Şimdi Ara

atakantunıng.com guvenilir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
9.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WonLt

quote:

Orijinalden alıntı: Aconitum

bende atakan tuning de alısveris yaptım tsw309d4 aldım ürün cakma

orjinal diye direytiyor ama cakma bass sesleri hic de güzel degil

Tam ordan woofer almayı planlarken olmadı bu

bende teyp alicaktm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mstyvz91
    bende teyp alicaktm

sahibinden.com da get satışıda yok kendisinin sahte ürün gönderdiği zaman anlaşılır ve geri iade edilir diyemi acama anlamadım ki

bir yer daha var ben buradan alışveriş yaptım daha önce pioneer deh-x9550bt teyp aldım sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum fiş kesip gönderdiler bir sorun yok şuan için

garanti belgesinede imza kaşe basmışlar buradan bence sıkıntısız bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bygamer -- 27 Ağustos 2013; 12:13:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

quote:

quote:

evet bak bende cvx alabilirdim oradan ama 1-2 kere daha düşünücem alırken

Kickerin sahtesi var mi

Aktepeden alicam olmazsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim elimdeki basta seri no yok garanti belgesi yok fatura yok faturalı diyede yalan söylüyor
  • Az once atakantuning iletisim bulumundeki cep telefonunu aradim. Ellerinde cvr12 var mi diye sordum. Ellerinde oldugunu soylediler. Garantisi var mi dedigimde 3 4 saniye sessizlik oldu ve woofer oval mid tiz gibi bu urunlerin garantisi olmaz gibi sacma bi cumle kullandi ardindan acelesi varmis gibi hemen kesip kapattilar. Ben killandim. Alacaktim ama almaktan vaz gectimi. Urun bana gelecek. Olduda bozuk cikti diyelim. Garantide yok. Elimde patlama ihtimali yuksek. O yuzden ben vaz gectim.

SBunu yaziyorum cunku hangi siteden ne alacaginizi bilin

• quote:

quote:

http://www.atakantuning.com/Pioneer-DEH-1550-UB-CD-MP3-Calarli-USB-Girisli-Oto-Teyp,PR-535.html Pekı bu teyp ıcın ne dusunuyorsunuz hocam? Attığınız teypte da RDS yok ve stokta tukenmış.

2 adet amfi çıkışı var bildiğim kadarıyla buda olur

2 adet rca çıkışı yok 1 Çıkışlı oda ..

• quote:

Merhaba arkadaslar, ben Ankarada oturuyorum.orta olcekli bir pioneer teyp almak istiyorum vatan indirimini beklerken bu siteyi kesfettim. http://www.atakantuning.com/Pioneer-DEH-1400-UB-USB-li-MP3-Calarli-Oto-Teyp,PR-265.html Piyasadan baya ucuz fiyatlar vermisler. Acaba guvenilir mi? Var mi burdan alisverisyapan? Ismail berke adli kisinin sanrm bu site. Tesekkurler haftasonu bitmeden cevaplarni bekliyorum. Iyi forumlar.

Arkadaşım yazılanları tek tek okudum bazı çok bilmiş arkadaşlar bu özelliklerini aynı şekilde devam ettiriyorlar
    Pc başına geçmiş ona buna ahkam kesiyorlar yok şu sahte mal satıyor yok şu Get'li ilan açmıyor vs vs .
    Bu arkadaşlara bi sorum var acaba ? Hiç bu satıcıları yada cihazları internet dışından gördüler , tanıdılar mı ?
    Alacağın ürün belli internetten araştırmanı tamamlarsın 2 seçenek var ya şu ilgili olduğu standtaki cihazla alakası olmayan 2 senelik ünv. okumuş pazarlamacıların olduğu Elektronik marketlerden alırsın
    Ya da Fiyatını en uygun olarak araştıtıp bulduğun satıcıyı ararsın gerekirse ayrıntılı olarak araştırısın cihazı alırsın
    Birisini tanımadan karalamak kötülemek kolaydır 'Ağızı olan Konuşuyor misali' ..
    Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir ..

• quote:

http://www.atakantuning.com/Pioneer-DEH-1550-UB-CD-MP3-Calarli-USB-Girisli-Oto-Teyp,PR-535.html Pekı bu teyp ıcın ne dusunuyorsunuz hocam? Attığınız teypte da RDS yok ve stokta tukenmış.

http://www.pioneer.com.sg/storefront4/ProductDetail/default.asp?ProductId=1262&CatId=33

2 amfi çıkışı görünüyordu atakanın sitesinde fakat baktım manuelinde öyle bişey yazmıyor 1 tane olduğu yazıyor alma buda olmaz

pioneer deh-3550ui alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: By_FurkanAy

quote:

Merhaba arkadaslar, ben Ankarada oturuyorum.orta olcekli bir pioneer teyp almak istiyorum vatan indirimini beklerken bu siteyi kesfettim. http://www.atakantuning.com/Pioneer-DEH-1400-UB-USB-li-MP3-Calarli-Oto-Teyp,PR-265.html Piyasadan baya ucuz fiyatlar vermisler. Acaba guvenilir mi? Var mi burdan alisverisyapan? Ismail berke adli kisinin sanrm bu site. Tesekkurler haftasonu bitmeden cevaplarni bekliyorum. Iyi forumlar.

