Şimdi Ara

ASUS N61JQ ve X64JQ KULLANICILARI KULÜBÜ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.830
Cevap
21
Favori
442.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: faith_22

http://www.ereyon.com.tr/urun/asus-n61jq-jx054v%C2%A0intel-core-i7-720m-1-60ghz-4gb-500gb-16-tasinabilir-bilgisayar.aspx#

fiyat nasıl sizce? ve bu site güvenilir midir alışveriş yapan var mı??

Çok cazip fiyatı var ürünün. Fakat site konusunda bir fikrim yok dostum.Kutu içeriğine çanta dahil edilmemiş. Çok şık bir çanta ile beraber aldım ürünü ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlueFox72

quote:

http://www.ereyon.com.tr/urun/asus-n61jq-jx054v%C2%A0intel-core-i7-720m-1-60ghz-4gb-500gb-16-tasinabilir-bilgisayar.aspx#

Çok cazip fiyatı var ürünün. Fakat site konusunda bir fikrim yok dostum.Kutu içeriğine çanta dahil edilmemiş. Çok şık bir çanta ile beraber aldım ürünü ben.

Normalde çanta yok zaten. Sizin aldığınız yer ekstra kendisi vermiş olabilir. Fiyatıda iyiymiş ereyonda güvenilir diye biliyorum ereyonu tabi karar sizin araştırın isterseniz.

• fiyat çok ama çok güzel hayırlı uğurlu olsn. uzun zamandır takip ediyorum bu cihazı, ereyon da güvenilir bi site daha önce bende ordan alışveriş yapmıştım, ancak garanti konusunda biraz bilgi vermeni rica ediyorum fatih, distribitör garantisi mi yoksa marka garantisi mi? cihaz eline geçince görüşlerini bizimle paylaşırsan sevinirim. bende tam almaya karar verdim, başka bi siteden 2.380 tl ye sipariş vericektim son bi bakıyım dh ye dedim. acaba fiyatlar daha düşer mi ? beklemelimiyiz bi kaç gün ?
  • son birşey kafama takıldı, acaba asus un i5'li modelini mi alsam die düşünmeye başladım şimdide, arada 300 tl fark war, sizce bir işlemci için değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvtolunay

fiyat çok ama çok güzel hayırlı uğurlu olsn. uzun zamandır takip ediyorum bu cihazı, ereyon da güvenilir bi site daha önce bende ordan alışveriş yapmıştım, ancak garanti konusunda biraz bilgi vermeni rica ediyorum fatih, distribitör garantisi mi yoksa marka garantisi mi? cihaz eline geçince görüşlerini bizimle paylaşırsan sevinirim. bende tam almaya karar verdim, başka bi siteden 2.380 tl ye sipariş vericektim son bi bakıyım dh ye dedim. acaba fiyatlar daha düşer mi ? beklemelimiyiz bi kaç gün ?

Asus global garantiye sahip yani dünyanın herhangi biryerinden aldığın asus marka notebook dünyanın herhangi biryerinde servise götürülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

son birşey kafama takıldı, acaba asus un i5'li modelini mi alsam die düşünmeye başladım şimdide, arada 300 tl fark war, sizce bir işlemci için değer mi ?

Bence değer sonuçta bu üründen uzun süreli yararlanacaksınız.

Çok değerli bi büyüğüm geçenlerde bana bişey söylemişti, her laptobun ömrü 2 veya 3 yıldır, o yüzden çok özellikli pc alma, orta halli bişe al, 2 yl sonra değiştir demişti, bende de bi huy vardır, pc'yi aldığımda bozulmadan değiştirmem, mesela şuan bi acer aspire 5100 kullanıyorum ve tam 4 yıl oldu. işte bu yüzden diyorum alıyım beni idare etsin uzun zaman, ancak tanıdığımın bu sözleri birazcık da olsa kafamı kurcalamadı değil.

• quote:

quote:

bluefox 72, pc eline ulaşınca veya ulaştıysa görüşlerini, fan sesini, ısınmasını vs gibi görüşlerini objektif olarak bize yansıtırısan bu pcyi düşünen arkadaşlar için yararlı olacağını sanıyorum. şimdiden teşekürler. pc elinde olan tüm arkadaşlar da daha detaylı bilgilerini paylaşsınlar lütfen.

• selam
    arkadaşlar bu üründen almak istiyorum fakat kasasında kadife msi bir yerinde yıpranma var diye duydum kasada böyle bir yeri varmı çanta kullanırken yıpranma oluyormu ? yıpranacak bir yer varmı kasasında ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paray

selam
    arkadaşlar bu üründen almak istiyorum fakat kasasında kadife msi bir yerinde yıpranma var diye duydum kasada böyle bir yeri varmı çanta kullanırken yıpranma oluyormu ? yıpranacak bir yer varmı kasasında ?

