Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gümüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

benim sipariş kargoda
    gümüş
    Ne zaman ön sipariş vermiştiniz? Teknosadan mı aldınız?
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    Şiddet ile hiç ilgisi yok hocam. Ayrıca iphone alın diyen olmadı zaten. Onu hiç almayın. Ama özenti, çentikli telefonlar birbirine benzeyeceğine, çentiksiz telefonların birbine benzemesini tercih ederim. O kadar telefon dururken, çakma telefon almanın gayesini anlayamadım sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brky -- 10 Mayıs 2018; 15:42:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brky

Şiddet ile hiç ilgisi yok hocam. Ayrıca iphone alın diyen olmadı zaten. Onu hiç almayın. Ama özenti, çentikli telefonlar birbirine benzeyeceğine, çentiksiz telefonların birbine benzemesini tercih ederim. O kadar telefon dururken, çakma telefon almanın gayesini anlayamadım sadece.
    2000 TL'ye Türkiye garantili daha iyi özellikler sunan bir telefon gösterir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByEVOL -- 10 Mayıs 2018; 15:48:28 >
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    daha iyi olmasın, benzer özellikli var mı? o da yok.daha düşük donanımlı huaweiler var 2000 tl ye.
  • Teknosa siparişimi iptal ettim. 2 saate kadar gidip alacağım mağazadan

• quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

Teknosa siparişimi iptal ettim. 2 saate kadar gidip alacağım mağazadan
    Bende aynı şeyi yapmak istiyorum ama iptal sonrasında kredi kartına iade 1-5 iş günü diyorlar, kartta limit olmadığı için Teknosa'nın keyfini bekleyeceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByEVOL -- 10 Mayıs 2018; 16:7:24 >
  • Bende çok araştırdım ama arkadaşlar cihaz parasını hakediyor.İthalatçı garantili cihazlara da baktım benim için büuük sorun değil ithalatçı garantisi uğraşırım,tüketici haklarına giderim yapmışlığım var ama o kısımda bile rakibi yok gibi...Note FE var bazı özellikleri açısından üstün bazılarında düşük diyebiliriz...artık o kadarı da zevk meselesi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sovalye_ kullanıcısına yanıt
    ürünün kaç rengi var acaba ? gece mavisi , siyah ve gümüş mü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: livemylife

ürünün kaç rengi var acaba ? gece mavisi , siyah ve gümüş mü?
    Siyah yok hocam, gece mavisi siyaha yakın o yüzden siyah geçiyor çoğu yerde
    2 renk var, gece mavisi ve gümüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByEVOL

Bende aynı şeyi yapmak istiyorum ama iptal sonrasında kredi kartına iade 1-5 iş günü diyorlar, kartta limit olmadığı için Teknosa'nın keyfini bekleyeceğiz

Alıntıları Göster
    Kullanmadığım bir kartım varmış yeni farkettim hemen şansımı denemek istedim. 1 saate alacağım artık. Bir daha teknosa.com a bulaşmam!!

• cihaz ses konusundada iddalı duruyor(bayadır lg v30+'ın fiyatının düşmesini bekliyorum), cihazı alıp 3.5 mm ses çıkışını iyi bir kulaklıkla test eden olursa burdan deneyimlerini aktarırsa süper olur
  • Çok şükür benimki de kargoda 5 Mayıs'ta almıştım.

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

Kullanmadığım bir kartım varmış yeni farkettim hemen şansımı denemek istedim. 1 saate alacağım artık. Bir daha teknosa.com a bulaşmam!!

Alıntıları Göster
    Ben ticari kartla aldım taksitle o yüzden farklı kartlara taksit yapmadıkları için sıkıntı benim açımdan, alınca ilk izlenimlerini paylaşırsın artık
  • Heveslendirmeyin len milleti. 5z bekliyoruz burada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brky

Bu mesaj silindi.
    Şuan bu tarz ürünlere talep var, üreticilerde buna benzer şekilde ürünler üretiyorlar, sonuçta tam ekrana geçemedikleri zaman çeltik zorunlu ve bu çeltiği ne kadar değiştirilebilir ki? mecbur birbirine benzeyecek, iphone da çeltiği çinli bir firmadan görerek yaptı sonuçta iphone X de özenti o zaman
  • Bu fiyatlarda alinacak tek telefon note fe idi ,yillardir note serisi kullanirim gercekten saglam ve mukemmel bir seri ama android p almaz ,android 8 de kalir oysa bu telefon yeni tanitildi o yuzden en az iki yil tum guncellemeleri alacak .beni bu cezbetti . Insallah iyidir.

• Sanırım sadece kargoda ibaresi var, henüz kargo takip kodları düşmedi sisteme, bakalım cumartesi gününe kadar cihazları teslim alabilecek miyiz.

Beklerken ekran koruyucu siparişini vereyim de hiç olmazsa telefon gelince birde onun derdine düşmeyeyim.
  • İki yıl güncellemeleri almak az değil mi arkadaşlar? Yani 3 4 yıl alsa fena olmaz mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ekran çift tık ile açmayı bulamadım,kaldırdılar mı yoksa bu özelliği?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.