Arkadaşım yazılanları tek tek okudum bazı çok bilmiş arkadaşlar bu özelliklerini aynı şekilde devam ettiriyorlar
    Pc başına geçmiş ona buna ahkam kesiyorlar yok şu sahte mal satıyor yok şu Get'li ilan açmıyor vs vs .
    Bu arkadaşlara bi sorum var acaba ? Hiç bu satıcıları yada cihazları internet dışından gördüler , tanıdılar mı ?
    Alacağın ürün belli internetten araştırmanı tamamlarsın 2 seçenek var ya şu ilgili olduğu standtaki cihazla alakası olmayan 2 senelik ünv. okumuş pazarlamacıların olduğu Elektronik marketlerden alırsın
    Ya da Fiyatını en uygun olarak araştıtıp bulduğun satıcıyı ararsın gerekirse ayrıntılı olarak araştırısın cihazı alırsın
    Birisini tanımadan karalamak kötülemek kolaydır 'Ağızı olan Konuşuyor misali' ..
    Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir ..

Anladim kardesim

• Atakantuning alışveriş için fiyatı yönünden tercih edilebilir ama kesinlikle montaj yaptırmayın;) ürünleri uyguna getiriyor, alınır..

• Sonradan öğrendim ki woofer oval Vs. garanti yok gibi birşey. Araştırmalarımı yaptım. tekrar aradım ve garantisinin olduğunu söyledi. Garanti kapmasında ücretsiz. Garanti dışı ücretle tamir ediliyo. Her türlü garantiyi biz veriyoruz dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WonLt -- 28 Ağustos 2013; 12:28:14 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

evet bak bende cvx alabilirdim oradan ama 1-2 kere daha düşünücem alırken

Kickerin sahtesi var mi

Aktepeden alicam olmazsa

aktepeden alabilirsin ben geçen hafta 1 takım höparlör ve compenant aldım ertesi gün elime ulaştı.Fatura ve kaşesi vardı bağlattım sorunsuz. Ayrıca kargo takibi olsun ürün hakkında bilgi olsun ilgileniyorlar.

• Kicker Comp VR 12 Alıcam Atakantıning'de 240TL Aktepesoundda 395 lira. Fiyat farkı çok var. ne düşünüyorsunuz bu konuda? Atakantuningden alınabilir mi? Sub alan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybbb

Kicker Comp VR 12 Alıcam Atakantıning'de 240TL Aktepesoundda 395 lira. Fiyat farkı çok var. ne düşünüyorsunuz bu konuda? Atakantuningden alınabilir mi? Sub alan var mı?

seri nuamrasına fatura kesiyorlarsa al ama yok adına keseriz falan diyorlarsa alma
  • quote:

quote:

Kicker Comp VR 12 Alıcam Atakantıning'de 240TL Aktepesoundda 395 lira. Fiyat farkı çok var. ne düşünüyorsunuz bu konuda? Atakantuningden alınabilir mi? Sub alan var mı?

seri nuamrasına fatura kesiyorlarsa al ama yok adına keseriz falan diyorlarsa alma

Ben ankarada yasiyorum ve internetten siparis verecektim. Arasam adami adam da seri numarasina fatura keseriz dese alsam fatura yollamasalar ne olur peki? Kendimi garantiye alabilcek hic bir seyim yok degil mi?

• quote:

quote:

quote:

Ben ankarada yasiyorum ve internetten siparis verecektim. Arasam adami adam da seri numarasina fatura keseriz dese alsam fatura yollamasalar ne olur peki? Kendimi garantiye alabilcek hic bir seyim yok degil mi?

sanalpazar sahibinden.com veya gittigidiyor.com gibi sitelerden get olarak alırsanız önce sitenin havuzuna düşer para ürün size gelir açar bakarsınız faturası vs varmı istediğiniz ürün olup olmadığına da bakarsınız eğer bir sorun çıkarsa sitenin müşteri hizmetlerini ararsınız ve sorununuzu anlatırsınız onlar sizi yönlendirir paranızı iade ederler

• Atakantuning.com güvenilirdir, İsmail abiden yaklasık olarak 4-5 bin tl lik mal almışımdır bir sıkıtı yaşamadm yarısını kapıda ödemeli yarısıda site üzerinden piyasada en ucuz satanlanrdan biri.
  • Atakantuninge alternatif olarak essen soundla tanistim. Atakan tuningi aradim. Istedigim sub ve amfi icin seri numarasina fatura keser misiniz orjinalligini kanitlamak icin dedim. Ilk olarak turkiyede kickerin sahtesi yok dedi. Israr edince cihazlarin hic bir yerinde seri numarasi yok olsa keseyim dedi. Essen soundu aradim ve siparislerimi verdim. Cihazlarim kargoda. Gelince hakkinda detayli bilgi veririm.

• saçma saçma yorumlar gelmiş ben 3-4 ürün aldım hepside orjinal buradaki pioneercının 120 tl cektiği fiyatlı hoparlörü 55 tl ye aldım adamlardan 700 tl denen teyibi 330 tl ye aldım saçma saçma yorumlar yapmayın ürünler orjinal ve güvenilir digicomdan almadıgınız poioonerlerın alayı spot zaten
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.