Ben 1 aydır kullanıyorum yıpranma vs gibi bir sorunla karşılaşmadım ama olduğunu söyleyen arkadaşlar var ve resimde eklemişler. Ben düzenli çanta ile kullanıyorum belki bu nedenle belkide çok yeni olduğu için bir sorunla karşılaşmadım. Yıpranmaz demiyorum, yıpranırda diyemiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

bluefox 72, pc eline ulaşınca veya ulaştıysa görüşlerini, fan sesini, ısınmasını vs gibi görüşlerini objektif olarak bize yansıtırısan bu pcyi düşünen arkadaşlar için yararlı olacağını sanıyorum. şimdiden teşekürler. pc elinde olan tüm arkadaşlar da daha detaylı bilgilerini paylaşsınlar lütfen.

Isınma konusunda test sonuçları ilk mesajda var. Fan sesi yok. Evet yok hiç fan sesi duymadım 1 aydan bu yana. Oyun oynarken mesela Dirt 2 oynuyorum fandan 10 cm kadar uzağa bir kalem koyuyoyrum yarım saat sonunda sıcak olduğunu farkediyorum kalemin. Ama ısınmadan dolayı kapanma vs hiç yaşamadım. Gün geldi 4-5 saat kesintisiz oynadım ama donma veya kapanma gibi bir sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

quote:

Normalde çanta yok zaten. Sizin aldığınız yer ekstra kendisi vermiş olabilir. Fiyatıda iyiymiş ereyonda güvenilir diye biliyorum ereyonu tabi karar sizin araştırın isterseniz.

Çanta kutunun içinden çıktı dostum. Üzerinde ASUS logosunun yer aldığı bir çanta. Ben VATAN Computer den aldım ürünü ve sadece ASUS'un bu modelinde orjinal çanta çıktığı söylendi bana. Yani VATAN'a çantalı gelmiş bu ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueFox72 -- 27 Nisan 2010; 15:45:56 >

• walla gözümü kapatıp siparişini vericem birazdan, inş pişman olmam...
  • az önce ereyondan sipraişi verdim, 2260 tl, inş pişman olmam.
  • quote:

az önce ereyondan sipraişi verdim, 2260 tl, inş pişman olmam.

hayırlı olsun, sipariş elinize geçince, bilgilendirirseniz sevinirim. eğer bu fiyata problem çıkmazsa, bu siteden almayı düşünüyorum.
  • quote:

Arkadaşım sitede 2 farklı model var n61jq160dv birde senin aldığın n61jq-jx054v...
    Acaba niye farklı istersen telefonla bir ara....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekremucanok

quote:

Arkadaşım sitede 2 farklı model var n61jq160dv birde senin aldığın n61jq-jx054v...
    Acaba niye farklı istersen telefonla bir ara....

Az önce aradım, 2 farklı ithalatçı getirdiği için diğer pahalı olanı yani buhttp://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productid=417454 eski ürünmüş, farklı ithalatçı getirdiği için fiyat yüksekmiş, zaten kaldırılıcakmış pahalı fiyatlı olan, bu benim aldığım ürün isehttp://www.ereyon.com.tr/urun/asus-n61jq-jx054v%C2%A0intel-core-i7-720m-1-60ghz-4gb-500gb-16-tasinabilir-bilgisayar.aspx yeni ve farklı bir ithalatçı tarafından getirilmiş, herhangi bir değişiklik, veya bi sorun yok, yine tüm garanti koşulları geçerli vs. inş bi sorun çıkmaz.

• Ama iyi oldu sorduğun...
    Çünkü adı farklı olunca insan kıllanıyo..Nede olsa burası Türkiye :)
    Bu arada sitedende kaldırmışlar...
    http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:7GopcKRgwL4J:www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx%3Fproductid%3D417454+ereyon+asus+n61jq+160&cd=1&hl=tr&ct=clnk&gl=tr&client=firefox-a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekremskoda -- 27 Nisan 2010; 18:04:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ekremucanok

Ama iyi oldu sorduğun...
    Çünkü adı farklı olunca insan kıllanıyo..Nede olsa burası Türkiye :)
    Bu arada sitedende kaldırmışlar...
    http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:7GopcKRgwL4J:www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx%3Fproductid%3D417454+ereyon+asus+n61jq+160&cd=1&hl=tr&ct=clnk&gl=tr&client=firefox-a

walla ben farketmemiştim, senin farkedip sölediğin ii oldu, ya bide farklı bi ürün olsaydı içime otururdu, teşekürler :)))

• ya kusura bakmayın da nie bu kadar hareketsiz bi bölüm bu, pc sahipleri biraz izlenim, bilgi ne biliyim bişeler yazsınlar???
  • hocam ürün stokta hazır varmıymış?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.