Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ön sipariş vermekle hata etmişiz anlaşılan, hem ürün daha kargoya bile verilmedi, hem çekiliş hakkımız yok, umarım ön siparişle alanlara ufak bir süpriz yaparlar yoksa mağdur konumuna düşeceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByEVOL -- 10 Mayıs 2018; 13:30:5 >
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Yakınınızda mağaza varsa gidip elden almayı deneyin isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosa tarafından alışveriş yapan arkadaşlar ki buna 2 adet cihaz ile bende dahilim resmen mağdur edildik. Biraz önce müşteri hizmetlerini arayarak konuyu anlattım ve karşı taraf olayı direk gm tarafının tasarrufu diyerek kapattı. Ürünü mağaza teslimatına çevirelim dedik onuda yapamadılar. Teknosadan ilk ve son sipariş deneyimim böylece olumsuz bir şekilde tamamlandı. Ne diyelim bekleyeceğiz artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nasil buldunuz cihazi begendiniz mi ?

aynen. keşke mağazadan alsaydık
  • quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Yakınınızda mağaza varsa gidip elden almayı deneyin isterseniz.
    BEN MAĞAZADAN TESLİM SEÇENEKLİ ALDIM ama hala bende de tedarik ediliyor diyor.
  • Cevahir den gümüş aldim ing 8 taksite... Telefon cok iyi...

• hakankaran kullanıcısına yanıt
    Tasarım zaten görmüşsünüzdür birçok yerde. Çentik varlığı sürekli görünmüyor, kamera açınca tamamen yok oluyor çentik. Navigasyon tuşları da her zaman görünmüyor, alttan yukarı sürükleyince geliyor navigasyon tuşları. Bunlar benim beğendiğim özellikler. Cihazın donanımına zaten söyleyecek söz yok. Segmentinde tr garantili olanlar içinde en iyisi olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperklz

Cevahir den gümüş aldim ing 8 taksite... Telefon cok iyi...
    Telefonun kutusunda açılmadığına dair bant var mı. Kutu açılım videolarında ben bant göremedim de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Tasarım zaten görmüşsünüzdür birçok yerde. Çentik varlığı sürekli görünmüyor, kamera açınca tamamen yok oluyor çentik. Navigasyon tuşları da her zaman görünmüyor, alttan yukarı sürükleyince geliyor navigasyon tuşları. Bunlar benim beğendiğim özellikler. Cihazın donanımına zaten söyleyecek söz yok. Segmentinde tr garantili olanlar içinde en iyisi olduğunu düşünüyorum.
    Telefonun kutusunda açılmadığını garantileyen bant mevcut mu acaba ?
  • orhuntus81 O kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı almadım bilemicem

Cihaz almama birkaç ay daha var benim

• quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

Telefonun kutusunda açılmadığına dair bant var mı. Kutu açılım videolarında ben bant göremedim de.

Alıntıları Göster
    kutu açılış videolarını dikkate almayın o konuda, bant yada ince poşetle sarılıdır kutu, incelemeden önce kutuyu genelde açtıkları için o şekilde gözükebiliyor
    İyi kutu direk açık geliyor sandım ben de. jelatin ya da bant olması şart zaten. Yoksa teknosadakiler telefonu değiştirir filan.
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    Ben de mağazadan teslim seçenekli aldım bakalım nezaman çağırcaklar.
  • gümüş renk aldım arkadaşlar, gümüş kutusu açmadılar,bende satın aldım açın bakayım dedim,ordakilerde açık ara gümüş rengi beyendi,zincileri çentik ile kırdınız,renk olarak ta kırın,siyah siyah 20 senedir kullandık,yeter artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

gümüş renk aldım arkadaşlar, gümüş kutusu açmadılar,bende satın aldım açın bakayım dedim,ordakilerde açık ara gümüş rengi beyendi,zincileri çentik ile kırdınız,renk olarak ta kırın,siyah siyah 20 senedir kullandık,yeter artık..
    Katılıyorum ki ben farklı olmayı seven biriyim, düşünün fıstık yeşili otomobilim vardı bir ara
    Gümüşü de ilk gördüğüm de çok beğenmiştim ve onu aldım bence diğerine göre çok daha şık ve farklı
  • Bende ön siparişi iptal dip cihazı hemen aldım.Asus görevlisi arkadaşlar da çok ilgililer.Tepe nautilus mağazasındaki Ozan beye de ayrıca teşekkür etmek isterim.Cihaz hakkında işk izlnimlerin öüthiş arkadaşlar,videolarda incelemelerde bahsedildiği kadar güzel gerçekten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes cok olumlu asus kedi olali bir fare tuttu ;) insallah sorunsuz kullanirsiniz.

• Telefon inanılmaz çakma görünüyor. Herkesin zevkidir o ayrı ama, bu çakma göründüğü gerçeğini değiştirmiyor. Oneplus 6, özellikle Xiaomi Mi 7, Lg G7, Huawei p20 serisi ve Asus'un bu serisi dahil olmak üzere; al birini vur ötekine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brky -- 10 Mayıs 2018; 20:52:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brky

Telefon inanılmaz çakma görünüyor. Herkesin zevkidir o ayrı ama, bu çakma göründüğü gerçeğini değiştirmiyor. Oneplus 6, özellikle Xiaomi Mi 7, Lg G7, Huawei p20 serisi ve Asus'un bu serisi dahil olmak üzere; al birini vur ötekine.
    hocam olabilir de bu şiddet nedir,iphone 6.000 tl napalım 4.000.tl daha mı verelim,her telefon birbirine benzedi tam ekranla yapacak birşey yok,kanat mı takalım benzemesinler diye..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.