Şimdi Ara

ASUS X550VX-XX147D Notebook (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.262
Cevap
36
Favori
95.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar asus x550vx laptubum var ve fortmat atmistim bikere ama format atmadan onceki kullanilan isletim sistemini unuttum.Suresi dolmak uzere onceki lisansli surumlu isletim sistemini nasil ogrenebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senaok411 S kullanıcısına yanıt
    Bu cihazlar freedos benim bildiğim. Zaten cihazın sürücüleri windows 10 aşağını desteklemiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 2 yılı aşkın süredir. Bu bilgisayarı kullanıyorum. Performans olsun ısınma olsun hiçbir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar. Sanırım biraz şanslıyım. Ama ekran çözünürlüğünden memnun değilim. 768p lik panel var bildiğiniz gibi. Aranızda 1920*100 çözünürlüklü panel ile değiştiren oldu mu?
  • blind pilot kullanıcısına yanıt
    Yapmayı düşünenler vardı ama değiştirmediler.Çalışmayabilir çünkü.
    Bİlgisayarı ilk açtığınızda %100 disk oluyor mu birkaç dakika?(ssd olmadan)
    O paneli taktirman sende cihaza karsi nefret uyandirir cunku sogutmasi yetersiz

bence 1080p bi monitör alın kullanın daha iyi sonuç alırınız bende x550jx var 1080p monitör ile gayet güzel kullanıyorum değişimdeki riske girmemiş olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbl0000 -- 16 Ekim 2018; 12:28:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MstfGcl

Yapmayı düşünenler vardı ama değiştirmediler.Çalışmayabilir çünkü.
    Bİlgisayarı ilk açtığınızda %100 disk oluyor mu birkaç dakika?(ssd olmadan)
    Hocam benim pc 4gb ram ile gelmişti. Bilgisayarı aldıktan hemen sonra şu rami eklemiştim. Aldığım fiyat şaka gibi geliyor. Şuan 600-700 lira ederi var. Sabit diski de 500 gb’lık bir ssd ile değiştirmiştim. Orta-yüksek ayarlarda fortnite’da sabit 60fps alıyorum. MATLAB, Photoshop, AutoCAD gibi uygulamalar da çok seri çalışıyor. Isınma konusuna gelirsek genelde zalman soğutucu ile kullandığım için bir sıkıntı yaratmadı. Cihazda bugüne kadar oynadığım tek oyun fortnite olduğu için tekrar oradan örnek veriyorum. Oyun sırasında 65-70 C lik bir sıcaklık oluyor cihazda. (Soğutucusuz 80’i zorluyor.)

ASUS X550VX-XX147D Notebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blind pilot -- 18 Ocak 2019; 5:11:31 >

Hocam bende kingston marka 8gb rami 100tl ye almıştım.Şimdi fiyatları şaka gibi.%100 disk sorunun çözümü yok gibi.Bu hdd ile böyle gidecek.Isınma olarak bende normalda 50-60 derece arası.Oyunlarda 60-90 arası oluyor.Genellikle 70 lerde oluyor.Soğutucu kullanmıyorum.Lol gibi oyunlarda bu sıcaklıklar oluyor.
  • Dostlar ben bilgisayarımı şarjda tuta tuta bataryayı yediydim. Replika yan sanayi bir batarya aldım ancak o da 3-4 ay dayandı şuan sadece prize bağlıyken çalışıyor bilgisayarım . Fişi çektiğinde 10 dakikada batarya boşalıyor.

Mesleğim icabı bilgisayarı prize takılı olmadan da kullanmam gerekiyor. Bana özelden veya buradaki mesajımı alıntılayarak batarya tavsiyesi verebilecek, link atabilecek var mı ?
    Şimdiden çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEXTERSDARKPASSENGER

Dostlar ben bilgisayarımı şarjda tuta tuta bataryayı yediydim. Replika yan sanayi bir batarya aldım ancak o da 3-4 ay dayandı şuan sadece prize bağlıyken çalışıyor bilgisayarım . Fişi çektiğinde 10 dakikada batarya boşalıyor.

Mesleğim icabı bilgisayarı prize takılı olmadan da kullanmam gerekiyor. Bana özelden veya buradaki mesajımı alıntılayarak batarya tavsiyesi verebilecek, link atabilecek var mı ?
    Şimdiden çok teşekkür ederim.
    Ankaradaysan Konya sokakta laptopa göre özel batarya yapıyorlar. Yani içine koyacakları pile kadar görüp o şekilde sipariş edebiliyorsun. Ama illa da orjinal Asus olacak dersen o iş zor. Belki servisinden bulursun ama sana 200-300 TL lik ürünü 1000 TL ye satmaya çalışırlar.
  • Arkadaşlar merhaba

Asus x550vx marka laptopum var. Bilgisayarın kasası siyah ve klavyedeki harflerim rengide mat kırmızı. Bu yüzden geceleri yazı yazmakta zorlanıyorum. Klavyeme içten bir aydınlatma yapılabilir mi sizce ? Düşünceniz nedir

• 01eto97 0 kullanıcısına yanıt
    Hocam ışıklandırma yapmayı bilmiyorum ama beyaz klavye stickerları iyi bir çözüm bence.
    Hocam biraz geç yazıyorum ama fortnite'daki ayarlarınızı söyler misiniz?Yeni başladım ben de ayarları iyi yapamadım sanırım 60 fps'i göremedim.
    Benim Laptop full hd olan model.

• StarForce kullanıcısına yanıt
    Hocam tam adresi söylermisiniz benim batarya da bitik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurt gibi açım -- 20 Mayıs 2019; 0:1:2 >
  • arkadaşlar merhaba, laptoplarda çift tuşlar nasıl aktif oluyor? mesela f9 ses alma f10 ses artırma ama bunu nasıl aktif etmek gerek? shift'le filan mı basmak lazım?
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Fn hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: kurt gibi açım

Hocam tam adresi söylermisiniz benim batarya da bitik.
    Konya sokakta TÜnelsan elektronik var orası işinizi çözer.
  • MstfGcl M kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız bir sticker var mı? uzun zamandır bu sorunla mücadele ediyorum ben de :)
  • SSD takan arkadaşlar;
    Hangi marka SSD taktınız ve hangi kızağı kullandınız?
    Performans ne kadar değişti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorinside

Kullandığınız bir sticker var mı? uzun zamandır bu sorunla mücadele ediyorum ben de :)
    Hocam stickerlarla estetik zevkimi bozmak istemediğim için aliexpressten iki tane USB'ye takılan led ışıklandırma sipariş ettim.

Sonucun fotoğrafını çekip buraya atarım. Heyecanla bekliyorum ürünün elime ulaşmasını.
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.