Şimdi Ara

ASUS N61JQ ve X64JQ KULLANICILARI KULÜBÜ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.831
Cevap
21
Favori
442.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mvtolunay

ya kusura bakmayın da nie bu kadar hareketsiz bi bölüm bu, pc sahipleri biraz izlenim, bilgi ne biliyim bişeler yazsınlar???

Zaten bu ürünün 13 kullanıcısı var hali hazırda birisi ben diğer ikisinden birisi siz biriside bugün sizinle birlikte almış olan ekremucanok arkadaşımız. Yani kullanıcı sayısı artıkça harekette artacaktır. Kulüp üyeliklerinizide ekliyorum az sonra. Bu arada yeni alan arkadaşlara tavsiyem hemen recovery cd lerini oluşturduktan sonra bios güncellemesi ve ekran kartı güncellemesi yapmaları.
  • kemalwebnet hocam üründe türkçe klavye var değilmi?
  • Bende Vatan'dan çanta ve mouse hediyeli almıştım. Zaten hepsi kutunun içinden çıkıyor, ayrıyetten vermediler yani. Vatan'ın yaptığı bir kampanya olduğunu sanmıyorum. Belki sonradan çıkan modellere koymuş olabilirler çantayı..

Çanta çok şık, aşağıdakinin aynısı;

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan Bayazıt

kemalwebnet hocam üründe türkçe klavye var değilmi?

Tabiki dostum, Türkçe klavye..
  • eyvallah hocam bu üst seviye ürünlerde belli olmuyor saçma sapan acayiplikler olabiliyor ondan bir sormak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan Bayazıt

hocam ürün stokta hazır varmıymış?

ewet stokta warmış, benmki yarın kargoya veriliyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe SK

Bende Vatan'dan çanta ve mouse hediyeli almıştım. Zaten hepsi kutunun içinden çıkıyor, ayrıyetten vermediler yani. Vatan'ın yaptığı bir kampanya olduğunu sanmıyorum. Belki sonradan çıkan modellere koymuş olabilirler çantayı..

Bende ki çanta modeli de bu. Gerçi resim ekledim ama görünmüyor sanırım.

• Aramızda ürünün Blu-ray li versiyonunu kullanan var mı? Acaba DVD yi değiştirip Blu-ray takabiliyor muyuz. Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueFox72

Aramızda ürünün Blu-ray li versiyonunu kullanan var mı? Acaba DVD yi değiştirip Blu-ray takabiliyor muyuz. Bilgisi olan var mı?

Türkiyede blu-ray li olanı yok bunun takmanız durumunda sorun çıkmaz sadece mevcur DVD RW niz garanti dışı kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueFox72

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe SK

Bende Vatan'dan çanta ve mouse hediyeli almıştım. Zaten hepsi kutunun içinden çıkıyor, ayrıyetten vermediler yani. Vatan'ın yaptığı bir kampanya olduğunu sanmıyorum. Belki sonradan çıkan modellere koymuş olabilirler çantayı..

Bende ki çanta modeli de bu. Gerçi resim ekledim ama görünmüyor sanırım.

Herkes çantalı mı aldı ürünü yav. Bir ben çanta almadım desenize :( Ama sitesinde çanta olmadığı söyleniyor pakette. Belkide serinin birisine eklediler. Hayırlısı artık kendi çantamızı kullanacağız.

• benm ereyondan sipraişim hala tedarik sürecinde yazıyor, bugün yargoya verirler sanıyodum ancak vermemişler gibi görünüyo :(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: paray

selam
    arkadaşlar bu üründen almak istiyorum fakat kasasında kadife msi bir yerinde yıpranma var diye duydum kasada böyle bir yeri varmı çanta kullanırken yıpranma oluyormu ? yıpranacak bir yer varmı kasasında ?

resimlerde kadife bi yer göremedim neresi acaba tam olarak ?
  • quote:

quote:

selam
    arkadaşlar bu üründen almak istiyorum fakat kasasında kadife msi bir yerinde yıpranma var diye duydum kasada böyle bir yeri varmı çanta kullanırken yıpranma oluyormu ? yıpranacak bir yer varmı kasasında ?

kırmızı ile çizdiğim yerlerde bir problem var ama çözmüş değilim. Sanki kasa uhu ile yapıştırılmış ve uhu dışarıya taşmış şimdi de soyuluyor dökülüyor gibi. Ama soyulan dökülen yerlerde herhangibir hasar yok.

• Arkadaşlar vatan bilgisayar a 640 gb yeni modelleri gelmiş topkapı şubesinde 30 tane kapalı kutu varmış haberiniz ola
  • 640gb hdd sadece 5400 rpm olarak takılabiliyor yanlış hatırlamıyorsam. yine de çok iyi bence, eğer yetişebilirsem bu modeli alacağım hayırlısıyla. klübün bir üyesi daha geliyor hadi bakalım
  • yanlız asus kısmında bir gözüküyor bir gözükmüyor anlamadım bu işi vatan serverlarında sorun mu var acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan2727

yanlız asus kısmında bir gözüküyor bir gözükmüyor anlamadım bu işi vatan serverlarında sorun mu var acaba

bende sadece linkte gözüküyor, ne notebook kısmında ne asus kısmında gözüküyor onun haricinde. yeni girilen bir ürün olduğu için problem olabilir.
  • i3 lü 5730 lu geldımı acaba ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

quote:

selam

kırmızı ile çizdiğim yerlerde bir problem var ama çözmüş değilim. Sanki kasa uhu ile yapıştırılmış ve uhu dışarıya taşmış şimdi de soyuluyor dökülüyor gibi. Ama soyulan dökülen yerlerde herhangibir hasar yok.

sinir bozucu bir durum:((( çünkü devamlı el değen bi yer değil, kendiliğinden soyulmasını anlamış değilim, yani el altında bi yer olsa sürtünmeden filan olur dersin ancak doğal bişe değil. inş tüm serilerde yoktur...

• Ne kadar zaman kullanımdan sonra bu sorun yaşanıyormuş? Ben 40 gündür kullanıyorum henüz bir sorun olmadı. İlk laptopumda böyle bir durumla karşılaşmam umarım :(
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.