Şimdi Ara

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL) ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.920
Cevap
29
Favori
111.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yapıştırma konusunda kendinize güveniyorsanız ne güzel ancak elim yatkın olmasına rağmen bir şekilde olmadı eski ekran her seferinde açıldı ve kolonya kaçtı içerisine bu sebeple çıtalı ekranı tercih etmeniz yararınıza olabilir. Ürünün orijinal olmadığını düşünüyorum soru cevap kısmında birine orijinalden farksız yazılmış, şahsen orijinal ürün satsam söylerdim satıcı dürüst davranmış. Orijinal ekran ile ben bir fark göremedim şansıma ekran kusurları da çıkmadı. Bu satıcıdan alışveriş yapanlar genelde memnun kalmış, ben de tavsiye ediyorum.
  • biostrike kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim degerlendirecegim
  • aydemir86 A kullanıcısına yanıt

Anladım hocam anakartı nasıl temin ettiniz acaba

• DarKHino kullanıcısına yanıt
    Ekranı kırılmış hurda telefondan. Sahibinden buldum.
  • aydemir86 A kullanıcısına yanıt

Eyvallah bende arıyorum öyle bi tel

• Temmuzda 3 yıl olacak ama hala 1 numara.Batarya harika

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!
  • Ben de Mart'ta 3 yılı devirdim bu cihazla. Çok memnun olarak kullandım şimdiye kadar ama yavaş yavaş elimde kalmaya başladı, ömrünü tüketiyor. Bu aralar kendi kendi kilitlenip siyah ekrana düşme sıkıntısı var. Kafasına esince kapıyor kendini. Geçen ay da bataryasının şiştiğini farkettim, bataryayı değiştirdik. Bir de ön panel ile arka kasanın birleştiği hat boyunca ince bir plastik fitil gibi bir şey var, o kendini bırakmaya başladı, çıtır çıtır kırılıp düşüyor. 1-2 sene daha götürmesini umuyorum, bakalım.

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!

• Benimde 3 yıl doldu çok memnunum telefondan iyi ki almışım. 4.5 yılın sonunda yeni bir telefona geçerim.
  • Arkadaşlar telefonu formatlayacağım.Formatlamışken android 10 beta sürümüne geçeyim mi diye düşünoyorum resmi olan.Gayriresmi olarak android 11 bile mevcut ancak onları yüklemek istemiyorum.

9'dan 10 a geçmeye değer mi sizce?Stabil mi kullanan varsa eğer.

• Ben de merak ediyorum aslında, android 10 betada ne gibi buglar vardı unutmuşum.

• theblackside T kullanıcısına yanıt

Bir sorun yok ben ilk günden beri kullanıyorum

• takozmehmet kullanıcısına yanıt

Gcam kurabildiniz mi peki ?

• Ön kamera bozuldu açılmıyor parçayı nerde bulabilirim ? Bilgisi olan var mı acaba

• 3 küsür senelik kullanım ardından ekranda ufak sarı lekeler belirmeye başladı... Allah kimseyi bu ekonomik koşullarda telefon değiştirmeye mecbur bırakmasın amin

• Arkadaşlar merhaba. Asus zenfone max plus 1 telefonumu 4 5 aydır kullanmıyordum. Sonrasında telefonu açmak istedim ama açılış ekranında kaldı. Sonra da sürekli kapanıp android yazan ekrana gelip açılmaya başladı. Bunu sürekli olarak yapıyordu. Sonra telefonu sıfırlamak istedim ve fastboot ekranına girdim. Bu da bir işe yaramadı çünkü fastboot yapmadı. Telefonu şarja taktığımda şarj almaya başladığı gözükmüyor. Bilgisayara kablo ile bağlanmıyor. Son olarak da artık açılmamaya başladı.

Lütfen birisi yardım etsin. Bu sorunun bir çözümü varsa yardım bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

sıfırlamaya çalışırken böyle bir yazı çıktı. Nasıl çözülebilir.

• Arkadaşlar merhaba. Telefon nedense çekmiyor sürekli hat düşüyor. Nedeni ne olabilir? Sonradan sonraya oluştu bu durum. Çözüm önerisi var mı?

• Ön kamera bozuldu. Nerden temin edebilirim ? Bilgisi olan var mı acaba
  • TheLegendy kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Arama yapamıyorum fakat arama geliyor . Uçak moduna alıp tekrar çıkarınca düzeliyor. Çözüm bulursanız paylaşırsanız memnun oluruz 😀

• Ön kamera almıştım zb601kl içinmiş bunların kameraları farklı mı oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.