Teğmen
26 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 0)
Gönderileri
https://www.avansas.com/s-link-swapp-sp10af-usb-10-soketli-akim-korumali-2-usb-sarjli-grup-priz-1-8-m-p-201W0A

Ürün Hakkında
Bu ürün yeni üyelerimize özel tanışma ürünüdür. Alımlar 1 adet ile sınırlıdır.

Bu ürünün piyasa fiyat 150 tl üstünde bu kalitede bu ürünü bu fiyata çok az bulursunuz. bence kaçırılmayacak bir fırsat sizlerde paylaşmak istedim ilgilenen arkadaşlara duyurulur.
Merhaba arkadaşlar 10 yıldır ttnet adsl kullanıcıyım yeni cıkan tarifelerle bende hattımı adsl den vdsl taşıdım ve modem kampanyalı bi tarifeyle ttnet vdsl geçtim geçtiğim günden beri evde internetim var sayfaları acıyor mailerime bakıyoum ama büyük bir sıkıntım var hiç bir online oyunu açmıyor evde 2 bilgisayar 1 laptop cep telefonları var laptopla işyerinde deniyorum oyuna giriyor evde deniyorum girmiyor eve başka vdsl uyumlu modem getirdim ondanda aynı sorun oldu. arz kaydı bıraktım modemi servise götürdüm sorun yok diyorlar ama ben vdsl geçtiğimden beri oyun oynayamıyorum... portlardan kaynaklana bilceğini düşünüyorum bu sorunun ama bunu ttnet müşteri hizmetlerine anlatamıyorum anlamıyorlar sizce nasıl bir yol izlemeliyim adsl geri geçişte yapamıyorum. benim gibi böyle sorun yaşayan yada konuyla ilgili tecrübesi olan varsa bilgi aktarsın acil...
The Game Of Heroes Takım Maçları 21:00 dan 01:00 e kadar yayındayız 1x400 Rp Çekişi 50 Takipçide
http://clansy.tv/stream/Thebabutza
The Game Of Heroes Takım Maçları 21:00 dan 01:00 e kadar yayındayız 1x400 Rp Çekişi 50 Takipçide
http://clansy.tv/stream/Thebabutza
Merhaba ben The Game Of Heroes takımı kurucusu Thebabutza 2009 yıllından beri onlien oyunlarda takımımla boy göstermekteyim aslında takımın kuruluşu daha da eski yıllar cs lere falan dayanıyor hepimiz cocukluk arkadasıyız ama bu işi yarı prof olarak basladığımız ilk onlien oyunumuz bf2 ve bf3 olmuştur 2012 yıllının yaz aylarından itibarende league of legends oynamaya basladık bir iki turnuvada yer aldık gamex de bf3 ve lol turnuvasına katıldık....

The Game Of Heroes
Takım Oyuncularımız:
Goh Thebabutza
Goh Kenpachi
Goh Helboy
Goh Raistlin
Turintr
Yedek Oyuncularımız:
Goh Sturm
Goh Ulquiorra
Goh Duwolfy
Goh Sylvanas
Merhaba ben The Game Of Heroes takımı kurucusu Thebabutza 2009 yıllından beri onlien oyunlarda takımımla boy göstermekteyim ilk onlien oyunumu bf2 ve bf3 olmuştur 2012 yıllının yaz aylarından itibarende league of legends oynamaya basladık bir iki turnuvada yer aldık gamex de bf3 ve lol turnuvasına katıldık....

The Game Of Heroes
Takım Oyuncularımız:
Goh Thebabutza
Goh Kenpachi
Goh Helboy
Goh Raistlin
Turintr

Goh Sturm
Goh Ulquiorra
Goh Duwolfy
Goh Sylvanas

bu anakart 4x ddr2 1066 16gb kadar destekliyor 2x ddr3 1333 de 8 gb kadar destekliyor diye biliyorum.... dün aksam vatandan aşağıdaki 2 ram aldım önce corsair denedim çalışmadı giittim gskills değiştirm oda çalışmadı.

http://www.vatanbilgisayar.com/Ram/corsair-cmx8gx3m2a1333c9-8gb-(2*4gb)-xms3-1333mhz-cl9-dual-kit-ram/productdetails.aspx?I_ID=56395

http://www.vatanbilgisayar.com/Ram/gskill-f3-12800cl9d-8gbsr-8gb-(2x4gb)-sniper-ddr3-1600mhz-cl9-dual-kit-ram/productdetails.aspx?I_ID=53563

gskills almaya gittiğimde vatandaki arkadas bunlar cl9 senin cl7 alman lazım falan dedi voltajdan problem oluyodur dedik bunuda ilkez duyduğumdan onu dinlemdim :D
şimdi tekrar değiştirmeye gidicem sizincede cl7 her hangi bir ram alsam çalışırmı yada çalışacak ram tavsiye edermisini asusn listesinde 8 gb 1333 corsair , gskills ve ocz var diğer markalar yoktu..

ACİLL YARDIM AKSAM GERİ GİDİCEM VATANA
slm arkadaslar ellimde 2 tane gtx260 sneryg ekran kartı var ve ben bunları sli olarak kullanmak istiyorum yanlız sizlere 1 2 sorum olucak
1-sli olarak kullanıcağım 2 kart 1 tane gtx560 yaparmı sli olarak kullandığımda bana ne gibi fayda sağlar
2-500 w psu var ve sanırım sli olarak sistemi kaldırma aynı zamanda kartların birinde soğutucuda yok onunda bir masrafı var.
sözün kısası sudur ki ben sli olarak kartları kullanmam için 600 w ve üzeri bir psu +vga soğutucu almam gerek nerden baksan 400 tl bulur gibi geliyor. bu harcamayı yapıp sli mi kullansam yoksa kartları satıp 1 tane 560 mı alsam
el işçiliği fazla yok ama kendi çapımdan hazır kitlerle yapmaya basladığım kasa feel yakın zamanda kasanın önündeki büyük fanı mavi floresan boya ile boyam işlemi yapıcam ve daha neler yapa bilirim sizlerdende tavsiyeler bekliyorum

Asus P8Z68 anakart aldım ama Blue Strom 600 W power var ve anakartın üzerindeki bağlantı noktalrında biri 8 bin li benim power 4 pin girişli bu sekilde taktım power calısıyor kullana biliyorum ama ilerde bir sorun arz edermi kullanmam yada kullanmama konusunda veya ek bir sey varmi bilgi vere bilirmisiniz arkadaşlar

Hakkında
Meslek: Muhasebe
İlgi Alanları: Pc oyunları,Basketbol,Masa Tenisi
Hakkımda:

Aerocool Xxpredator Full Tower Case+730 w psu
Intel Core i7-2600 CPU @ 3.40GHz
Asus P8Z68 DELUXE
MSI GTX570 Twin Frozr III PE
12288 MB DDR3 Dual Channel
Samsung SA550H Led
Corsair H80 Su Soğutma
Razer Gaming Keyboard
Roccat Kone Plus+ Mouse
Roccat Sense Gaming Mouse Pad
Win 7 64xb428d52fcb53a1549d36164c33e5152bF.png
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Thebabutza
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
Thebabutza
Steam
babutza
TV
Samsung
Klima
Klima
LOL
Thresh
LOL
Zilean
Basketbol
Fenerbahçe
Basketbol
Los Angeles Lakers
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Corsair
Ekran Kartı
Asus
Modem
Asus
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
RedBull Racing
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 302
İkinci El Bölümü Mesajları: 97
Konularının görüntülenme sayısı: 22.371 (Bu ay: 253)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.