Şimdi Ara

ASUS X550VX-XX147D Notebook (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.262
Cevap
36
Favori
95.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: S1L3NTH4CK3R

Arkadaşlar bizim bilgisayardaki HDD yerine SSD takıp CD-ROM yerine de HDD'yi takmak istesek alacağımız SSD Sata mı olmalı ? Bir de alacağımız HDD Kızağı 9.5 mm'mi olmalı ?
    Evet sata ssd ve 9,5 mm kızak olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba. resimde işaretlediğim soket tam olarak ne işe yarıyor? macun temizliği yapmak için çıkartırken dış plastiği koptu. şimdi laptop u tekrar topladım. çalışıyor. herhangi bir sorun yok gibi. bu kablonun tam işlevi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: yagiz456

merhaba. resimde işaretlediğim soket tam olarak ne işe yarıyor? macun temizliği yapmak için çıkartırken dış plastiği koptu. şimdi laptop u tekrar topladım. çalışıyor. herhangi bir sorun yok gibi. bu kablonun tam işlevi nedir?

Hoparlör için hocam o, bende kopardım onu Üstten bastırmalı olarak geçiyormuş ben geriye doğru çektim siyah plastik koptu sonra iğne ucu kadar bir damla japon yapıştırıcısı kullanarak yapıştırdım yerine dert etmeyin bir şey olacağını sanmam.

• Gittigidiyordan pil aldım notebook için 2-3 gün önce şimdi fişe takılıyken laptop un üstündeki pil ledi yeşil turuncu renk arasında gidip geliyor döngüye girdi. Birden oldu, pilde bir sorun yok başına gelen var mı?
  • Pişman olan var mı ben çok pişmanım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CODE BUSCH

Pişman olan var mı ben çok pişmanım
    Ben pişman değilim.Bu fiyata alınabilecek en iyi laptoptu.Tek sıkıntı ssd olmadan 100 disk sorunu olması.Geriye kalan her şeyiyle memnunum

• MstfGcl M kullanıcısına yanıt
    Hocam benim ekran kartı oyun oynarken hata veriyor dxg krnel diye 8 kere yolladım düzeltmediler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CODE BUSCH

Hocam benim ekran kartı oyun oynarken hata veriyor dxg krnel diye 8 kere yolladım düzeltmediler
    Hiç yaşamadım ben ya

• merhaba bu notebooku satan varmı aranızda ben alıcıyımda piyasada kalmadı güzel notebook
  • konohali K kullanıcısına yanıt
    Dostum tavsiye etmem. Bu ürüne Letgo’da 3500 isteyenlerle dolu piyasa. O para da buna verilmez. Maksimum ederi 2700. Yukarısı olmaz. 3000 veririm diyorsan en azından GTX 960M’li model bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba asus x550vx-277 de bir sorun var yardımcı olacak herkese teşekkürler

herhangi bir browserda myetherwalleti açıp ledger nanos ile bağlanmaya çalıştığımda yada etherdelta da idex te "windows güvenliği bu kişinin siz olduğundan emin olunamıyor" hatası alıyorum. ledger nano s takılı iken de bu anahtar tanıdık gelmiyor diyor. hiçbir şekilde ledger nonas kullanamıyorum windows güvenliği bu sorunu yapıyor.
    bende yeni ssd alıp sıfır kurulum yaptım ama sonuç aynı. sorunun anakartla ilgili olduğunu düşünüyorum ama bir çözüm bulamadım.
    biosuda 305 güncelledim.

• Bu cihazda kaç ram slotu var ? Bendeki cihaz 4gb ram. 8gb eklemek istiyorum. 2133mhz olan ramler 300tl civarı. 2400mhz alsam 2133mhz olarak çalışmaz mı ? Hem 2400mhz'lerin fiyatları daha uygun.

• SSD de aldım Windows 10'a geçtim ama yok, şimdi de CPU kullanımı saçma sapan yükseliyor, RAM kullanımı operada 5-6 sekme açıkken %30'dan aşağı düşmüyor. Windows 8.1'e geri mi dönsem bilmiyorum ki. Hiç sevemedim Windows 10'u ya.
  • Hocam bende sizdeki bilgisayar yok ama bende asus x550jx xx171D var.Bende de sadece dota 2 oynarken pc kapanıyor.Ama pc sıcaklığı 70 derece.Cs GO da 80 derecelere çıkıyor kapanma yok ama dota 2 de kapanıyor bende çözemedim işi.
  • Chosen312 kullanıcısına yanıt
    Hocam asus x550vx için konuşursam güncellemelerden dolayı olduğunu söyleyebilirim.Temiz win10 formatını attıktan sonra updateleri kapatacağım.
    https://forum.donanimhaber.com/asus-x550vx-xx147d-notebook--116240020-92

92.sayfada bahsetmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurt gibi açım -- 22 Kasım 2019; 18:46:0 >
  • https://forum.donanimhaber.com/boyle-bir-bilgisayar-neden-donar--140939807

Buradaki gibi bir sorun yaşayan oldu mu arkadaşlar?

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    hocam ben onu yukarı doğru ittim ama çıkmadı koparmayım diye bıraktım kendime mi çekmem lazım :)
  • 2 kullanıcı 11 ay önce bahsetmiş ama hâlâ bluetooth/wifi problemi yaşayan var mı acaba? ve hangi WLAN kartına sahipsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: penta1

hocam ben onu yukarı doğru ittim ama çıkmadı koparmayım diye bıraktım kendime mi çekmem lazım :)
    Evet hocam yukarı doğru itince kopmuştu bende hatırladığım kadarıyla havaya kaldırmak gerekiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: anilkoc

2 kullanıcı 11 ay önce bahsetmiş ama hâlâ bluetooth/wifi problemi yaşayan var mı acaba? ve hangi WLAN kartına sahipsiniz?
    Sorun yok benim cihazda

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.