Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.266
Cevap
59
Favori
229.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an 5.0.2'deyim ve %90 şarj, en düşük parlaklık ve Wi-Fi ile 1 saat ekran süresi aldım.
  • https://www.youtube.com/watch?v=VlSQyKs5-XI

Video'da ki gibi dokunmatikte basmama ve donma sorunu yaşadığım için telefonu servise gönderdim ve ekran değişimi yapıldı telefon elime ulaştığında ise aynı basmama sorunu devam ediyordu. Videodan farklı olarak sadece donma oluyor mavi ekran hatası almıyorum. Dokunmatik sorunu yaşayan ve çözümünü bulanlar var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuzhan Ünver -- 22 Eylül 2017; 2:55:29 >
  • Asusun kendi tarayıcısı yokmuydu ben mi bulamıyorum, operadan memnun değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marshmallow da yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.

Zenfone Lazer 2 cihazımın donanım olarak sorunu yok fakat arka kapağı takıp çıkarma sonucu yan plastikler parça parça yerinden çıktı .
    Kapatırken zorlanıyorum.Ekran kısmı kapaktan kaynaklı sorun yüzünden öne doğru çıkıyor. Kılıfla kullanırsam sorun yok fakat ben bu haliyle garantiye vermek istiyorum.Kapağın tuş kapatma kısmı da kırık .İğne veya sivri bir eşya ile kapatmak zorunda kalıyorum.Telefonu kızıma verdim.Ara sıra o kullanıyor.Acil durumlar için.

GAranti formu doldurdum.Sizce garanti kapsamında ne yapılabilir?
  • evet arkadaşlar 2 yıldır kllandığım ze550kl'den kurtulmaktayım. 5 defa kamera arızasından sonra asus servisi iade değişim diye bir kağıt verdi ürünün parasını talep ettim asus garantinin yeniden başlamayacağını aynısının üzerinden devam edeceğini ve yenilenmiş ürün de gelebilir deyince dedim paramı ver yeni alıcam. Saçma bişey ne demek 3 gün sonra elimde patlarsa nolcak dedim sistem böyle dediler bende paradan yana oldum. Bakalım hem ucuz hem performanslı zamzung dışında önerisi olan varmı şu sıralar.
    5.5" ekranlı. Htc u11 istiyorum ama çok pahalı 1900- 2000 bandına düşermi acaba meraktayım. Sizlere de yeni telefonler nasip olsun işşallah. ze550kl de güzel telefon ben sevmiştim ama kader kısmet.
  • Xiaomi Mi 6 alın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar hangi uygulama ve nereden geldi bilmiyorum ama bu ekran kilidini kaldıramıyorum var mı bunu bir yolu her seferinde sağa kaydirmaktan bıktım tsk

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergoben -- 19 Ekim 2017; 7:43:48 >
  • ergoben E kullanıcısına yanıt
    Ayarlar uygulamalarda uygulama tercihlerini sifirlama var. Bunu uyguladiginizda varsayilan uygulamalar sifirlanmasi lazim. Home butonuna bastiginda asus arayuz veya bunu secin diye bir secenek gelir. Boylece siz de ismini ogrenmis olursunuz. Uygulamalar- Tumu (sonradan yuklendigi icin İndirilenler de olur) kismindan o uygulamayi kaldirabilirsiniz.

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ergoben E kullanıcısına yanıt
    benim hosuma gitti :-)

ögrenebilirsen yazar misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhan Ünver

https://www.youtube.com/watch?v=VlSQyKs5-XI

Video'da ki gibi dokunmatikte basmama ve donma sorunu yaşadığım için telefonu servise gönderdim ve ekran değişimi yapıldı telefon elime ulaştığında ise aynı basmama sorunu devam ediyordu. Videodan farklı olarak sadece donma oluyor mavi ekran hatası almıyorum. Dokunmatik sorunu yaşayan ve çözümünü bulanlar var mı ?

aynı problem bir arkadaşımın da başına geldi şimdi . Çözüm bulabildiniz mi dostum. veya aynı problemi yaşayan varmı?

• Selamlar bilgisi olanların yardımcı olması rica olunur.

2 Sorum var:

1- Asus Zenfone 2 Lazer 5.5 kullanıcısıyım. Programları hafıza kartına nasıl taşırım. Programsız olabiliyor sanırım. Ayarlardan bulamadım.

2- Şu an kullandığım Android 6.1 olarak geçiyor. 7 ye nasıl yükseltirim. Sistem güncellemelerde 7 gelmiyor.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEYLER :(

Selamlar bilgisi olanların yardımcı olması rica olunur.

2 Sorum var:

1- Asus Zenfone 2 Lazer 5.5 kullanıcısıyım. Programları hafıza kartına nasıl taşırım. Programsız olabiliyor sanırım. Ayarlardan bulamadım.

2- Şu an kullandığım Android 6.1 olarak geçiyor. 7 ye nasıl yükseltirim. Sistem güncellemelerde 7 gelmiyor.

Teşekkürler.

aynı durumdayım millet 7 ye geçmiş özel room ama bilmediğim için yapamıyorum. açıklama olsa yapacamda=)

• Arkadaşlar merhaba
    Özel rom için veya root için yardımcı olacak arkadaşlar var mı?
    telefon model z00ld
  • Neden ROM atalım ki ?
    Telefon kendiliğinden 7 güncellemesi alması gerekmiyor mu ?
  • BEYLER :( kullanıcısına yanıt
    Maalesef 7'yi bizim telefonlar almayacak.
    Alacak olsa çoktan verirlerdi zaten. Yeni modellerinde hep var. Yeni modellerini alalım isteniyor
  • ZenFone 5 ve 6 modeli 2 büyük güncelleme aldı. Bunların daha iyi ve güncel olmasına rağmen sadece 1 tane büyük güncelleme aldı.
  • Android 7 ozel rom olarak yuklemek cok da saglikli degil. Programlarda desteklememe veya ani sarj bitisi gibi problemler olabiliyor. En azindan birkac ay evvel oyleydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar zen 2 nin ön kamera sorununu çözen yokmu simgeside kayboldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaş2014

arkadaşlar zen 2 nin ön kamera sorununu çözen yokmu simgeside kayboldu

Konuya balıklama atlamış olmayayım ama Android 6 ya güncelleyince ayna uygulaması kalkıyor, bundan mı bahsediyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.