Şimdi Ara

Asus N750JK-T4109H Notebook (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
13
Favori
37.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huso60

Cevapların için teşekkür ederim. Ancak şöyle bi durum var.
    1) n750 nin ekran kartının toshiba ve diğerlerine göre daha yüksek olduğunu söylemişsin. Öyle değil . 4gb olması ve daha üst model olması daha iyi olduğu anlamına gelmez. Toshiba Qosmio daki gtx 770m kart n750deki gtx 850m den daha üstün bir performans sergileyebiliyor. Bir site var bunların kıyaslarını yapan gpuboss.com burdan bakabilirsin. Ayrıca Toshiba'da da 16gb ram var bu makinede de. Fiyat konusunda 4 ile 4.4 arasında bi fark yok. Toshibanın özellikleri genelde daha düşük olur fiyatlar yakınsa çünkü pahalı satılıyor ama öyle bi durum da yok gibi. Ekran kartı konusunda biraz araştırma yaptım siz de eğer almayı düşünüyorsanız almadan önce araştırın iyice tabi benim gibi oyun delisiyseniz :) Birde Monster makineyi hiç dikkate bile almamışsınız ilk sorumda. Bilmiyorum baktınız mı koydukları ekran kartı 3.9 milyarlık bi makine için mükemmel..GTX 870M. Tabi Monster olması biraz tereddütte bırakıyor ama aslında oyuncuların çok tuttuğu bir marka. Isınma sorunu da yok deniyor . Neden hiç Monster için bir yorum yapmadınız merak ettim açıkcası.

2) Teşekkür ederim bu konudaki cevabınız için. Önemli bir özellikmiş ama benim için çok mühim değil. Hızlı da kopyalasa yavaş da kopyalasa benim oynayacağım oyunu çalıştırsın o bana yeterli :)

3) Asus ROG larda özellik/fiyat biraz dengesiz gibi duruyor. Yani 12gb ram koymuşlar 4 bin fiyat çekmişler. Hard disk de düşük diğerlerine kıyasla

4) Emin misiniz Monsterlerin şuan satılanları Linux değil W8.1 değil mi ? Bu önemli çünkü monster makine aklıma yattı. Linux olması durumunda makineyi kendim windows a çevirirsem garanti kapsamından çıkması yada herhangi başka bir dezavantajım olur mu ? Windows un Sistemle uyumsuz olması vs gibi..

dediğiniz gibi sitedeki kıyaslamalara daha önceden bakmıştım 780 daha fazla performans gösteriyor 850 ye göre doğru bende sizin gibi oyun delisiyim ama şöyle bi durum var sizdede bütçe olayı belirli bir yere kadar bendede 4000 tlye kadar ikna ettim babamı daha fazlasını veripte boşa para harcattırmak istemiyorum benim şöyle bir durumum var oyunu bana highta oynatmasada olur açsın yeter öyle bi yapım var şu anki masaüstüm bile çok iyi battfield 4 ü falan ultrada oynadım crysis 3 çekmecede yatıyor :D direcxt 11 yüzünden monster konusuna gelince monsterı alıp dili yanan çok insan var duyduğuma göre bi arıza olduğunda türkiyede garantisi yok yurtdışına gönderiliyor cihaz onun dışında pahalı olmasına rağmen asusun kullandığı mağzemeden daha basit mağzemeler kullanıldığını duydum bizzat kullananlardan

asus rog için dediğiniz doğru 12 ram koyup öyle vermesi banada cazip gelmiyor diğerlerine bakıyosunuz gtx 780 olana 16 ramli oda 5000 den aşağı deil

monsterla ilgili tam bilgim yok ben yazınızda asus n750 nin işletim sistemini soruyorsunuz şeklinde cevap verdim monster konusunda bilgim yok garanti kapsamı konusundada bişey söyleyemiyorum dediğim gibi yurtdışı olduğunu sağlam bir kullanıcıdan duydum türkiyede varmı bilmiyorum konuşalı 1 2 yıl oldu o kişiyle

