Şimdi Ara

ASUS N61JQ ve X64JQ KULLANICILARI KULÜBÜ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.830
Cevap
21
Favori
442.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlueFox72

Ne kadar zaman kullanımdan sonra bu sorun yaşanıyormuş? Ben 40 gündür kullanıyorum henüz bir sorun olmadı. İlk laptopumda böyle bir durumla karşılaşmam umarım :(

Abartılacak bir durum yok ortada aslında. Soyulan yerlerin eski halinden farkı yok. Çünkü şeffaf bir yüzey var üstte o soyuluyor. Görüntü açısından sıkıntı yok yani.
  • bencede abartılacak bişe yoktur, daha önce siemens bi tlfnda başıma gelmişti, sanki o plastiğin üzerinde bi jilatin soyuluyomuş gibi, soyulunca biraz matlaşıyordur o kadar :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

Orijinalden alıntı: hasan2727

Arkadaşlar vatan bilgisayar a 640 gb yeni modelleri gelmiş topkapı şubesinde 30 tane kapalı kutu varmış haberiniz ola

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n61jq-jx050v-n61jq-core-i7-720qm-1.6ghz-4gb-640gb-16hd-sl-cam-bt-1024mb-hd5730-dvdrw-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=45230

Buyrun linki burada arkadaşlar :) Tabi yine 5400 rpm :) Ayıp ya koca laptopa 5400 rpm hardisk. :( Bunun yerine 500 gb 7200 rpm gelse daha ii olurmuş.

valaha gb tı önemli deil keşke 320 gb 7200 rpm olsa..

• ereyonda fiyatlar yükselmişhttp://www.ereyon.com.tr/Store/ProductDetails.aspx?productid=470875# ben 2 gün önce 2.260 tl ye sipariş verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azzygt

quote:

quote:

Arkadaşlar vatan bilgisayar a 640 gb yeni modelleri gelmiş topkapı şubesinde 30 tane kapalı kutu varmış haberiniz ola

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n61jq-jx050v-n61jq-core-i7-720qm-1.6ghz-4gb-640gb-16hd-sl-cam-bt-1024mb-hd5730-dvdrw-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=45230

Buyrun linki burada arkadaşlar :) Tabi yine 5400 rpm :) Ayıp ya koca laptopa 5400 rpm hardisk. :( Bunun yerine 500 gb 7200 rpm gelse daha ii olurmuş.

Türkiyedeki en hızlı asus n61jq bende...320 gb 7200rpm
    Bu yüzden mi beni 2 defa listeye yazdınız yoksa....
    Laptop elimde kaldı satamadım bari 5400 lüklerle uğraşayım biraz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekremskoda -- 29 Nisan 2010; 17:59:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ekremucanok

quote:

quote:

quote:

Bizimkiside az ısınıyor. 7200 olupta yanmaktansa serin serin takılırız daha ii :) Bu arada windows sistem puanlarının resmini eklesene kardeş. Bakalım hardisk ne kadar farkedecek :) Kimbilir belki bizde hızı sıcağa tercih ederiz :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum 5400 lüklerle fazla uğraşma 11-1 gibi bir durum var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueFox72 -- 29 Nisan 2010; 18:17:51 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bizimkiside az ısınıyor. 7200 olupta yanmaktansa serin serin takılırız daha ii :) Bu arada windows sistem puanlarının resmini eklesene kardeş. Bakalım hardisk ne kadar farkedecek :) Kimbilir belki bizde hızı sıcağa tercih ederiz :)

Senin şu güncellemeleri bi yapayım sonra sistem puanlarını koyayım.Satacam diye hiçbişey yapmamıştım...
    Puanları görünce üzülüp darılmaca yok ama .
    Hee bide şunu ekleyeyim en hızlı ve en ucuz n61jq bende :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekremskoda -- 29 Nisan 2010; 18:24:35 >

• ben yarın alıp 120 Gb vertex turboyu takınca benide 3 kere yazarsınız artık listeye
  • Sistem ilk açıldığında (hiçbir program açık değilken) ne kadar ram kullanıyor sizde?

Birde 5400 ile 7200 rpm arasında çok büyük performans farkı olur mu? Eğer olursa bir tane 500 gb'lık 7200rpm alıp takalım, elimizdekini de taşınabilir disk olarak kullanırız. Var mı tavsiye edeceğiniz güzel hdd? Wd - seagate falan hangisini almak gerek. Biraz çok soru sorduk (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnimaL. -- 29 Nisan 2010; 21:24:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe SK

Sistem ilk açıldığında (hiçbir program açık değilken) ne kadar ram kullanıyor sizde?

Birde 5400 ile 7200 rpm arasında çok büyük performans farkı olur mu? Eğer olursa bir tane 500 gb'lık 7200rpm alıp takalım, elimizdekini de taşınabilir disk olarak kullanırız. Var mı tavsiye edeceğiniz güzel hdd? Wd - seagate falan hangisini almak gerek. Biraz çok soru sorduk (:

Seagate in 7200.4 var en hızlısı olduüu söyleniyor. %25 performans artışı olacağını sanıyorum. Buda inceleme videosu

http://www.donanimhaber.com/Video.aspx?Id=822

• Arkadaşlar şu ekran kartı driverını bir yere upload edebilecek yokmu acaba bu amd nin sitesinden indirmiyorum bir türlü :(
  • Beyler bu laptopa sahip olup Battlefield Bad Company 2 oynayan varsa kullandığı ayarları ve aldığı FPSyi yazabilirmi? Yerli yabancı bir çok forumda hatta youtubeda bile baktım adam gibi bir inceleme yok..

• Dostum bizde de 500gb gibi bir kapasite var neyleyim hızı yerim darsa

Hızla işin yoksa usb 3.0 ı da söküp bana versene...sana 2.0 vereyim o daha yavaş :)
    Kıskançlık kokan hareketler bunlar....
    Şaka bi yana benim hdd puanı sizinkilerla aynı yaw...
    Hafta sonu bios güncellemesini yapayım ama bi program mı kulllanıyoz bunun için...
  • N61JQ vatana tekrar gelmiş. HDD si 640 gb
  • http://www.index.com.tr/product_detail.asp?id=N61JQ-JX054V

selam arkadaşlar
    burda dvd yerine blu rai yazıyor bunlarda donanımlar neden bu kadar değişiyor ? aynı bilgisayar ereyon da blu rai yazmıyor dvd multi diye yazıyor
    bilgisayrın adı kodu aynı ama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paray

http://www.index.com.tr/product_detail.asp?id=N61JQ-JX054V

selam arkadaşlar
    burda dvd yerine blu rai yazıyor bunlarda donanımlar neden bu kadar değişiyor ? aynı bilgisayar ereyon da blu rai yazmıyor dvd multi diye yazıyor
    bilgisayrın adı kodu aynı ama ?

fiyatı da uygun sanırsam yanlış yazılmış olabilir, satın almadan önce arayıp detaylı öğrenmenizi tavsiye ederim, evet bende bilmyirom neden bu kadar donanım farklılıkları var...

• 5-6 farklı konfigrasyonu var bu ürünün. Alırken dikkat etmek lazım. Bu arada USB 3.0 için yeni bir driver çıktı 2. mesajdan indirebilirsiniz arkadaşlar.
  • Yaw bu biosu nasıl güncelliycez...programı mı var...
  • quote:

Yaw bu biosu nasıl güncelliycez...programı mı var...

Zipli dosyanın içindekini çıkartıyoruz. Dana sonra Asusula kurulu gelen winflash programını açıyoruz ve çıkarttığımız dosya yolu gösteriyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.