Şimdi Ara

Asus P8P67 pro kullanıcı incelemesi. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
1
Favori
9.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beğendim. Kapsamlı ve güzel bir inceleme olmuş teşekkürler
  • Güzel anlatım bende beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 30 Ekim 2011; 0:23:57 >
  • ben biraz önce detaylı bakmamışım incelemeye..şimdi daha dikkatli inceledim incelemeyi ..vallahi harika mükemmel yani diyecek söz bulamıyorum ..kartı kullanmış kadar oldum hatta sıkıldım sattım daha üst seviye bişey bekliyorum ..coştum kısacası müthiş inceleme harika anakart çok BEĞENDİM

• Beğendim. Çok güzel inceleme olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinteR -- 29 Ekim 2011; 23:49:03 >
  • :D sistem güzel pc nin aldığı değerlerde süper gözüküyor ama aslında çok daha başarılı bir pc w7 genel olarak çoğu zaman yanlış rakamlar veriyor bunu bir çoğumuz biliriz bunu yazarken işlemcinin 7,6 almasından bahsettim yanlış anlaşılmasın 7.9 son zaten taşmışşş .:D: D ama fazlasıda gösterilmeliydi
    özellikle aynı sistemlerde sata /ide hdd değişiminde vs vs

inceleme için epey uğraşmışsın eline sağlık ben çok beğendim

ama şöyle olsaydı güzel olurdu demeyeceğim ama ben olsaydım merhaba ben mesut çevik tarzı yapardım azıcık :D:D kendi görüntüm ve sesimi kullanırdım ,,

kamerayı sabitleyip ekranın ayarını iyice aç yarı gün ışığı varken yapın çok net çıkıyor yazılar okunuyor , böylelikle ekranın farklı noktalarını çekmek zorunda kalmazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzzy222 -- 29 Ekim 2011; 23:47:11 >

• Özenli bir inceleme olmuş forumda böyle inceleme yapan arkadaşlar çok az eline sağlık Çok Beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 30 Ekim 2011; 0:19:04 >
  • begendım guzel bır ınceleme olmus.acaba anakartın ıslemcıyı cıkartabılecegı en ust hızı gorebılmek ıcın bırtakım denemelerınız olacakmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 31 Ekim 2011; 9:24:16 >
  • inceleme için tşk..beğendim emeğine sağlık..
  • Gerçek den beğendim emeğine sağlık
  • eline sağlık hocam begendim
  • ellerinize sağlık, merak ettiğim bazı soruların cevabını incelemenizde buldum
  • beğendim
  • beğendim okadar beğendim ki dün bir tane aldım ve almak için ne badireler atlatım kadıköy eksende kart yoktu exa da yoktu gold yoktu kısaca hiç biyerde yoktu tek vatan da buldum o da son 1 tane kalmıs sanırım kemalin anlatımı cok cok işe yaramıski kart piyasada kalmammışşş neyseki enninde sonunda birtane ala bildim i7 dili asus ana kartlı zotac gtx260 ekran kartı 4 gb ram ve led tvli bir sistem topladım
  • Beğendim elinize sağlık.
  • beğendim,artık bilgisayarla uğraşmama rağmen arkadaşın isteğiyle konuya göz attım güzel olmuş,emek verilmiş ama eksiklikler var tabi ki birilerinin bu şekilde incelemeler yapması lazım ki diğerlerinede yol göstersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendomi -- 30 Ekim 2011; 11:08:50 >
  • begendim
  • begendım
  • beğendim
  • 3. sayfada hiç yorum yapmamışım arkadaşlar. baya msj gelmiş
    ayrı ayrı hepinize vakit ayırdığınız çok teşekkür ediyorum

Saygılarımla...
  • Beğendim, elinize sağlık
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.