Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LoAd

cihaz ses konusundada iddalı duruyor(bayadır lg v30+'ın fiyatının düşmesini bekliyorum), cihazı alıp 3.5 mm ses çıkışını iyi bir kulaklıkla test eden olursa burdan deneyimlerini aktarırsa süper olur
    hocam ses kalitesi şimdiye kadarki en iyi asus,ama ses yüksekliği yine çok iyi değil,2-3 kademe daha yüksek olsa çok iyi olurdu,kulaklık için söylüyorum,dengeli bir sesi var,ama sesi yükseltemediğimiz için gerçek performansını göremiyoruz, dac var bu cihaz da,beslemesi zor kulaklığınız varsa besleyemez,15-20 ohm kulaklıkları anca besler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 10 Mayıs 2018; 17:30:44 >
  • teknosa sipariş iptalini nerden yapıyoruz olmazsa mağazadan alalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan illa sövdürecekler, millet gidip mağazadan alıyor, biz hala "tedarik ediliyor" ne demek anlamaya çalışıyoruz.
  • idemo kullanıcısına yanıt
    Çoğu kişide olay "Durum: Kargoda" şekline döndü. Bizde bunu çözmeye çalışıyoruz, ama müşteri hizmetlerine bir güzel döktüm içimi , şikayet kaydı açıyorlar bakalım nasıl bir dönüş yapacaklar.

EDIT: Ahanda telefonuma kargo takip kodu geldi, yarın akşama kadar teslim edilecek diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonForum -- 10 Mayıs 2018; 17:46:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

arkadaşlar ekran çift tık ile açmayı bulamadım,kaldırdılar mı yoksa bu özelliği?
    izlediğim videolarda görmüştüm, o özelliği ayarlardan açmanız gerekiyor, ayarları kurcalayın biraz
  • SonForum kullanıcısına yanıt
    Telefonu ne zaman almıştınız?
  • orhuntus81 O kullanıcısına yanıt
    Kutu jelatini full kapalıydı, ayrıca bilkom garantisini jelatinin üzerine bantlamislardi. Telefon plastik bir poşet içindeydi. Herhangi bir bant yoktu telefon üzerinde...

Umarım yardımcı olur.

• idemo kullanıcısına yanıt
    Sipariş tarihi tam olarak:

7.05.2018 10:17:45
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByEVOL

izlediğim videolarda görmüştüm, o özelliği ayarlardan açmanız gerekiyor, ayarları kurcalayın biraz

Alıntıları Göster
    Evet hocam buldum, tşk..

• quote:

Orijinalden alıntı: SonForum

Sipariş tarihi tam olarak:

7.05.2018 10:17:45
    Kargo ile mi aldınız yoksa mağazadan mı teslim alma seçeneğini kullandığınız?
  • olmasadaolur2016 O kullanıcısına yanıt
    Teknosa için sipariş iptali sadece telefon ile müşteri hizmetlerinden yapılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben telefonu hediye aldığım için , 7 gün koşulsuz değişim var diye internetten sipariş ettim dün bugün mağaza satışını bilerek. Tabi çok konuşulunca izmir forum mağzasına görmeye gittim ve telefon tek kelimeyle Efsane olmuş. Beklentimin çok çok üstündeydi özellikle ekran.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bir kaç kişi de şuraya telefonun fotoğraflarını eklesin.

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=132783709

• UPS kargodan bana da mesaj geldi. Pazartesi gününe kadar teslim edilir diyor. Normalde kargolar iki günde geliyor. Cumartesi elimde olması lazım ama kargoyu arıyorum. Cumartesi çalışıp çalışmayacağımız belli değil diyor. Nasıl öğrenebilirim peki diyorum. Cumartesi günü arar öğrenirsiniz diyor.
    Böyle saçma bir kargo ilk defa görüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam hangi kartla kaç taksitle aldınız,faiz uygulandımı?
    bende world ve bonus ticari var.
  • Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Bende Zenfone 2 var hala taş gibi. Asus'un tek problemi yazılım desteği. Son durum ne bilmiyorum. 5'te çıktığına göre 2-3 çöpe gitti iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

hayırlı olsun hocam hangi kartla kaç taksitle aldınız,faiz uygulandımı?
    bende world ve bonus ticari var.
    Teşekkür ederim, Axess ticari ile aldım 6 taksit herhangi bir faiz yok, peşin fiyatına aldım
  • Huawei P20 Lite ile neredeyse aynı.. Ama işlemci olarak sanıyorum bir tık daha iyi huawei..

Fiyatlarıda aynı neden bu kadar saldırı oldu bu cihaza ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByEVOL

Teşekkür ederim, Axess ticari ile aldım 6 taksit herhangi bir faiz yok, peşin fiyatına aldım

Alıntıları Göster
    biz peşin aldık ya..hani telefonlarda taksit olmuyor diye yasa cıktı diyolardı..artık oluyormu taksit
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.