Şimdi Ara

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL) ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.920
Cevap
29
Favori
111.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1,5 yıldır kullanıyorum bu telefonu,hiç ihtiyacım olmadığı için önemsemedim ama bu aralar gerekli gördüğüm ve çözüm bulamadığım bi sıkıntı için bilgisi olan kişilerden yardım istiyorum..

Biri ile görüşme sırasında beni arayanların çağrısını göremiyorum , internetten çok kurcaladım hepsi olumsuz sonuçlandı..*43# vs gibi kısa yollarıda denedim.Telefonun ayarlar kısmındada cagrı yönlendir vs hiç biri olmadı..

meşgul iken gelen çagrıları ekranda yada geçmişte gören var mı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jiu_jitsu1905 J kullanıcısına yanıt
    O dediğin ayar senin hattının online işlemler menüsünden yapılıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • jiu_jitsu1905 J kullanıcısına yanıt

hattın çağrı bekletme ozelligini acmaniz gerek

• abdullahazad kullanıcısına yanıt

aydemir86 ve sana tesekkürederim hocam

• En stabil ve en güncel sürüm hangisi?

• WaGNeRL0vE kullanıcısına yanıt

Bataryaları maalesef aşırı kalitesiz ve belli sürede ölüyor bence. E bu paraya bu kadar hocam 😊 yine olsa yine alırım epey şey vaad etti az paraya ama Asus hep yan çizdi sözlerinde.

• mexalon M kullanıcısına yanıt

5000 mah batarya yüzde 70 lere bile düşse hala çoğu telefonun sıfır bataryasından daha iyi ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! 

Bildiğiniz rom lu güvenli stabil bir android 11 sürümü var mı ?

• Maalesef bildiğim rom yok ama bilsem de geçmeye çok korkarım. Kardeşimin 2 tane Android telefonda da rom attı iyi hoş fakat sonraları giderek ekran süresi ciddi düşmeye başladı. Geri orijinale dönse de tutmadı. O yüzden bıçak kemiğe dayanana kadar orijinal tarafındayım.

Android 10 beta sürümünü kullandınız mı peki ?

• theblackside T kullanıcısına yanıt

Cesaret edemiyorum hepten berbat olur diye 😁

Çok fazla şikayeti olan yok sanırım.Millet 11 e geçti bizde bir 10 a güncellesek mi artık diyorumda ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! 

• Avrupa birliğinin Apple a typec dayatması başarılı oldu. İnşallah Android'e 7 yıllık yazılım güncelleme dayatması da başarılı olurda uzun süre stabil sistemler kullanırız...

• quote:

Orijinalden alıntı: theblackside

Çok fazla şikayeti olan yok sanırım.Millet 11 e geçti bizde bir 10 a güncellesek mi artık diyorumda  

Biz de 11 yok dimi 😁

• Ak Kurt kullanıcısına yanıt

Valla şu serinin devamını getirselerdi Türkiye'ye max pro m2 hemen hemen mükemmel bir telefon mesela.En önemli eksiği olan kamera sorununu da çözmüşlerdi ama asus telefon işini bıraktı Türkiye'de.Elimizdeki telefonun kıymetini bilmek lazım.

Resmi yok ama hindliler boş durmuyorlar çıkarıyorlar hepsini ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! 

M2 modeli çentikli olduğu için tercih etmezdim ama bana bu telefonun 128 GB tam ekran ve güzel bir kamerası olanını verseler en az beş yıl götürür beni her türlü hocam...inşallah böyle bir model çıkarır Asus ve ülkemizde satışa sunar...

Sağlam rom varsa paylaşabilir misiniz rica etsem

xda da zenfone max pro konusuna girdiğinizde görebilirsiniz.Kendim şahsen denemediğim için sağlam deyip paylaşamam maalesef ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! 

• Arkadaşlar birkaç gün önce bir tane silinmeyen leke gibi bir şey belirdi ahize üstünde sonra baktım sanki iki cam arasına toz kaçmış gibi bir şey ya da altta bulunan camın siyah boyası çıkmış gibi. Var mı başına gelen acaba?
    ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!

• Benim Asus telefonun ekranı geçen haftalarda kenarından kırıldı. Birkaç gündür de çizgi çizgiler çıkmaya başladı. Bugün itibariyle mürekkep dağılmış gibi ekranın büyük bölümü kararmış durumda. Bunun için komple yedek ekran mı alıp taktırmak lazım acaba? Bilenler cevaplarsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.