Şimdi Ara

ASUS X550VX-XX147D Notebook (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.262
Cevap
36
Favori
95.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu bilgisayarın klavyesi için beyaz fontlu sticker alsam yapıştırsam olur mu? kırımızı renk akşamları hiç farkedilmiyor.
  • İ5 6200U nvidia 940 m 2gb paylaşımsızda gta 5 oynayabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: wp-bykrm

4K da o süreleri batarya çıkarmaz. Yani eğer 4k gilm izliyorsanız yada izlemek istiyorsanız alın ama 4k ekran alıpta hd film yada fhd film açtıktan sonra hiç bir işe yaramaz biliyorsunuz. Keza bunun terside geçerli fhd ekranda 4k yıda ekran çözünürlüğü kadar yani fhd izlersiniz. Yani bu durumda şunu anlıyorum ben uzın zamandır detaylı bir araştırma içindesiniz bu durumda artık öneriler olsa bile artık size kalmış bir durum çünkü siz cihazın multimedya yönünü ağırlıklı kullanıyorsunuz. Diyebileceklerim bu kadar hocam, iyi akşamlar.

Aynen katılıyorum, aslında 15 ekranda 4K ne kadar belirgin olabilir ki diyede düşünmüyor değilim. Ayrıyeten 4K ekranın parlaklığınıda hesaba katarsak 4K olmayanı almak daha mantıklı gibi zaten oda FHD yani UHD den -en azından 15 ekranda- çok fark olacağını sanmıyorum. Heralde benim VX dışında 7559 ile
    De ilgilenen veya ikisi Hakkı'nda da bilgi sahibi olan çok kimse yok :)

• raptap kullanıcısına yanıt
    Dell çok talep gören bir firma değil eskisine nazaran bu sebeple ilgilenen birini bulmak zor gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: raptap

quote:

Orijinalden alıntı: wp-bykrm

4K da o süreleri batarya çıkarmaz. Yani eğer 4k gilm izliyorsanız yada izlemek istiyorsanız alın ama 4k ekran alıpta hd film yada fhd film açtıktan sonra hiç bir işe yaramaz biliyorsunuz. Keza bunun terside geçerli fhd ekranda 4k yıda ekran çözünürlüğü kadar yani fhd izlersiniz. Yani bu durumda şunu anlıyorum ben uzın zamandır detaylı bir araştırma içindesiniz bu durumda artık öneriler olsa bile artık size kalmış bir durum çünkü siz cihazın multimedya yönünü ağırlıklı kullanıyorsunuz. Diyebileceklerim bu kadar hocam, iyi akşamlar.

Aynen katılıyorum, aslında 15 ekranda 4K ne kadar belirgin olabilir ki diyede düşünmüyor değilim. Ayrıyeten 4K ekranın parlaklığınıda hesaba katarsak 4K olmayanı almak daha mantıklı gibi zaten oda FHD yani UHD den -en azından 15 ekranda- çok fark olacağını sanmıyorum. Heralde benim VX dışında 7559 ile
    De ilgilenen veya ikisi Hakkı'nda da bilgi sahibi olan çok kimse yok :)

Bende 7559 u baya araştırmıştım açıkcası ama konusundaki yorumlardan sonra soğudum o yüzden vx serisine yöneldim.

• Arkadaşlar bu bilgisayara win 7 kurabilirmiyim asusun sitesinde sadece win 10 driver var ve benim kullandığım programlar sadece win7 de çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: örümcekk

Arkadaşlar bu bilgisayara win 7 kurabilirmiyim asusun sitesinde sadece win 10 driver var ve benim kullandığım programlar sadece win7 de çalışıyor.

https://www.asus.com/tr/support/Download/3/516/0/30/HT3akl63KBIlB2z7/30/

burdaki win7 seçeneğini seçince gelen tek programı kurun ordan sonrası sorun değil heralde hocam
  • arkadaşlar normalde monster sipariş verdim a5 v6.2(http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V6-2.html#.V3N5COuLTIU ) fiyatı bana taksitlendirince 3100 tl civarına geldi asusu 2900 tl ye alabilirim taksitli. fakat asus ve monsterı özellikerini karşılaştırınca farkılı olarak

-ASUS
    +12 (4+8) GB DDR4 RAM
    +1 TB 7200 HARDDİSK
    +1366 x 768 çözünürlük

-MONSTER
    + 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
    +240GB SSD var hdd yok
    +8 GB DDR3 RAM
    +2 ADET FAN
    +IŞIKLI KLAVYE bunlar var diğer özellikleri aynı ?????