kısaca şunu söyleyeyim size eğer ben ultra üst düzeyde oyun performansı istiyorum diyorsanız monster içime sinmeyerek bakın diyebilirim ama fiyat uymayacak ve çıkabilicek sıkıntılar sizi uğraştıracak onun dışında asus roga bakın diyeceğim fiyat ve verilen parçaların özelliği uymayacak size yine n750 ye kalacak gibisiniz n750 dede oyunları ultrada oynayabilirsiniz dediğiniz gibi 128 bit 256 bit olayı var çok ahım şahım bişey farkediğini zannetmiyorum görüntü canlılığı netliğiyle alakalı bir özellik zaten onuda nvidia nın kendi özel oyun programlarıyla sitesinden halledebilirsiniz bu cihaz oyun için en kötü 2 yıl götürür diye tahmin ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konun -- 3 Haziran 2014; 20:16:28 >

• konun kullanıcısına yanıt
    http://www.pcdepo.com/asus-n750jk-t4109h-dizustu-bilgisayar
    Ve
    http://m.istanbulbilisim.com.tr/toshiba-qosmio-x75-a7295-notebook-fiyati,62677.html

Arasinda kaldim. Deneyimlerinize dayanarak bana bu 2 modelden hangisini onerirsiniz?

Ve bilen arkadaslar var ise.pcdepo sitesi guvenilirmidir?

5400rpm 7200 e gore hizi cokmu etkiliyor?
    N550 modelleride goz onune.alacagim farka gore.. tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kararsizkullanici -- 3 Haziran 2014; 23:16:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Monster in son 1 senede satış politikasını tamamen değiştirip çok ilgili ve hızlı bir firma olduğunu duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum..açıkçası bugün düşündüm yani sonuçta 4000 lira para veriyorum gidip güvenmediğim bir markaya o parayı saymaktansa Asus toshiba gibi iki deve biraz daha düşük sistemle içim rahat şekilde veririm..fakat 128 bit bir kart beni götürmez zannetmiyorum ben assassins creed 4 tarzı ağır oyunları ultrada oynamak istiyorum ve bunu da bir Asus makinede yapabilmek için sanırım 5 bin lirayı gözden çıkarmak lazım..n750jk bir gaming notebook değil gibi ama fiyatı da uygun 3.3 bine pcdepoda satılıyor bilmiyorum ne kadar güvenilir bir site ama..Asus un g serisi de bulmak da zor ben birkaç siteye baktım ama genelde 5-6 arası olanlar stokta var ıstanbul bilişimdekiler 750 hdd 12 ram 770m kart ssd de koyulmamis yanlış hatırlamıyosam ve 4 kusur lira..bekleyeceğim g serisi bişeyin uygun bi fiyattan alınabilecek olduğu zaman alacağım ama bu yaz halletmeliyim

• an itibariyle pcdepoda KDV Dahil: 3,408.81 TL +19 tl kargo piyasaya göre yanıyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: principino

an itibariyle pcdepoda KDV Dahil: 3,408.81 TL +19 tl kargo piyasaya göre yanıyor sanırım

3.800 tl olmuş. Kaçırdık

• quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

quote:

Orijinalden alıntı: principino

an itibariyle pcdepoda KDV Dahil: 3,408.81 TL +19 tl kargo piyasaya göre yanıyor sanırım

3.800 tl olmuş. Kaçırdık

boşverin böyle insanlarla muhatap olunmaz
  • quote:

Monster in son 1 senede satış politikasını tamamen değiştirip çok ilgili ve hızlı bir firma olduğunu duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum..açıkçası bugün düşündüm yani sonuçta 4000 lira para veriyorum gidip güvenmediğim bir markaya o parayı saymaktansa Asus toshiba gibi iki deve biraz daha düşük sistemle içim rahat şekilde veririm..fakat 128 bit bir kart beni götürmez zannetmiyorum ben assassins creed 4 tarzı ağır oyunları ultrada oynamak istiyorum ve bunu da bir Asus makinede yapabilmek için sanırım 5 bin lirayı gözden çıkarmak lazım..n750jk bir gaming notebook değil gibi ama fiyatı da uygun 3.3 bine pcdepoda satılıyor bilmiyorum ne kadar güvenilir bir site ama..Asus un g serisi de bulmak da zor ben birkaç siteye baktım ama genelde 5-6 arası olanlar stokta var ıstanbul bilişimdekiler 750 hdd 12 ram 770m kart ssd de koyulmamis yanlış hatırlamıyosam ve 4 kusur lira..bekleyeceğim g serisi bişeyin uygun bi fiyattan alınabilecek olduğu zaman alacağım ama bu yaz halletmeliyim

