Şimdi Ara

ASUS N61JQ ve X64JQ KULLANICILARI KULÜBÜ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.831
Cevap
21
Favori
442.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oynayan kişi şu ayarlarda oynamışhttp://mean2u.rfshq.com/images/GTAIV%202010-03-10%2019-12-09-48.jpg
    Very high olup 1280 x 800 olsa oynanabilirmi acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mojna

Oynayan kişi şu ayarlarda oynamışhttp://mean2u.rfshq.com/images/GTAIV%202010-03-10%2019-12-09-48.jpg

Tabiki olur. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

Oynayan kişi şu ayarlarda oynamışhttp://mean2u.rfshq.com/images/GTAIV%202010-03-10%2019-12-09-48.jpg

Tabiki olur. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz...

Teşekkürler bilgi verdiğin için.Hayırlısıyla hafta sonu kavuşucam :)

• Arkadaşlar laptobumu sattım beni kulübden çıkarabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

N61JQ vatana tekrar gelmiş. HDD si 640 gb

evet ben de vatan'dan online sipariş ile indirimli aldım 640 GB modelini.. şu an askerdeyim inceleme fırsatım olmadı ama kısmetse haftaya eve gidince kurcalayacağım :) SSD takmayı düşünüyorum

Not: İsterseniz adımı ekleyebilirsiniz listeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King_Arthur -- 8 Mayıs 2010; 17:51:20 >
  • Benim anlamadığım bir olay var.Ben bu bilgisayarı Vatan'dan alıcam.Fakat taksit ile değil peşin fiyatla alıcam.Dün aradım bana dedilerki Kredi Kartına tek çekim fiyatından satıyoruz.Sonra baktım tek çekime %8 indirim yapıyorlar 6 taksite %12 indirim.Açıkcası Vatan'dan almayı düşünmüyorum.Peşin fiyata 2.400 vericem,adam gidicek 6 taksite 2.300'e alıcak.Böyle saçmalık mı olur ? Halbuki gittiğim gibi keş para vericektim adamlara.Peşin fiyata daha ucuz alabileceğim bi yer var mı ? Not = Antalya'da yaşıyorum
  • Benide ekleyin listeye lütfen
  • Arkadaşlar ısınma sorunu varmı mesela oyun oynarken el değmeyecek kadar yada terletecek kadar kısaca rahatsız edecek kadar ısı varmı birde fan sesi çok mu?Sony gibi
  • ARKADASLAR LUTFEN ACIL YARDIM

Ben ya bu bilgisayari yada Lenovo Y550 59-032295 (GAMİNG) adli laptopu alicam

Lenovo nun ozellikleri sunlar

İşlemci Üreticisi : Intel®
    İşlemci Modeli : Core™ i7
    İşlemci Numarası : 720QM
    İşlemci Hızı : 1,8 GHz
    Bellek : 4 GB
    Disk Kapasitesi : 500 GB
    Ekran Boyutu : 15,6"
    Ekran Kartı Belleği : 1 GB
    Ekran Kartı : NVIDIA GeForce
    İşletim Sistemi : Windows 7 Home Premium
    Dahili Web Kamera : Evet/Var
    Ağırlık : 2,60 kg
    Ön Bellek (L2 Cache) : 3 MB
    Ekran Kartı Türü : Harici
    Max. Bellek Desteği : 8 GB
    Bellek Türleri : DDR3
    Ekran Çözünürlüğü : 1366 x 768 px
    Kablosuz Ağ : 802.11a, 802.11g, 802.11n
    Optik Medya Türü : DVD±RW
    Entegre SIM Kart : Hayır/Yok
    Entegre 3G Modem : Hayır/Yok
    Klavye : Türkçe Q
    Pil Süresi : 1 - 4 saat
    Pil Hücre Sayısı : 6

Ekran kartida gt 240

sizce hangisini alayim?

• Birşey sorucam ben bugun bılgısayarı aldım fakat ıcersınden sadece 1 tane cd cıktı.Sızce bu normal mı ? Çıkanda mavı bı drıver cdsı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathßlue

Arkadaşlar ısınma sorunu varmı mesela oyun oynarken el değmeyecek kadar yada terletecek kadar kısaca rahatsız edecek kadar ısı varmı birde fan sesi çok mu?Sony gibi

Oyunlarda 70-75 dereceleri görüyorum. Fanın devri tabiki artıyor ısıya bağlı olarak. Fakat çok gürültü rahatsızlık verecek düzeyde değil. Şunuda unutmamak lazımki sonuçta oyun için tasarlanmış bir ürün bu. Azcık ısınması normaldir.
  • Arkadaşlar sorunun çözümünü buldum.Benim aldığım 160DV değil JX050V versiyonu.Yani Windows format cdsi gerekmiyor.Yapmanız gereken bilgisayar açılırken F9 tuşuna basarak modülleri izleyerek yapabilirsiniz.
  • quote:

Birşey sorucam ben bugun bılgısayarı aldım fakat ıcersınden sadece 1 tane cd cıktı.Sızce bu normal mı ? Çıkanda mavı bı drıver cdsı sanırım

Recovery dvd si ve Cyberlink Power2go dvd si olması lazım. Bende toplam 3 dvd var dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueFox72

quote:

Birşey sorucam ben bugun bılgısayarı aldım fakat ıcersınden sadece 1 tane cd cıktı.Sızce bu normal mı ? Çıkanda mavı bı drıver cdsı sanırım

Recovery dvd si ve Cyberlink Power2go dvd si olması lazım. Bende toplam 3 dvd var dostum.

Teşekkür ederim bilgi için.Fkat benimki 160 dv olmadığı için çözüm başka şekildeymiş :) CD'siz format atabiliyorum.Bu olay çok iyi olmuş
  • Seninki hangi versiyon dostum bir link atarmısın? Benimkinden farkı nedir ?
  • Benide ekleyin lütfen,

Bios 208 atamadım, biostan flash dosyasın kabul etmedi, winflash kurdum fakat ne asus nede asus toolsun altında çıkmadı, search de bulamıyor.
    ve bu ledleri biostan kapatmayı bulamadım.

Yüzeydeki soft kaplamadan kıllandım soyulmaz inşallah nokia e65 soyulmuştu bütün :(

Saygılar & sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thorri -- 10 Mayıs 2010; 12:24:36 >
  • bios 208 'i bende yükleyemedim:( birde almayı düşünen arkaadşlara tek söyleyeceğim şey pişman olmayacaklarıdır...
  • bios çözümü : asus un sitesinden inen zipli dosyayı açmadan c: nin altında biryere kopyalıyoruz. biosta easy flashla oluyor.
  • quote:

Arkadaşlar sorunun çözümünü buldum.Benim aldığım 160DV değil JX050V versiyonu.Yani Windows format cdsi gerekmiyor.Yapmanız gereken bilgisayar açılırken F9 tuşuna basarak modülleri izleyerek yapabilirsiniz.

O özellik son yıllarda çıkan tüm notebooklarda mevcut zaten.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.