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecakir0632

arkadaşlar normalde monster sipariş verdim a5 v6.2(http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V6-2.html#.V3N5COuLTIU ) fiyatı bana taksitlendirince 3100 tl civarına geldi asusu 2900 tl ye alabilirim taksitli. fakat asus ve monsterı özellikerini karşılaştırınca farkılı olarak

-ASUS
    +12 (4+8) GB DDR4 RAM
    +1 TB 7200 HARDDİSK
    +1366 x 768 çözünürlük

-MONSTER
    + 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
    +240GB SSD var hdd yok
    +8 GB DDR3 RAM
    +2 ADET FAN
    +IŞIKLI KLAVYE bunlar var diğer özellikleri aynı ?????

FHD ekran takıntınız yoksa kesinlikle asusu öneririm. Şuan hb de 2400 liraya alınabiliyor, 700 TL verecek bir fark göremedim.

• o fiyata göremedim 2580 tl en son n11 de ama ısınma sorunu aklıma takılmıyor değil asus ta bu modelinde kronik gibi geldi çok kararsız kaldım şuan :/
  • Hepsiburada ve n11 de indiriminmerkezi adlı satıcı baya uygun. Bu satıcıdan alan var mı? Ürün Asus Türkiye garantili mi bilgisi olan yazarsa sevinirim.

• Bilgisayar için sıcak fırsat var mı bilgilendirir misiniz.Ayrıca satan varsa pm atabilir istediği fiyatla birlikte.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecakir0632

o fiyata göremedim 2580 tl en son n11 de ama ısınma sorunu aklıma takılmıyor değil asus ta bu modelinde kronik gibi geldi çok kararsız kaldım şuan :/

Hocam dün hepsiburada da notebook sepette yüzde 10 indirim yapıyordu. Birde notebook alışverişlerinde geçerli 150 TL hediye çeki satan arkadaşlar var onlarda 15 20 liraya satıyorlardı. Bu şekilde 2400 e falan geliyordu şuan yüzde 10 indirim devam ediyor mu bilmiyorum. O yoksa world kart varsa gittigidiyor da 2569 lira 150 TL world puan veriyor.

• Bunu almayı düşünüyorum ama birkaç sorum var
    Sıcaklık sorunu varmı ?
    Csgo ve lol de kaç fps verir ?
    Bide freedos olduğundan win10 yüklemek istiyorum ücretsizmi asusun sitesinde varmıdır varsa linkini atabilirmisiniz ?
    Şimdiden sağolun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muratcanats.2001

Bunu almayı düşünüyorum ama birkaç sorum var
    Sıcaklık sorunu varmı ?
    Bide freedos olduğundan win10 yüklemek istiyorum ücretsizmi asusun sitesinde varmıdır varsa linkini atabilirmisiniz ?
    Şimdiden sağolun.

microsoftun orijinal sitesinden iso imaj dosyası indirebilirsin. bunun için mediacreationtools.exe dosyasını indimeniz gerekiyor microsofttan.

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10ISO
    bu siteden aracı şimdi indirin diyin ve ileriki aşama için başka bir bilgisayar için iso oluştur diyin 64 bit seçtikten sonraisoyu yerel diske kaydet diyin ve ileri diyin. download'a başlıyor. indikten sonra rufus indirip uefi usb boot yapmanızı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: frukan71

quote:

Orijinalden alıntı: Muratcanats.2001

Bunu almayı düşünüyorum ama birkaç sorum var
    Sıcaklık sorunu varmı ?
    Şimdiden sağolun.

microsoftun orijinal sitesinden iso imaj dosyası indirebilirsin. bunun için mediacreationtools.exe dosyasını indimeniz gerekiyor microsofttan.

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10ISO
    bu siteden aracı şimdi indirin diyin ve ileriki aşama için başka bir bilgisayar için iso oluştur diyin 64 bit seçtikten sonraisoyu yerel diske kaydet diyin ve ileri diyin. download'a başlıyor. indikten sonra rufus indirip uefi usb boot yapmanızı öneririm.

Çok sağolun bide ısınma problemi varmı ?
    Bide csgo,lol gibi oyunlarda kaç fps alır ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gl62 (i5) mi daha iyi yoksa bu mu?

• Dün elime ulaşan GİTTİGİDİYOR üzerinden aldığım bu laptopa WiNDOWS kuramadım WİN 10 kurmaya çalışırken WİNDOWS DOSYALARI BOZUK şeklinde kurulum tam tamamlanırken hata veriyor bende satıcıyı aradım (ince hesap magazası) dediki diğer asuslarda da oldu boot menuden launch csm yi disabled yap dedi oyle kur dedi yaptım ama bilgisiyarı başlatınca direk biosa giriyor acil yardım edersenız aksama dogru geri göndericem sizde de boyle bir hata oldu mu?
    not: disabled yapınca alttaki seçenekler bir sonrakı açılışta kayboluyor
    not2:dvd de sorun yok Abimin pcsıne dun kurdum
    Beyler hallettim aynı sorunu yaşayan olursa pm atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufani -- 30 Haziran 2016; 19:03:44 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.