Şimdi Ara

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL) ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.890
Cevap
33
Favori
103.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 151
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 101
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 70
  • Favoriye Eklediklerim 34
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Qromodynmc (245 mesaj) mexalon (158 mesaj) takozmehmet (124 mesaj) Guest-22C714979 (101 mesaj) aragorn20 (96 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (691 mesaj) Mobil (760 mesaj) Mini (87 mesaj) Uygulama (333 mesaj) (19 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Asus >> ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL) ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    65 Mesaj

Evet ekran gitmiş hocam,

Yetkili servise gönderin isterseniz normal dükkanda taktırırsanız sıkıntılı olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    375 Mesaj

Servise göndersem 5-10 günü bulur herhalde. Çok beklemek de istemiyorum. Çıtalı Asus Zenfone Max Pro ekranı şeklinde sipariş versem yeterli sanırım değil mi?

|
    |
    DarKHino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    65 Mesaj

Yaşadığınız olay Asus telefonumda hiç başıma gelmedi o yüzden bi şey demem doğru olmaz

|
    |
    leblebi82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2426 Mesaj

Selam ahali, telefonun kendinde yüklü olan sistem programlarının kısayolunu nasıl ana ekrana ekleyebilirim? Bilen eden var mı? Eklemek istediğim "dosyalar" uygulamalara gidip sisteme ait olanları göster denilince çıkıyor. Uygulamayı açmak için ayarlar>depolama>Dahili olarak paylaşılan depolama alanı>dosyalar dizininden ulaşılabilir. Cihaz Android sürüm 10 (Google files programından bahsetmiyorum, internette arattığımda hep google files ile ilgili yazılar çıkıyor)

• Binbaşı
    1894 Mesaj

A.s. Mesela nova launcher ile widget ekleme menusunden dediginizin olma ihtimali var. Ana ekranda basili tutun widget'lari secin etkinliklere basili tutup ilgili kisayolu arayin. Launcher kullanmam derseniz de aramaya devam edin :)

|
    |
    QuexSeeL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2426 Mesaj

MS launcher kullanıyorum baktım onda da kısayol ekleme bölümü var ama belli şeyleri yapıyor sadece, nova yı da bir ara denerim bakalım bir farkı var mı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Exfat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1894 Mesaj

Eklemek istediğiniz kısayolu tam olarak söyler misiniz? Bakayım benim telefonda da varsa ben de denerim.

|
    |
    QuexSeeL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2426 Mesaj

Uygulamayı açmak için ayarlar>depolama>Dahili olarak paylaşılan depolama alanı>dosyalar dizininden ulaşılabilir. Android sürüm 10 bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Exfat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1070 Mesaj

Merhaba arkadaşlar. Benim de bugün telefonun titreşim motoru arıza verdi. Kendim elektronikçi olunca söktüm baktım titreşim motoru yanmış kısa devreye düşmüş. Servis Türkiyede stok yok yurtdışından gelecek dedi fiyatı 160 TL imiş. Dedim kalsın zaten ben servise vermeyeceğim. Başına gelen olupta yedek parça temin eden var mı acaba?

|
    |
  • Çavuş
    65 Mesaj

arkadaşlar serviste batarya değiştirten oldu mu hiç, ne kadar istediler

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Webtures SEO;SEO Nedir?
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.