Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ahize kısmını diş fırçası ile temizleyin bende de azaldı o şekilde çözüldü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakizmr B kullanıcısına yanıt

Merhaba hangi sürümü kullanıyorsunuz? bende hâlâ android 9 yüklü. Telefonun kamera uygulamasından hiç memnun değilim Google cam ile çektiklerim sanki başka telefonla çekilmiş gibi daha detaylı,net ve keskin. Custom rom veya Android 10 beta önerir misiniz? tek derdim kamera ve bataraya süresi bu arada.

• phorever kullanıcısına yanıt

Merhaba hangi sürümü kullanıyordunuz?

Bende hâlâ android 9 yüklü. Telefonun kamera uygulamasından hiç memnun değilim Google cam ile çektiklerim sanki başka telefonla çekilmiş gibi daha detaylı,net ve keskin. Custom rom veya Android 10 beta önerir misiniz? tek derdim kamera ve bataraya süresi bu

• Kamerayı pek kullanmıyorum, stock ile devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakizmr -- 7 Ocak 2024; 18:15:35 >
  • Beyler merhaba, telefonu hdmi ile TV'ye bağlayabilen var mi acaba? bu tarz bir parça is görür mü?

• pilgrimage P kullanıcısına yanıt

bu soruya yanıt bulabilen var mı?

Ze620kl için stabil custom rom.?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrrococo

Maalesef benim de  ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) 

telefonum bir anda kapandı ve açılmıyor.Bu nedenle KVK servise verdim ,üzerinde tek bir adet bile çiziği olmayan telefonumun ana kartı arızalanmış.7000 tl istediler.Çok üzgünüm çok seviyordum.Ancak bu paraya değmiyeceğine karar verdim ve yaptırmadım.Kamerası muazzam ve sorunsuzdu,pili harikaydı hiç oyun bile oynanmadı,parmak izi sorusuzdu , zaten çok da az kullanıldı, vatandan almıştım ,faturasıda var , yaptrırım diyen yada kamerası,ekranı,pili,parmak izi arka camı vs gibi yedek parça arayanlara satabilirim.Hatta orjinal hiç kullanılmamış kutudan çıkan şeffaf kılıfınıda verebilirim.Burada fiyat yazabiliyormuyuz bilmiyorum ama 500 tl istiyorum.

not:resimler KVK servisinde çekilmiştir.

Selamun aleyküm üstad. Cihaz halen duruyor mu. Hangi şehirdesiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• duruyor, bir arkadaş söz verdi anakartı sağlammış gönderecekti onu bekliyorum.Sizde durum ne sizde anakart var mı?

• mrrococo M kullanıcısına yanıt
    Yeğenimin telefonunda pili değiştirdik. orijinal bulamadığımız için uyum sağlamadı. Pil doluyken bir anda %50 gibi düşmesi. Forumda aynı şikayetler dikkatimi çekti. Bu yüzden siz sattığınız için size sordum. Maalesef Bana da pil lazım. Hangi ildesiniz. Ben İstanbuldayım. Anakart tamiri yapan birisi bulunabilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.