Şimdi Ara

Asus Zenfone 6 tanıtıldı: Dönen kameralı amiral gemisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oneplus 7 pro kaca geliyorki bize? Burada satilacak mi, satilirsa fiyat ne olacak... bunlar aciklandi mi?
  • Galaxy note 5 değiştirme zamanı geldi , sırf 5000 mah ve 855 işlemci bile beni al diye bağırıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biraz kalın olması dışında göze batan pek fazla olumsuz özelliği yok. 499 Euro bir gelişmiş ülke vatandaşı için çok makul bir fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera savaşını kim kazanacak bakalım.

• bence bu telefon olmuş, a80 i bekliyordum ama bu daha iyi olmuş

• Videoyu izleyin, kameranın çekim yetenekleri çok iyi...
  • Çok başarılı fiyat politikası da güzel

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    5000 mah benide cezbetti

• Ben beğendim bence çok iyi özelliklerine göre fiyatıda çok iyi yutmuşlar alınır bence

• Çok çok güzel bir telefon olmuş... Ekran özürlü mü desek tasarım özürlü mü desek çentikli telefonlardan kat be kat güzel bir telefon olmuş... Demek ki çentik koymak işin kolay tarafı ekrana üstten tecavüz et sonra moda diye yeni trend diye yuttur.. görsünler inovasyon nasıl olurmuş... Haa samsungda ekranın kenarına delik açarak tecavüz etti o da ayrı... Elleme görüntü mü... İnssn zaten telefonla iki türlü iletişim kuruyor birisi görsel diğeri işitsel ama görsel tarafı işitsel tarafına ağır basıyor şimdi sende geliyorsun ekranın kenarına .ıçıyorsun.. oldu mu şimdi bi ekranımız var zaten telefonla kurduğum kontak ona da tecavüz etme... Demek ki isteyince çetiksizde tam ekran oluyormuş hemde bunun gibi tonla örneği var.. ben telefonu çok sevdim özellikle kameranın hareketi ve ana kameranın selfie kamerası olarak kullanılacak olması da ayrı bir güzel olmuş... Tebrik ediyorum asusu...

• quote:

Orijinalden alıntı: duzah

Yenilik yeniliktir, bu tarzı deneyecek diğer firmalarla dönen kameralar yıllar içinde oturacaktır. Samsung gibi delikli, diğer markalar gibi çentikli, xiaomi gibi kızaklı telefonlar yerine başka bir şey denemişler. Başarılı olur mu olmaz mı zaman gösterir sonuçta "tasarım". Ama telefonun içeriğine laf edenin ağzı yüzü yamulsun. 5000mah batarya, snapdragon 855, 6/8 gb ram, 128/256 gb depolama. Benim gibi telefondaki 100 fotodan 3ü selfie olan biri için biçilmiş kaftan bu cihaz ayda 3 kere dönderirim anca :)
    simdi alacakmisin o dandik cihazi ))

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Şaka mı? 500 euro demek en az 5000 liradan gelecek demek. 650 euroluk s10e bile %25 ötv ile 5000 liralara satılıyor. Ayrıca artık tr şartlarında 3500 e amiral gemiyi bırak orta segment anca alırsın. 300 euroluk galaxy a50 mesela ötv artışını görmemesine rağmen 2850 den gelmişti. 500 euro %50 ötv %18 kdv si sonra onunda %10 trt si alındığında 5000 den aşağı gelmesi zor.

@astegon
    Adamlar 100 bin kere test etmiş, senden hiç böyle saçm bir yorum beklemezdim Sadece ön kamerayı kullanacağın zaman mekanizma çalışacak. Ön kamerayı bir yerde selfie çekerken falan kullanıyorsun genelde arka kamerayı kullanıyorsun. 500 euroya gayet iyi olmuş ama kamerada ois yoksa çok büyük hata yapmışlar demektir.