dostum assassins creed 4 ü ayrıca crysis 3 call of ghost gibi oyunları ultrada oynarsın bu cihazla n750 jk oyun ve diğer işler için tasarlanmış bir laptop bilgin olsun pcdepodan alan arkadaşlar var ama ne derecede güvenilir bişey diyemiyorum asus g serisinin gtx 780 lisini bulmak sıkıntı bulsan bile fiyat uymayacak ve ssd olayı olmayabiliyor + daha ağır istanbul bilişimdekiler o şekilde dediğin gibi bir de sana bir bilgi vereyim bugün denk geldi asus yeni rog serilerini tanıtmış facede ekli bende asusun sayfası orda denk geldi yeni serilerin içerikleri nasıl bilmiyorum ne özellikli yakın zamanda gelir diye tahmin ediyorum seni engellemiş olmayayım beklemek istiyorsan bekle ama o modeller aylar sonra gelirse n750 biterse o sıkıntılı olur senin adına iyi düşün iyi taşın benim de içim roglara gidiyordu ama fiyat uçuk gtx 850 çok iş göreceğine eminim bisürü oyun testi yapılmış hepsi olumlu internetten araştırabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: konun

quote:

dostum assassins creed 4 ü ayrıca crysis 3 call of ghost gibi oyunları ultrada oynarsın bu cihazla n750 jk oyun ve diğer işler için tasarlanmış bir laptop bilgin olsun pcdepodan alan arkadaşlar var ama ne derecede güvenilir bişey diyemiyorum asus g serisinin gtx 780 lisini bulmak sıkıntı bulsan bile fiyat uymayacak ve ssd olayı olmayabiliyor + daha ağır istanbul bilişimdekiler o şekilde dediğin gibi bir de sana bir bilgi vereyim bugün denk geldi asus yeni rog serilerini tanıtmış facede ekli bende asusun sayfası orda denk geldi yeni serilerin içerikleri nasıl bilmiyorum ne özellikli yakın zamanda gelir diye tahmin ediyorum seni engellemiş olmayayım beklemek istiyorsan bekle ama o modeller aylar sonra gelirse n750 biterse o sıkıntılı olur senin adına iyi düşün iyi taşın benim de içim roglara gidiyordu ama fiyat uçuk gtx 850 çok iş göreceğine eminim bisürü oyun testi yapılmış hepsi olumlu internetten araştırabilirsin

Hocam peki bu ürünün fiyati düşür mi sizce? Ne dersiniz. Bugun vatana gittim ama yoktu. Canlı nerede görebilirim acaba bu ürünü. Almadan bir göreyim diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

quote:

quote:

Hocam peki bu ürünün fiyati düşür mi sizce? Ne dersiniz. Bugun vatana gittim ama yoktu. Canlı nerede görebilirim acaba bu ürünü. Almadan bir göreyim diyorum.

dostum fiyatının düşmesi için ya alıcı firmaya çok uygun bir fiyata gelecek ki uyguna satsın arkadaşlar yakalamıştı bi kaç gün önce yazmışlar 3400 diye sanırsam o sitede yamuk yapıp çekmiş fiyatı yukarıya diğer bir neden dolar düşerse ancak düşer başka bi alternatif yok bende canlı görmeyi istiyorum ama böyle cihazları canlı görmek için istanbuldaki gibi yaşadığınız şehirde büyük firmaların olması lazım istanbul bilişim vs gibi onun dışında çok zor

• özellikle huso60 ve diğer arkadaşlar buyrun buda benden nvidia geforce kendi resmi sitesinden
     Asus N750JK-T4109H Notebook
  • quote:

özellikle huso60 ve diğer arkadaşlar buyrun buda benden nvidia geforce kendi resmi sitesinden
     Asus N750JK-T4109H Notebook

