Şimdi Ara

ASUS X550VX-XX147D Notebook (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
36
Favori
95.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bios update i asus un sitesinden hangi linkten indirdiniz? ben bulamadım. bios update programını yükledim ama dosya istiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagiz456

bios update i asus un sitesinden hangi linkten indirdiniz? ben bulamadım. bios update programını yükledim ama dosya istiyor...

Windows 10 64 bit degilde diger isletim sistemleri sekmesinde var.versiyon 206

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodomenX

Evet teknopat ta gördüm 😉 pc acilisi 40 sn yi buluyo malesef niye bu kadar yavas anlamadim

Bir problem var kesinlikle demekki teknik servise yollamanı tavsiye ederim. Yada win10'u microsoftan indirmeyip başka byerden temin ettiysen o işletim sistemi de sorun yaratır.
  • Abiler Ablalar bu arada xx147d modelini aldım n11'den ATILIM Bilgisayardan. :) 9 temmuz elime ulaşır inşallah :)
  • 2500-2800 tl arası gaming için masaüstü yoksa notebook mu almalıyım masaüstü alırsam monitör almayacağım ne tavsiye edersiniz notebook olarak bu asus gözüme çarptı ama full hd değilmiş ne gibi farkı olur 5 yıl pc almamayı düşünüyorum götürür ısınma sorunu nasıl plastik kasa mı var bir de freedos geliyormuş o da problem orjinal windows kullandığım 3 yılda tek format atmadım
  • frukan71 kullanıcısına yanıt
    Sorun çözüldü,bios guncellemesi yaptim ve windows 1-2yeniden baslamadan sonra kendine geldi,bianda fazla yuklendim,cok veri girisi oldu simdi sıkıntı yok..6sn acilis,2 snye kapanış,bu arada hayirli olsun hocam n11den kaça aldin?

• Beyler oyun oynarken sıcaklıklar ne alemde sizde?
  • http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-x550vx-xx147d-i7-6700hq-4gb-1tb-4gb-gtx950m-228411777
    An itibariyle 2440 tl
    100 tl chip para kampanyası var
    Ama ne kadar güvebilir arkadaşlar burdan satın alan varsa foruma bi yazsın az bilgilenelim hani alan varsa alim diyorum 2440 tl kaçmaz

• KVR21S15D8/8 - KVR21S15S8/8 kingstonun bu ramlerinin arasındaki farkı bilen var mı hangisi daha iyidir.
  • bloodomenX B kullanıcısına yanıt
    2.800 liraya aldım hocam kaçırmadım direkt aldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: American Psycho

Beyler oyun oynarken sıcaklıklar ne alemde sizde?

Call of duty black ops3 ve advance warfire full grafikte oynadim,gayet iyiydi hafif ısındı,herhangi bir takilma olmadi,ve nba 2k16da full grafik oynadim sanki fullhd film izlerkenki kadar isindi,fan performansindan memnunum

• dipoldipol D kullanıcısına yanıt
    Bunlarin hepsi oem rem,kimisi her laptoba uyum sagliyor,kimisi sadece o frekansla calisiyo,sana tavsiyem asus x550vx sahipsen kesinlikle KINGSTON HX421S13IB/8 8GB DDR4 2133MHZ HYPERX IMPACT NOTEBOOK BELllek alman yönünde..oyunlarda resmen ssd etkisi yapiyo

• volkanhantc V kullanıcısına yanıt
    Bence hepsiburada %10kampanyasini bekle sanirim 10 gun sonra tekrarliycak,ve buradan 150tl lik kupon temin et,1350 tlye geliyor,nacizane tavsiyem beklemen yonunde,ben hepsiburadadan aldim pisman degilim

• quote:

Bunlarin hepsi oem rem,kimisi her laptoba uyum sagliyor,kimisi sadece o frekansla calisiyo,sana tavsiyem asus x550vx sahipsen kesinlikle KINGSTON HX421S13IB/8 8GB DDR4 2133MHZ HYPERX IMPACT NOTEBOOK BELllek alman yönünde..oyunlarda resmen ssd etkisi yapiyo

Bende hyperx düşünüyordum fakat kingstonun sitesinde x550vx girdigimde sadece bahsettigim 2 model cikiyor bu yuzden suphe ettim uyumluluk konusunda

• Ben kefil olabilirim suan takili ve yaklasik 1 haftadir herhangi bir sikinti yasamadim,herhsngi bir bios ayarinada ihtiyac duymuyo,piyasada 110tlye bulabilirsin

• quote:

Ben kefil olabilirim suan takili ve yaklasik 1 haftadir herhangi bir sikinti yasamadim,herhsngi bir bios ayarinada ihtiyac duymuyo,piyasada 110tlye bulabilirsin

Yanlış olmasın fakat, cihazın kendi üzerinde yüklü olan anakarttaki ram hangi frekansta ve özellikte ise, yeni alacağınız ne kadar iyi olursa olsun anakarttakine uygun çalışıyor. Daha yukarı özelliklerde çalışması pek mümkün olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.emre

quote:

Ben kefil olabilirim suan takili ve yaklasik 1 haftadir herhangi bir sikinti yasamadim,herhsngi bir bios ayarinada ihtiyac duymuyo,piyasada 110tlye bulabilirsin

Yanlış olmasın fakat, cihazın kendi üzerinde yüklü olan anakarttaki ram hangi frekansta ve özellikte ise, yeni alacağınız ne kadar iyi olursa olsun anakarttakine uygun çalışıyor. Daha yukarı özelliklerde çalışması pek mümkün olmuyor.

Cok haklisiniz o yuzden 2133mhz i gecmemek ve cl13 olmasi gerek,çünkü icindeki aynen bu sekilde,en azindan benim bildiğim,zwten oyun icin tasarlanmis bir bellek,acilis kapanislardada 3 farkli rami test ettim,ve bariz fark var,nacizane gorusum hyber x den yana

• quote:

O zaman sıkıntı yok bende bu modele yöneliyim teşekkürler

• bloodomenX B kullanıcısına yanıt
    Kardeş satın aldığın ürünün sayfa link ini atar mısın birde kupon temin et demişsin konuyu biraz açarsan sevinirim

• incehesaptan 8 gb ram siparişi vermiştim. dün kargoyla geldi fakat içinden çıkan ram 4 gb çıktı faturada 8 gb yazıyordu direk kargo şubesinden geri iadeli yolladım bakalım bayramdan sonra iletişime geçicem.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.