Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben huawei nin hicbir lite modelini almam..mate 10 light mesela..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakankaran kullanıcısına yanıt
    Light modeli yenimi cikti:))

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Light modeli yenimi cikti:))
    Telefon o kadar light ki modelini bile yazamadim ..ekran parlakligi falan cok kotu ya inceleyin alarsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Huawei P20 Lite ile neredeyse aynı.. Ama işlemci olarak sanıyorum bir tık daha iyi huawei..

Fiyatlarıda aynı neden bu kadar saldırı oldu bu cihaza ?
    Speed testlerini inceledim..

GPU saat hızı huawei'nin daha hızlı olmasına rağmen bir çok uygulamada Snapdragon 636 , Kirin 659'u tokatlıyor..

Adreno'dan kaynaklanıyor olsa gerek veya arayüzden diye düşünüyorum.

Ama kestiremedim.
  • quote:

Speed testlerini inceledim..

GPU saat hızı huawei'nin daha hızlı olmasına rağmen bir çok uygulamada Snapdragon 636 , Kirin 659'u tokatlıyor..

Adreno'dan kaynaklanıyor olsa gerek veya arayüzden diye düşünüyorum.

Ama kestiremedim.

Alıntıları Göster
    Sürekli güncelliyorum..

https://technewswith.me/kirin-659-vs-snapdragon-636-vs-630

A73 chip farkı dolayısıyla snapdragon 636 mermi manyağı yapıyor kirin'i.. :)

Güzel bir karşılaştırma linki yukarıda.

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Telefonun fotolarını da çektim ama yükleyemedim daha.
    Bu Zenfone 5 ile çekilmiş foto.Akıllı modda yanlış tanıdı bunu yemek olarak çekti •• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

Bu 12 mp 4:3 çiçek olarak tanıyarak çekti
    https://i.hizliresim.com/8YVGJA.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Georgearkin -- 10 Mayıs 2018; 20:19:56 >

• ahize ile ilgili sorunlarım var arkadaşlar,az önce 542 vodafone servisi aradım test için cızırtı var,sonra yurtiçi kargo'yu aradım cızırtı yok,sonra tekrar 542 yi aradım yine cızırtı var,2 dk sonra 542 yi tekrar aradım cızırtı yok,kendi telefonumu aradım meşgul çalarken dıtttttt dıttttttt diye çalarken dı kısmında bu sesle beraber arkadan başka bir ses daha geliyor, ttttt kısmında bu ses yok biraz karışık oldu ama anlatabilmişimdir umarım ama deneyip sizin telefondaki durum hakkında da bilgi verebilirmisiniz mağazadan aldım bugün..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemturk

biz peşin aldık ya..hani telefonlarda taksit olmuyor diye yasa cıktı diyolardı..artık oluyormu taksit

Alıntıları Göster
    hocam normal kredi kartı değil, ticari kredi kartlarına taksit oluyor
  • IMX363 sensör, f/1.8 diyafram ve OIS için çok fazla kumlamış sanki, Google Pixel 2'den daha iyi bir kameradan bahsediyoruz burada, kameranın gücünü tam kullanamıyor gibi bir görüntü var...

Ayrıca @Senceru hocam, Zenfone 5'in P20 Lite'dan çok daha iyi bir ekran var renk üretimi, kontrast ve parlaklık konusunda, ekran/kasa oranı da çok daha iyi, ayrıca ekran da daha büyük, kamerası P20 Lite'ı ezip geçen bir kamera, P20 Lite'da f/2.2 diyafram var ve OIS yok, bataryası daha büyük (3000 vs 3300 mah), ayrıca Snapdragon 636, Kirin 659'u baya tokatlıyor. Zenfone 5'in Kasasının çok daha alımlı olduğu ve Asus'un yapay zeka (AI) özelliklerini telefonun her tarafına dahil ettiği gerçeği de var. Yani Zenfone 5 varken P20 Lite çok mantıksız duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 10 Mayıs 2018; 20:43:38 >
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    O arkadaşı çok kaale almayın. Her çentikli telefon için aynı söylemlerde bulunuyor. Mi 7 konusunda da aynı şeyleri tekrarlıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediTartaklayanBodyciFare -- 10 Mayıs 2018; 20:38:36 >
  • alperklz A kullanıcısına yanıt
    Tamam o zaman jelatinli olması da kutunun açılmadığını kanıtlar
    teşekkürler
  • quote:

Huawei P20 Lite ile neredeyse aynı.. Ama işlemci olarak sanıyorum bir tık daha iyi huawei..

Fiyatlarıda aynı neden bu kadar saldırı oldu bu cihaza ?
    lite versiyonlar güzel değil huawei de, p20 hem bir tık daha pahalı, hem Asus'un performansı daha iyi yabancı karşılaştırmaları izlediğimizde
    Ayrıca ekranı kötü huawei nin o yüzden Asus'a talep patlaması oldu
  • Ulan şimdi de teslim edildi yazıyor. Ortada tel mel yok. İptal etmeyelim diye mi böyle yapıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: idemo

Ulan şimdi de teslim edildi yazıyor. Ortada tel mel yok. İptal etmeyelim diye mi böyle yapıyorlar.
    Ara sor bence Teknosa'yı
  • Teşekkür ediyorum bir daha telefon üreticisi olmayan hiçbir markaya ve özellikle Asus a para kaptırmayı düşünmüyorum. İsimlendirmeleri bile ayrı amatör.

Zenfone 3 4 5 6 2 3 5 ??

• quote:

Orijinalden alıntı: ByEVOL

Ben ticari kartla aldım taksitle o yüzden farklı kartlara taksit yapmadıkları için sıkıntı benim açımdan, alınca ilk izlenimlerini paylaşırsın artık

Alıntıları Göster
    Aldım hocam cihazi. Yalnız gece mavisi renk kalmamış radikal bir kararla gümüş rengini aldım gitti

İlk izlenimine gelince. Hakikatten bu sefer Asus yapmış Cihazı açar açmaz ilk güncellemesini yaptı. Cihaz çok akıcı çalışıyor. Kamerası bu fiyata mükemmel olmus. Almayı düşünen herkese şiddetle tavsiye ediyorum..

• Telefon kargoya teslim edilmiş. Yarın gönderilecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

Aldım hocam cihazi. Yalnız gece mavisi renk kalmamış radikal bir kararla gümüş rengini aldım gitti

İlk izlenimine gelince. Hakikatten bu sefer Asus yapmış Cihazı açar açmaz ilk güncellemesini yaptı. Cihaz çok akıcı çalışıyor. Kamerası bu fiyata mükemmel olmus. Almayı düşünen herkese şiddetle tavsiye ediyorum..

Alıntıları Göster
    Bugün 2 kullanıcıdan ahize sorunu okudum canımı sıktı gerçekten ! Konuşurken ara ara cızırtı yapıyo dedi.. özellikle mesela meşgul tonunda.. bunuda test etmek için kendi numaralarını aramışlar, o meşgul tonunda baris cızırtı varmış vs.. sende bir test edermisin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun hocam, biz bekliyoruz hala

• Yeni kutu açılış videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByEVOL -- 10 Mayıs 2018; 21:19:58 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.