Dostum ben pek anlamıyorum. Şu grafiği bir yorumlarmısın. Nasıl şimdi bu gtx 850.
    Usta gtx750 ile neden kıyaslama ihtiyacı duydun zaten kimse gtx750 nin daha iyi olduğunu söylemedi..gtx770 den bahsediyordum ben
  • huso60 kullanıcısına yanıt
    KARDEŞ GTX750 nin gtx580 den daha yüksek performansa sahip oldugunu notebookcheck verilerine bakarak söyleyen arkadaşlar oldu onun için paylaşmış arkadaş.
  • Merhabalar sırf bu ürün için foruma üye oldum ve çok beğendim 3500 tl ye indiğinde direk almak istiyorum ama hiç internetten sipariş bilgim yok (neresi güvenilir vs) yardımcı olursanız ne mutlu bana :)
  • asusu alan arkadaslar bu bakarmısınız NVIDIA GeForce GTX 850M DDR5 128BIT mi yoksa NVIDIA GeForce GTX 850M DDR3 128BIT

Bi resimde atarsanız çok sevinirim saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simko -- 5 Haziran 2014; 12:35:30 >
  • Arkadaşlar merhabalar,

Ben de bu bilgisayarı aldım. Yavaş yavaş oyun yüklemek de istiyorum bir taraftan. Diğer taraftan da word, excel, outlook vs. vs. kuracağım. Bu programlar varsayılan olaran C'de program files'a kuruluyor ama ben os'nin olduğu bölümün şişmesini de istemiyorum. Bunları diğer SSD bölümüne yüklesek sistemde sorun olur mu? ORdada da program files diye dosya açmak gerekir mi acaba? Diğer arkadaşlar nasıl hareket ediyor bu konuda acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: necrophilia

http://www.pcdepo.com/asus-n750jk-t4109h-dizustu-bilgisayar

3410 tl kredi kartı ; 3270 tl havale ile

bu fiyata inse tekrar hemen alırım valla , pc depo hergün oynuyor fiyatlarla ama işte böyle anlam veremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkeR

Arkadaşlar merhabalar,

Ben de bu bilgisayarı aldım. Yavaş yavaş oyun yüklemek de istiyorum bir taraftan. Diğer taraftan da word, excel, outlook vs. vs. kuracağım. Bu programlar varsayılan olaran C'de program files'a kuruluyor ama ben os'nin olduğu bölümün şişmesini de istemiyorum. Bunları diğer SSD bölümüne yüklesek sistemde sorun olur mu? ORdada da program files diye dosya açmak gerekir mi acaba? Diğer arkadaşlar nasıl hareket ediyor bu konuda acaba?

Hocam nerden kaça aldınız. Yakın çekm foto atarmısınız. Ayrıca ekran çözünürlüğü nasıl.

• Pazartesi günü satın aldım. Ebrar Bilgisayardan 3780 / 9 taksit gibi bir şeydi. Yanında asus taşıma çantası ve asus kablolu fare hediye edildi. Pazartesi öğlen sipariş verdim Salı sabahı teslim edildi İzmir'e. İletişimleri ve kargolama hızları iyiydi. Asus'un sitesinden ürün kaydı yaptırdım ve telefonla seri numarası hakkında bilgi aldım, herşey sorunsuz. Bilgisayar ise, henüz daha pek inceleme fırsatım olmasa da, iyi gibi. Şu an battlefield3 indiriyorum, onu kurunca biraz oynar performans konusunda bilgi veririm. Ama bu tür şeylerde çok da tecrübem yoktur. Çok oyun da oynamam genelde word, outlook, internet vs. vs.

Şu an hp pavilion dv6 laptopumdan yazıyorum, Bu laptop ne yaparsam yapayım sürekli ısınıyor, ama asus henüz ısınma belirtisi göstermedi (ancak oyun vs. oynamadım tabi daha).

Yanında mini bir subwoofer vererek ses konusunda insanı biraz beklentiye sokuyorlar ama beklentiye girmeye gerek yok kesinlikle :) Çok da farklı değil gibi diğer laptoplardan.

• http://www.sadecenotebook.com/asus-n750jk-t4109h-notebook-pmu324175

3750 tl civarı
    axess, world , bankasya 9 taksit...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.