6/64 olana talibim umarım tr ye gelir. Mi 9 a 5000 vereceğime zenfone 6 ya veririm
    ois yok bos ver eis var ))

• İnovasyon budur. Hem çentikten kurtulmuşlar hem de kamera maliyetini azaltmışlar. Bir taşla iki kuş vurmak buna denir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 18 Mayıs 2019; 12:17:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıllar önce şöyle bi telefon almıştım. bu kamera konusunda çözümü bulmuştu adamlar. ilgililere duyurulur.
    https://www.google.com/search?q=toshiba+ts+705&client=ms-android-samsung&source=android-browser&prmd=sivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjpxbGEzKXiAhVoz6YKHWzTBTcQ_AUoAnoECAwQAg&biw=360&bih=520

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atilasat -- 18 Mayıs 2019; 20:24:7 >

• 3 ay kadar önce 2800 e 5z almıştım . Memnunum.
    Sanırım bunu alanda pişman olmaz . Bence En az 5 bin tlden satılır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 210507 -- 18 Mayıs 2019; 21:20:43 >
  • Güzel görünüyor ama eksileri ve eksikleri var...
    Yüz tanıma için ön kameranın telefonu her aldığınızda dönmesi gerekecek.
    Görüntülü konuşma esnasında arka kamerayı çevirmeniz gerektiğinde yine aynı şekilde dönecek, sonra geri dönecek.
    O mekanizma bozulmasa dahi kirlenecek arası. Ayrıca kullanıcı hatası ile bozulma olasılığı standart tasarıma kıyasla daha yüksek. Zorlama vs. durumlarda bozulabilir.
    Bunlar eksileri...
    Ois olmaması önemli bir eksik bu seviyede. Ekranı da amoled olabilirdi. Ayrıca yüz tanımada yukarıda bahsettiğim sıkıntıyı aşmak için kullanım kolaylığı açısından ekrandan parmak izi koyabilirlermiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kötü haber: Asus Türkiye'ye çektiğim mail'e yapılan geri dönüşte "Türkiye'de Zenfone 6 lansmanı yapılmayacağını" ilettiler. Bu telefon hiç gelmeyecek anlamına da gelebilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

Kötü haber: Asus Türkiye'ye çektiğim mail'e yapılan geri dönüşte "Türkiye'de Zenfone 6 lansmanı yapılmayacağını" ilettiler. Bu telefon hiç gelmeyecek anlamına da gelebilir...
    ne yapsın adamlar lansmanmı kaldı,500.-eu lansman fiyatı 500.-eu devletimiz sağolsun vergisi etti 1.000.-eu kime satacak bu telefonu 3 asgari ücret bende olsam getirmezdim..
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    Asus Huawei'den küçük bir firma mı? Köksüz mü? Huawei 1000 Euro'luk telefonu Türkiye'de 7000 TL'ya satabiliyorsa Asus da 500 Euro'luk telefonu bi zahmet 4500'e filan satabilsin... %25 ÖTV arttı da demeyin, arttı da Huawei P30 Pro'nun ya da Galaxy S10e'nin fiyatı arttı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

Asus Huawei'den küçük bir firma mı? Köksüz mü? Huawei 1000 Euro'luk telefonu Türkiye'de 7000 TL'ya satabiliyorsa Asus da 500 Euro'luk telefonu bi zahmet 4500'e filan satabilsin... %25 ÖTV arttı da demeyin, arttı da Huawei P30 Pro'nun ya da Galaxy S10e'nin fiyatı arttı mı?
    onlar vergiden önce giriş yaptı memlekete, ötv %25 artmadı %100 arttı

cihaz fiyatı 3.400.-
    trt bandrol 100.-
    toplam 3.500.-
    ötv 1.750.-
    kdv 945.-
    toplam 6.195.-

daha firmanın getirme maliyeti,kar marjı,2 yıl servis garanti masrafları v.s. yok işin içinde,bana kalsa bi zahmet 4.000.-e satsın ama bu işler bi zahmetle olmuyor,herkes kendi kazancını hesaplıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 22 Mayıs 2019; 10:55:17 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.