
Esımle bırlıkte kullanmakta oldugumdan dolayı HB arabalara bakıyorum bakarken etrafımdakı bır cok arkadasımdan onerı alırken
Ford Focus
Golf
Arasında kaldım konuyu acma nedenım ıse ford yetkılı servısınde calısan arkadasım bıle 2000-2003 model focusların otomatıgını alma demesı bu yuzden kullanıcıları dusuncelerını almak ıstedım bılgısı olan herkesın cevap vermesı dılegıyle
Kendıme JBL compenent sıstem aldıgımdan dolayı satıyorum hıc bır sorunu cızıgı vb sorunu yoktur fıyat 50tl pazarlıksız son fıyattır
Ankara 0542 8007868

Maksimum çıkış gücü 280 Watt
Nominal çıkış gücü 45 Watt
Frekans tepkisi 26 - 38,000 Hz
Hassasiyet 89 dB
Woofer boyutu (cm) 16 cm
Woofer malzeme IMPP koni
Cut-out Delik 147,0 mm
Derinlik 46,0 mm Montaj

Hakkında
Forum İmzası:
HONDA EURO CİVİC HB 5 KAPI 2003 MODEL
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 192
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.291 (Bu ay: 143)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.