Şimdi Ara

Asus Zenfone 6 tanıtıldı: Dönen kameralı amiral gemisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müthiş özellikler, müthiş fiyat. Bu fiyat aralığında başka telefon alan olursa muhtemelen duygusal yaklaşıyordur meseleye.

• Yalnız ciddi güzel bir telefon olmuş fiyatına göre , düşünsenize 4K 60 FPS selfie video çekebiliyorsunuz.

Snapdragon 855 , stereo hoparlör, 3.5mm giriş , 5000 mah kamera ve en uygun fiyat segmentinde, ben çok beğendim.

Tek ve en büyük eksisi maalesef ips ekran hiç yakışmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/sNoI-ovrAGs dakika 3.11

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    çok yakından bakınca anladım sanırım makro ve sd card yanyana takılıyor. slot şeklinde ayırmadıkları için kafam karışmış

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Ben ips sevsem de inceleme videosunda iphone xs ile yanyana koymuşlar çok kötü kalmış zenfone 6. Ele alıp bakmak lazım fotoğrafları nasıl gösteritor idare eder mi

• Kamerada ois var mı?

• Özelliklere bakınca en az 800 euroluk fiyat bekliyordum, SnapDragon 855, 6 GB Ram, hafıza kartı slotu, yenilikçi kamera sistemi, hiçbir şeyden kısılmamış olması yani stereo hoparlör, 5000 lik batarya, nfc, kulaklık jakı vs her şey var, sanırım tek eksik kızılötesi, onu da çoğu kişi kullanmıyor ama ben fakültemdeki projektörler için aktif kullanıyorum...

Fiyatı görünce şok oldum, cihaz Mi 9'dan çok daha fazlasını sunuyor ama Mi 9'dan sadece 50 euro daha pahalı, Asus geçen yilki Türkie'de uygun fiyat politikasını sürdürürse ülkemize Mi 9'dan ucuza gelecektir, 4000 civarına sunabilirlerse piyasayı sömürür resmen :) Gerçi eski vergi sistemi ile o fiyata belki sunarlardı ama yeni vergi sisteminde malesef imkânsız, 500 Euro'dan Avrupadaki %20 vergiyi düşersek 417 Euro yapıyor, buna Türkiye'deki %10 TRT %50 ÖTV ve %18 KDV'yi eklersek 787 Euro yapıyor ki şu andaki kurla karşılığı 5300 TL... Anca Asus'un kendi kârından kısması gerek, Asus Türkiye, genel merkeze Türkiye'deki Samsung ve Huawei amiral gemilerinin fiyatlarını göstermeli ki Asus genel merkez Turkiye'ye daha ucuz telefon vermeyi kabul etsin, Avrupa'da Zenfone 6'dan çok daha pahalı (700 Euro civarı) olan Galaxy S10e Türkiye'de Samsung garantili şu anki kur ile 650 Euro (4350 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 17 Mayıs 2019; 2:24:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Yalnız ciddi güzel bir telefon olmuş fiyatına göre , düşünsenize 4K 60 FPS selfie video çekebiliyorsunuz.

Snapdragon 855 , stereo hoparlör, 3.5mm giriş , 5000 mah kamera ve en uygun fiyat segmentinde, ben çok beğendim.

Tek ve en büyük eksisi maalesef ips ekran hiç yakışmamış.
    Aman hocam oled yanığıyla falan uğraşılmaz bu saatten sonra. Oled ölü doğmuş bir teknoloji bence.

• Taşralı kullanıcısına yanıt
    Kendileri tanıtımda bahsetmediler ama GSMArena var diyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: AppleFans

Aman hocam oled yanığıyla falan uğraşılmaz bu saatten sonra. Oled ölü doğmuş bir teknoloji bence.

Alıntıları Göster
    Ben sırasıyla Galaxy Note 4 ve Redmi Pro kullandım ve ikisinde de OLED yanığından illallah ettim... Bu yüzden bu telefon şu anda benim için kusursuz, tek eksik yanı benim bol kullandığım kızılötesi özelliğinin olmaması ve sanırım suya karşı hiç koruması yok... Olsun, bunlar görmezden gelinebilir, özellikle de bu fiyatta :)

• Kamera icin bircok olumsuz yazi gelmis arkadaslardan, ama videosunu gorunce bi kamera bukadarmi islevsel olur, asusu bu konuda tebrik ederim.

Panoromik cekim, 90ddrece degil, biz hangi derecede istersek orda sabit kalmasi, bunlar cok yenilikci ve yapabilecekleri konusunda ucu acik yenilikler.

Beni benden caldi kardesim. Tek eksigi kamerada ois olmamasi. Bukadar kameraya yer verilmisken neden satabilizayyona onem verilmemis anlayamadim

• Bence olmuş. Hatta budur. Ekrandaki çentiği yok etmesinin dışında, kamera çekim sırasında dönerek farklı çekim olanakları da sağlıyor.

• Cihaz çok iyi ve çok yenilikçi umarım zenfone 5 teki fiyat politikasını sürdürürler çünkü zenfone 5 i ön sipariş ile 2000 TL ye aldım, zenfone 5z ise 3000 TL idi sonraki zamlar ile 3800 TL ye kadar çıktı o yüzden tahminim 4000-5000 TL arasında bir fiyat ile girer ve ortalığı kasıp kavurur, kullandığım zenfone 5 te bile ois var bunda da olduğunu düşünüyorum olmaması saçma olur çünkü kamera zaten hareketli kendi de sallanıyor bunu düşünmeyeceklerini düşünmüyorum, o yüzden ois mutlaka vardır telefon 4 4 lük ve bir amiral gemisinde 5000 pil bir ilk bunun için bile tercih edilir

• https://forum.donanimhaber.com/beko-cep-telefonlari-ve-muhtesem-web-sitesi--5529894

Beko Dan çalmışlar

• Ben olması gerekeni yazdım, olmuyor ise yapacak bir şey yok, ben zaten 3500 de olsa almam, ona vereceğim paranın üzerine biraz daha koyar tatile giderim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arka kamera kalitesinde selfie kamerasına sahip olmak

yöntem güzel, keşke çalışma sistemi motorlu olmasaymış, yandan bir butonla açıp, kapatırken elle olabilirdi, işin içine elektromekanik girince ürkütüyor..
  • Hocam şu ana kadar en iyi inceleyen sitesiniz (bende yazdım ama kendiminkini sizinki kadar beğenmiyorum)

• neredeyse her telefon haberine bu tasarımı yapsalar süper olur diye yazdım demek ki yapılıyormuş ve süper olmuş tek eksik ppi değeri yüksek 120hz destekli güzel kaliteli bir ekran...

• quote:

Orijinalden alıntı: Taşralı

Kamerada ois var mı?
    ois yok, eis var

ilginç olan fm radio var, demek sd855 chipte var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McManamann -- 17 Mayıs 2019; 10:38:17 >
  • Fiyat, tasarım, içerik harika. Olmuş bu sefer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.