Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdaşlar imei infoya nerden bakiyorsunuz. yardimci olabilirmisniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris.21.21.21

arkdaşlar imei infoya nerden bakiyorsunuz. yardimci olabilirmisniz

imei.info
    adres bu
  • saol matrack. telefon kilitli görünyor.
    model: iPhone 4 16GB Black
    version: 5.1
    serial: 61138CTDA4S
    mac: 28:E0:2C:91:C9:66
    warranty coverage: Limited Warranty
    warranty period: 2011-05-09 / 2012-05-08
    purchase country: United States
    activated: yes
    carrier: AT&T United States
    SIM locked: yes
  • ATT cosmus arkadaslar, USA den birini buldum, active accountlu ve problemsiz, arkadasimin IMEI sini actircaktim, online chatteki baglandigi agent bu IMEI sizin accountunuza ait degil, yapamazsiniz demis. Yuhhh artik diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne yaptıysam boş benim malesef bende bir gelişme bir mail yok arkadaşlar bahsedilen herşeyi 25 gündür yapıyorum malesef bendede sonuç yok. hala
  • arkadaşlar telefonumu satın alan arkadaşın verdiği belgenin resmini çektim gönderdim, mail yazan kız bu tam fatura değil demiş, bu tam faturanın online çıktısını nerden bulabilirim? sipariş no yok çünkü bendekinin üzerinde ama diğer imei iccd vs tüm bilgiler var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tano

ATT cosmus arkadaslar, USA den birini buldum, active accountlu ve problemsiz, arkadasimin IMEI sini actircaktim, online chatteki baglandigi agent bu IMEI sizin accountunuza ait degil, yapamazsiniz demis. Yuhhh artik diyorum.

Oha diyorum artk. Zaman geçtikçe müşterilerinin unlock işlemlerini halledip diğer insanlar içinde prosedürleri gevşeteceklerine abartıyorlar iyice. Şu saçma prosedürlerle uğracaklarına küçük çapta bir ekip ayarlasalar belli bir süreliğine herkesin işi kısa zamanda görülür. AT&T de sayısız küfür ve ah işitmekten kurtulur. Prestijini bir nebze sağlar ama nerde....
  • Evt arkadaslar tamamen baska bir state te baska bir att numarali birine daha denettim, onada bu imei hesabinizla ortusmuyor onun icin unlock yapamayiz demisler. Sanirim sonlara geldik. :(
  • Bende az önce mail attım 5 dk sonra cevap attılar.
    quote:

Fatih, the unlock code for this device is unavailable due to security
    restrictions based on the device's history. You may want to return the
    device and/or provide feedback to the seller
  • amerika chat kanalına bağlanabiliyor musunuz ?
  • Ulan madem bir iş yaptınız tam yapın be.. Sadece IMEI veren onlarca kişiyi unlock yaptılar şimdi dansöz gibi yok fatura yok At&t account..
  • quote:

saol matrack. telefon kilitli görünyor.

bu bilgilere hangi siteye imei yazarak bakiyorsunuz ?
  • " Greetings,

Thank you for contacting AT&T Customer Care about unlocking your iPhone with IMEI number ending 3477. My name is Venitta Stewart and I will be more than happy to assist you with your inquiry.

AT&T will be unable to provide the unlock code for iPhone equipment for non-AT&T customers at this time. The window of opportunity for non AT&T customers to have their iPhone unlocked has been closed. Only a current AT&T customer or a former AT&T customer who can provide the phone number or account number, or a person who purchased the iPhone from an authorized location at the 'no commitment' price and can provide proof of purchase are eligible to have their iPhone unlocked by AT&T.

Thank you for contacting AT&T Mobility.

Sincerely,

Venitta Stewart

AT&T

Online Customer Care Professional "

Yani kısaca account istiyor veya fatura .. Nerden bulacaksak faturayı .

• quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

saol matrack. telefon kilitli görünyor.

bu bilgilere hangi siteye imei yazarak bakiyorsunuz ?

imei.info
  • alper6161 adlı uyenın telefonu için aramıstım acılmıs telefonun dostum hayırlı olsun dua etmeyi unutma dule gule kullan dostum
  • ben aratma yaptığımda imei.info da sim locked kısmı yok arkadşlar bi yardım edebilir misiniz
  • bu kadar şerefsizlik haysiyetsizlik olmaz deli olucam yav allah belanızı versin be banlanmamak için zor tutuyorum. adamların verdiği case id veriyorum şimdi yanlış diyorlar kendileri veriyor sonrada yok yanlış diyor yenisini ver diyorum bana diyor sadece att müşterisi 26 gün boyunca bunun için mi beni oyaladınız aldığınız parada haram olsun insanları böyle mağdur ederek mutlu olursunuz belki çok az kaldı telefonu parçalamaya bu kadar olmaz ki ya. inanın elim ayağım boşaldı. insanın ne zoruna gidiyor be bu konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 343345

Hocam 16 gündür mücadele halindeyim. Facebook ve Twitter da bir küfür etmediğimiz kaldı.Akşam üstü farklı bir yöntem denedim.:
    Tekrar mail attım. Bu sefer attığım mail şöyleydi:
    Dear At&t Staff
    İ need a Unlock code.
    My İmei number:012xxxxxx(kendi İmei no'n)

Best Regards
    Dikkat edin isim, ülke,tel yazmadım ve faturayı ekledim.
    Ve bingo(2 saat sonra gelen cevap)

Approved Unlock:

Thank you for contacting AT&T Customer Care about unlocking your iPhone
    ending in xxxxxxxxxxx2724. We have reviewed your request and confirmed
    that you are eligible to have the requested iPhone unlocked.
    To complete the unlock, simply:
    1. Open iTunes on your Mac or PC and verify that you have internet
    connectivity.
    2. Connect your iPhone using the dock connector to USB cable that came
    with your iPhone.
    3. Backup and restore your iPhone using iTunes.
    For information on backup and restore, please visithttp://support.apple.com/kb/HT1414.
    4. After restoring, your iPhone will be unlocked.
    Additional information on unlocking can be found athttp://support.apple.com/kb/TS3198.
    For questions regarding AT&T’s wireless service and iPhone, please visit
    the Phone/Device Learning Center. We thank you for your continued
    business and look forward to providing you with the best customer
    service.

Thank you for contacting AT&T Mobility. We appreciate your business.

Demekki oluyor.Centilmenlik gereği Facebook hesabını sildim. Yöntem bu.

Senle aynı durumdaydım. Bende seninle çok benzer bir mail attım. Pdf halinde ki faturamıda ekleyerek. 30 dk sürmeden olumlu cevap geldi. Çok teşekkür ederim...

• ben şimdi fatura diye gönderdim ancak kredi kartı çıktısı gibi bir şe yşimdi faturama ulaşmaya çalışıyorum.

amerika'dan alan arkadaş varsa fatura çıktısına internetten nasıl ulaşıyorlar söyleyebilirler mi? itunes hesabımda orders kısmında görünmüyor.
  • Arkadaşlar telefonun açılabilmesi için kontrat süresi bitmesimi gerekiyor bana bir 4s geldi hediye AT T amerikadan. cihaz sıfır ama sanırım alınalı 5-6 ay oldu. fatura vs hiçbirşey yok elimde
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.